Kriteriji za izbor reprezentacije

Rezultati i ostale vijesti

Kriteriji za izbor reprezentacije

PostPostao/la sasa » 13 vel 2009

dakle jedna tema na traženje korisnika na kojoj mi forumaši možemo napisati koje mi kriterije smatramo bitnima za izbor reprezentacije
ovdje nećemo komentirati kriterije sadašnjeg izbornika jer on ima svoju zasluženu temu već ćemo iznositi svoja stajališta

po meni prva 3 igrača koji su poretku za igrača lige definitvno zaslužuju poziv u repezentaciju, isto tako i prvak hrvatske kako seniorski tako i juniorski
e onda za ostala mjesta napraviti izborna natjecanja, pozvati još 16 igrača, sljedećih 12 iz poretka za igrača lige + 4 mlađa i ponetko tko ima zaista zapaženu godinu u 2. ligi
brojevi bi izabrali ostale reprezentativce
obavezno bi vodio 2 mlađa igrača

tako da bi moja repka sigurno bila spoj iskustva i mladosti, mudrosti i snage
sasa
Forumsko piskaralo

Re: Kriteriji za izbor reprezentacije

PostPostao/la Croman007 » 13 vel 2009

Kriterij bi trebao biti samo jedan a to je da se pozove najbolje što imamo+2-3 najbolja juniora(po meni M.Mance i B.Milinković može i N.Uzelac) 8-)
Croman007
Raspisani lik

PostPostao/la el'bolanjo » 13 vel 2009

liga je dovoljno duga i definitivno dovoljno kvalitetna da bi na kraju pokazala stvarno stanje stvari....nema više kanala na grmoščici ili barutane u novskoj....gledati gostujući prosjek i maknuti slovence i makedonce i dobiš najbolje što u državi imaš (govorim o tablici gdje se gleda gostujući prosjek samo).

E sad ima nažalost igrača koji su već imaju tradiciju zadnjih godina kiksati na svjetskim, neki nemaju iskustva uopće, a neki su ustanju pokazati svoj maksimum i "poludjeti" na velikm natjecanjima....i sad tu dolazi znanje i stručnost izbornika, pomoćnih trenera, doktora, fizioterapeuta i psihologa do izražaja (o trenutnoj ergeli, čast iznimkama je potrošeno i više nego dovoljno riječi)
el'bolanjo
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la arcy » 15 vel 2009

Jedini kriterij za odabir šireg popisa igrača (15-tak igrača) trebaju biti rezultati tijekom lige. Njemu treba dodati juniore koji su to svojim rezultatima zaslužili a ne da upadaju po umjetičkom dojmu koji su ostavili na Petrovića. Za tih 20-tak igrača treba organizirati nekoliko oglednih natjecanja. Najboljih 10 ide na SP a ostali znaju što im nedostaje i imaju priliku se izboriti za repku za naredno SP. Ništa novo a već isprobano i dokazano učinkovito.
Kuglanje je jedan od najegzaktnijih sportova što se tiče odabira najboljih. Badava Petroviću trčanje po Maksimiru i silni dani u teretani i na kuglani kada mu njegovi mladi nemogu preko 600. To što on radi se zove selekcija i to negativna.
Luku B. nemojte napadati što toliko piše. Vidi čovjek da se sa prosjekom 581,67 nemože do repke pa mijenja taktiku. Ha-ha šala luka ne ljuti se
arcy
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la el'bolanjo » 15 vel 2009

Luka B. ocito ne zeli u reprezentaciju kad ovako lijepo zbori o sadasnjem izborniku i pije pivo kad kga tajnik pita:mali kaj bus popil....

Za zadar sam bio spreman na kompromis i otrpit sve sto je trebalo da dodjem na svjetsko, jer mi je to bio zadnji vlak za juniorsku medalju i hvala mojim suigracima sto su mi je omogucili....sta se sve desavalo u pripremnom djelu i kakva sam sranja morao pretrpit mogao bi se raspisat na nekoliko stranica....takav odnos prema meni im necu vise dopustat, a ni vama gospodo koji ste moja misljenja pretvorili u sprdacinu i od nekih uglednih kuglackih djelatnika koji se javljaju na forum radite budale....

stoga pozdrav i vidimo se na kuglani

btw: ako saznate tko je tomcat molio bi da me obavijestite o tome
el'bolanjo
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la leo » 15 vel 2009

[quote="el'bolanjo"]Luka B. ocito ne zeli u reprezentaciju kad ovako lijepo zbori o sadasnjem izborniku i pije pivo kad kga tajnik pita:mali kaj bus popil....

Za zadar sam bio spreman na kompromis i otrpit sve sto je trebalo da dodjem na svjetsko, jer mi je to bio zadnji vlak za juniorsku medalju i hvala mojim suigracima sto su mi je omogucili....sta se sve desavalo u pripremnom djelu i kakva sam sranja morao pretrpit mogao bi se raspisat na nekoliko stranica....takav odnos prema meni im necu vise dopustat, a ni vama gospodo koji ste moja misljenja pretvorili u sprdacinu i od nekih uglednih kuglackih djelatnika koji se javljaju na forum radite budale....

stoga pozdrav i vidimo se na kuglani

Pa pošto si se svojim postovima već podosta zamjerio pojedinim ljudima,možda nebi bilo loše da napišeš o kakvim je sranjima riječ tako da i ljudi koji nisu u reprezentativnom krugu (bilo juniorskom ili seniorskom) znaju o čemu se radi.
leo
Tek protipkao

PostPostao/la krcko » 15 vel 2009

Zapravo zgodno je koliko pri izboru ostalih selekcija nama problema (da li ?), ili je avangarda mudra pa šuti ...
Ili je kao u nogometu gdje svi znamo najbolju postavu ???
krcko
Zna gdje su sva slova

PostPostao/la razbijač » 18 vel 2009

koliko se meni čini, kriterija trenutno nema :lol:
razbijač
Tek protipkao

PostPostao/la boda » 21 vel 2009

Pozdrav svima! Mislim da riječ kriterij ili nešto slično tome pri izabiranju nekoga za nešto, nije sad to bitno, uopće ne postoji. I sam sam bio u repki 2005-te, u Ćeškoj svi smo svjesni bili da smo mogli i trebali biti poslje Bratkovićeve generacije i mi upisani zlatnim slovima, ali to su ti kriteriji naših "stručnjaka" koji su tome dali svoje! Opčenito kad je govor o izboru repke treba gledati igrače iz vrha lige, dapače, ali sjetimo se da ti igrači i puno puta zakažu kad je najpotrebnije, dobro se zna na koje mislim . Treba napraviti širu listu sa igračima, barem 20-ak, i gledati sve karakteristike, od igre, ponašanja na samoj stazi, kondicijske spreme, što smatram da je uz koncentraciju najvažniji čimbenik do uspjeha!Ove igrače bi naveo kao sigurne ( Bulka, Mušanić, Bogdanović), naveo bi još i Barišića, Fundu, Zrile, Paško, Mance, Uzelac Nikola, Milinković Bruno... T To su igrači koji bi mi sigurno bili pozvani na ogledna!
boda
Nevini

PostPostao/la boda » 21 vel 2009

Zaboravio sam i napomenuti da bih pozvao i braću Kovać!
boda
Nevini

Sljedeća

Natrag na Hrvatska reprezentacija

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.