Kriteriji za izbor reprezentacije

Rezultati i ostale vijesti
Odgovorite
mrbean
Raspisani lik

Re: Kriteriji za izbor reprezentacije

Post Postao/la mrbean » 06 lip 2013, 15:41

ČUNJA za IZBORNIKA..

Fantom
Tek protipkao

Post Postao/la Fantom » 08 tra 2014, 11:02

Ima li netko informaciju o sudionicima na svjetskom.Tko ide a tko nije dovoljno dobar našim znalcima?

Milan B.
Tek protipkao

Post Postao/la Milan B. » 08 tra 2014, 12:57

Nacionalni Savez prijavio za :
IX.Svj.Kup U-18 : (ž) Bosak M, Pavlović V, Sedlar K, (m): Belar A, Betlehem I, Nemet T.
XVII Svj.prv.U-23 : (ž) Bašić-P.M, Bolić H, Bosak M, Čavlović T, Bubić J, Grubišić N, Jambrović A, Kulej M, Nanić M, Pavlaković V, Pavlic M,
Pavlović S, Sedlar K, Stojanović M, Zajec K.
(m) Belar A, Betlehem I, Cindrić M, Gašpert B, Huis M, Jeličić M, Kasumović D, Marinović H, Milinković K, Nemet Z,
Popovčić L, Radoš D, Sedlar F, Tonković Z, Totić I.
V.Svj.pojed.prv. (Ž) Bacan A, Hasić I, Jambrović A, Kramar S, Liović M, Maričić I, Oštrina T, Teroš Lj, Ravnić-G.N, Zver M.
(M)Bogdanović, Bolanča, Bulka, Fridl, Jeličić M., Kovač A., Mance M., Mušanić, Muše N., Uzelac N.

Prema ključu + dodatna mjesta i potvrđenom ukupnom broju igrača/ica na temelju Sportskog Pravilnika NBC-a, Savez će u zadanom roku prijaviti točan broj
igrača koji će uzeti učešće na pojedinom natjecanju.Ovo su okvirne liste potecijalnih kandidata.

zorislaw
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la zorislaw » 30 tra 2014, 20:42

Šarkezi i Liović su ozlijeđeni ili nepodobni? Kuglački jednostavno moraju biti među deset.

mumi
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la mumi » 02 svi 2014, 08:58

zorislaw je napisao/la:Šarkezi i Liović su ozlijeđeni ili nepodobni? Kuglački jednostavno moraju biti među deset.
Krivu su političku stranku izabrali.

sharky
Tek protipkao

Post Postao/la sharky » 02 svi 2014, 13:58

mumi je napisao/la:
zorislaw je napisao/la:Šarkezi i Liović su ozlijeđeni ili nepodobni? Kuglački jednostavno moraju biti među deset.
Krivu su političku stranku izabrali.
Mogu reć da ti se divim kako uvijek sve "znaš" o meni...

Fantom
Tek protipkao

Post Postao/la Fantom » 06 svi 2014, 23:04

Muška repka za Brno je navodno sljedeća:
Bogdanović, Bulka, Kovač, Mance, Mušanić i Muše.
Samo me čudi to što igra 5 a vode ih 6.
Pravo zamjene na pojedinačnom nema, ako se ne varam.
Ili se mora potrošiti određena količina novca.
Ili taj šesti igra sprint ili miks jer će ostali biti preumorni.

kuglackias
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la kuglackias » 05 ožu 2015, 10:09

Da li ima netko informaciju što je sa reprezentacijom? Biba je preuzela kormilo, igralo se više oglednih ali nikakvih službenih informacija na blogu HKSa nema. Zbog čega je sve u tajnosti, gdje su kriteriji za izbor, što je za ženama?
Da li može bar nešto u ovom savezu biti transparentno i dostupno, pritom mislim na informacije koje je tako jednostavno staviti na web?!

B-liga
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la B-liga » 05 ožu 2015, 12:06

kuglackias je napisao/la:Da li ima netko informaciju što je sa reprezentacijom? Biba je preuzela kormilo, igralo se više oglednih ali nikakvih službenih informacija na blogu HKSa nema. Zbog čega je sve u tajnosti, gdje su kriteriji za izbor, što je za ženama?
Da li može bar nešto u ovom savezu biti transparentno i dostupno, pritom mislim na informacije koje je tako jednostavno staviti na web?!
Igralo se više oglednih? Kada točno? Koliko sam ja čuo, iz kuloara, oglednih neće niti biti, bar ne na način da prikupe kandidate jedan vikend, kako je to znalo biti prije. Za Mikca sam čuo da je pitao neke naše renomirane kuglače da iznesu svoje mišljenje o tome tko je za reprezenaciju (žene). Mislim da ga seniori uopće ne zanimaju i vjerujem da tu Biba ima potpuno otvorene ruke.

kuglackias
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la kuglackias » 06 ožu 2015, 09:26

B-liga je napisao/la:
kuglackias je napisao/la:Da li ima netko informaciju što je sa reprezentacijom? Biba je preuzela kormilo, igralo se više oglednih ali nikakvih službenih informacija na blogu HKSa nema. Zbog čega je sve u tajnosti, gdje su kriteriji za izbor, što je za ženama?
Igralo se više oglednih? Kada točno? Koliko sam ja čuo, iz kuloara, oglednih neće niti biti, bar ne na način da prikupe kandidate jedan vikend, kako je to znalo biti prije. Za Mikca sam čuo da je pitao neke naše renomirane kuglače da iznesu svoje mišljenje o tome tko je za reprezenaciju (žene). Mislim da ga seniori uopće ne zanimaju i vjerujem da tu Biba ima potpuno otvorene ruke.
Uglavnom, slažem se sa B-ligom. Mikac je preuzeo klupu Mlake, samim time i nadzor ženske reprezentacije za koju nije bilo oglednih jer kao i za vrijeme Lulića nema potrebe za oglednima. Jer kada organizirate ogledno tamo vam se izkristaliziraju najkvalitetniji a ne najpodobniji tako da je Mikac kao pametan i iskusan trener odlučio da ne riskira sa oglednim natjecanjima za žene.

Prvi treninzi bili su prije nešto više od mjesec dana u Bjelovaru i Varaždinu. Već je u Varaždinu bilo problema sa nekim igračima jer zamislite - moraju raditi pa im je rečeno da je to njihov problem. Muške je prepustio Biserki Perman koja je već pokazala zube onima koji su zaposleni. Ali, za nekoga tko je mirovinu zaradio nakon iscrpne i mukotrpne 4 godine radnog staža (u Saboru) i u Hrvatskoj gdje je preko 300.000 nezaposlenih - takav pristup prema zaposlenima je i za razumijeti. Svaka čast našim izbornicima, prije si imao problem ako si studirao, danas imaš problem ako si zaposlen. Gospodo iz HKS-a hvala Vam na odabiru takvih razumnih izbornika.

Odgovorite