Kriteriji za izbor reprezentacije

Rezultati i ostale vijesti
bubimir
Tipka sa dve ruke

Re: Kriteriji za izbor reprezentacije

Post Postao/la bubimir » 06 svi 2017, 20:57

Julio po tebi koji su to podobni a koji kvalitetni... napiši sada tu javno koji bi bio tvoj izbor pa da kad sve bude gotovo vidimo kako su odigral podobni- a kako kvalitetni...

julio
Raspisani lik

Post Postao/la julio » 08 svi 2017, 08:21

bubimir je napisao/la:Julio po tebi koji su to podobni a koji kvalitetni... napiši sada tu javno koji bi bio tvoj izbor pa da kad sve bude gotovo vidimo kako su odigral podobni- a kako kvalitetni...
malo si se namazao preko vikenda ??
nema veze , za koji dan će biti ok

napisao sam da je odabir ok ako nisi dobro čitao , ono što mislim da je loše su pripreme , način na koji se radi i termin priprema
daj bože da me razuvjere , bez obzira što mislim da je stručni stožer naša najveća rupa već godinama žestoko ću navijati za cure i momke

kulen
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la kulen » 09 svi 2017, 10:04

Ova ženska reprezentacija je složena od najboljih igračica !!!! Bravo Orehovec :!:

zeljar
Raspisani lik

Post Postao/la zeljar » 11 svi 2017, 09:06

kulen je napisao/la:Ova ženska reprezentacija je složena od najboljih igračica !!!! Bravo Orehovec :!:
Kulen. Ova tvoja tvrdnja stoji. Samo protumači što znači :!: . Pretpostavljam da i ti znaš da žensku reprezentaciju sastavlja Bog (TM) a ne Željka.
Po meni šestorka bi bili Maričić, Liović, Ravnić-Gašparin, Jambrović, Sedlar i V. Pavlaković a sada za pričuve ima više kandidata.

kulen
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la kulen » 11 svi 2017, 10:17

zeljar je napisao/la:
kulen je napisao/la:Ova ženska reprezentacija je složena od najboljih igračica !!!! Bravo Orehovec :!:
Kulen. Ova tvoja tvrdnja stoji. Samo protumači što znači :!: . Pretpostavljam da i ti znaš da žensku reprezentaciju sastavlja Bog (TM) a ne Željka.
Po meni šestorka bi bili Maričić, Liović, Ravnić-Gašparin, Jambrović, Sedlar i V. Pavlaković a sada za pričuve ima više kandidata.
:!: je potvrda svih potvrda

Željka je Bog, žena majka kraljica ....
nije nas briga koja bi po tebi igrala :lol: :lol: :lol:

sasa
Forumsko piskaralo

Post Postao/la sasa » 11 svi 2017, 13:14

od skoro svih najboljih igračica...

http://www.kuglanje.hr/files/lige/2016_ ... c_lige.pdf
http://www.kuglanje.hr/files/Prvenstva_ ... acno_z.pdf

za neke ipak ne vrijede ista pravila...

newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 » 11 svi 2017, 13:58

sasa je napisao/la:
od skoro svih najboljih igračica...

http://www.kuglanje.hr/files/lige/2016_ ... c_lige.pdf
http://www.kuglanje.hr/files/Prvenstva_ ... acno_z.pdf

za neke ipak ne vrijede ista pravila...
Naravno da ne vrijede. Jer da se drže nekih kriterija cijele sezone, Filip Boc bi bio ne u 6, nego bez Harkanovca, drugi ili treći igrač u U 18 reprezentaciji. Prema stručnjaku Sušcu, jedva ulazi u 10. Valjda po snazi kugle. 34 ipak nije dovoljno da bi upao u repku. To, što za razliku od drugih ima igru jednog loha, to što njegova igra ne živi od devetke iz fulanog loha, to što za razliku od drugih zna kako se ruši 600 (2 puta), to što za razliku od drugih uglavnom igra na jednog od 3 najjača protivnička igrača, i to što za razliku od drugih na vanjskim kuglanama ima 8 osvojenih pojedinačnih poena od 9 mogućih, nije bitno. Nije imao sreće što je na pojedinačnom U18 igrao s temperaturom 39. Na U23 je bio 7. Ispred svih osim Grivičića i Hrcija... Direktno na stazi je dobio Požegu. U ligi je direktno na stazi dobio Rosandića...
No dobro. Barem mu ja, kao trener, neću morati dvije godine ispravljati hitac nakon rada stručnjaka pred SP. Mali Ros još danas osjeća posljedice stručnog rada od prije 2 godine...

Kegelmaniac
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la Kegelmaniac » 11 svi 2017, 15:10

Ispravak netočnog navoda Newform, napisao si da je Sušac stručnjak. Sušac nije stručnjak nego je zalutao u reprezentaciju i upravo na ovom primjeru koji si dobro opisao i 1000% se slažem sa tobom, pokazuje kakav je to stručnjak. On blagog pojma nema, ništa samostalno ne odlučuje i zbog toga je on nula od stručnjaka.

newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 » 11 svi 2017, 23:32

Kegelmaniac je napisao/la:Ispravak netočnog navoda Newform, napisao si da je Sušac stručnjak. Sušac nije stručnjak nego je zalutao u reprezentaciju i upravo na ovom primjeru koji si dobro opisao i 1000% se slažem sa tobom, pokazuje kakav je to stručnjak. On blagog pojma nema, ništa samostalno ne odlučuje i zbog toga je on nula od stručnjaka.
Gle: čovjek ima rezultate (tak mi je sam rekao). Sad mi možemo raspravljati koliko ima on upliva u te rezultate. Činjenice su sljedeće: oni na koje nije mogao utjecati su i dalje tu (osim Lea, ali za njegovu ozljedu stvarno nije kriv), oni na koje je utjecao, životare, ili ih nema nigdje.
Ipak, žao mi je da nisi prepoznao ironiju u mom postu.
Skoro 40 godina sam u kuglanju, i iako službeno nisam trener (ostao sam vječiti apsolvent, sa 5 godina studiranja na KIF-u), mislim da mogu dobro procijeniti kad netko nešto zna ili ne zna...

julio
Raspisani lik

Post Postao/la julio » 12 svi 2017, 09:10

suvi je šofer kombija koji je igrom slučaja završio tu gdje je završio , rezultate nije napravio nego ih je dobio na poklon . da postoji konkretna struka, rezultati bi bili još i bolji
ono što je problem ne samo suvog nego i svih ostalih izbornika unazad 15g je da oni NE odlučujunego odlučuje mikac sada , nekad lulić

Odgovorite