Kriteriji za izbor reprezentacije

Rezultati i ostale vijesti
Neron
Zna gdje su sva slova

Re: Kriteriji za izbor reprezentacije

Post Postao/la Neron » 08 vel 2019, 18:31

Toliko o Grivicicu. Drugi najlosiji rezultat od svih natjecatelja. Mali Pozega sa amputiranom nogom bi napravio 600 minimalno. Odvratno je sto Mikac i njegovi dupelisci rade od kuglanja. Poruka glasi , trazite drugo drzavljansvo. Sramota. Cestitke curama, krasne cifre. Sutra nastupa drugi ljubitelj straznjeg dijela gosp. predsjednika nadam se da ce zbog ozlijede pruziti dostojan otpor kuni. Jer ipak mi nemamo nikoga drugoga za poslati. Kuglanje pocinje i zavrsva sa osovinom mikac marinovic pavlic. Pljuc fuj bljak

KORANA
Nevini

Post Postao/la KORANA » 08 vel 2019, 19:56

Po čemu je to Marinović zaslužio ovakav komentar poprilično jadno nerone

newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 » 08 vel 2019, 20:02

Mislim da na ovakav način nije dobro niti poželjno, a ni pravedno pisati o našim igračima. Svatko od nas, ali i od njih, ima svoje motive želje i mogućnosti. Netko će sagledati širi kontekst poziva, netko se neće uopće pitati zašto je pozvan i odazvat će se u bilo kojim uvjetima. Na kraju krajeva, svatko od njih želi napraviti što bolji rezultat i tako što bolje predstaviti sebe, svoj klub i svoju državu.
Druga priča je "stručno vodstvo" o kojem većina forumaša (bar mi se tako čini) nema baš neko mišljenje. I ne samo o "stručnom vodstvu". Opet, činjenica je da ti stručnjaci imaju podršku većine predstavnika županijskih saveza. Tako dolazimo do apsurda da nitko nije s njima zadovoljan a opet se glasa za njih i daje im se podrška. I tu dolazimo do generalnog problema, a to je da je lakše pisati negativne komentare na forumu nego se angažirati, smijeniti vodstvo županije koje glasa kontra baze, a samim tim stvoriti mogućnost smjene vrha HKS-a.
Dakle, apeliram: ne dirajte igrače. Pogotovo ne mlade...

Ante9
Tek protipkao

Post Postao/la Ante9 » 08 vel 2019, 20:09

Koliko generala poslije bitke na jednom forumu..

pedro
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la pedro » 08 vel 2019, 23:41

Sjajne cure,šteta za međusobni susret,no očito Bosak ima uzlaznu formu i držimo fige da uspije.....
O Grivičiću i ostalim pojedinostima sve je rečeno, o generalu poslije bitke govori činjenica da je forum bio u pravu tražeći Požegu ili sl.
Moramo priznati da djevojke pod vodstvom Mikca sjajno napreduju,sjetimo se Maričić,dolaskom u Mlaku svjetski rekord,Jambrović dolaskom u Mlaku veliki napredak,mala Pavlic sjajna igračica ,veliki odskok dolaskom u Mlaku....itd
Činjenica je jedna,da svi tzv stručnjaci istureni kao treneri reprezentacije,tehničko osoblje ili kako već nazvati,ništa ne može bez završne riječi Doktora,jer njegov ego je veći nego Učka (obzirom da je Istrijan).pa takvi gafovi donose i grešaka (da li puno ili malo??). Da mu Pavlic igra "suflera" ,igrala bi mala Milana
(i to ne nezasluženo),ali dotore se ne može nagovoriti. Prema tome "klimamo s čim imamo",a o zainteresiranima za neke promjene treba upoznati sa činjenicom da je to "Sizifov posao". Jer takava praksa traje dugo,predugo....da bi se samo preko noći prelomila!
Zaboravio na Hrvoja,mislim da će protivnici imati posla s njim bez obzira u kakvom se stanju nalazio,jer "repić" je borac rijetkog kova,pozitivac,a 10 godina već u "điru",još od pelena!! Zato Hrvica tvoji Purgeri i Dalmoši drže ti "fige"...razvali,neka se čuje Hrvatska himna......

Neron
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Neron » 09 vel 2019, 09:50

KORANA je napisao/la:Po čemu je to Marinović zaslužio ovakav komentar poprilično jadno nerone
Eto zato sto u ovom trenutku ina puno spremnijih igraca od njega. Zato sto forsira malog grivicica a isto tako ne zasluzujue poziv i jos stopedeset stvari. Ne osporavam njega kao igraca ali ponekad je dobro imati obraz. Odi sjesti sa juniorima koji nisu pozvani i pitaj ih kako se osjecaju. Ja jesam

pedro
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la pedro » 09 vel 2019, 11:54

Mogu ti ja sigurno nešto reći iz vlastitog iskustva!! Bilo pa prošlo!!
No to se riješava duplim radom, ako voliš taj sport potpunom prednošću Uz inat do pobjede i rezultata! Ako toga nema i nakon tolikog angažmana, onda nemaš za čim žaliti
Juniori bi izabrali najlošiji varijantu da sada " plaču" nad svojom sudbinom. Raditi, raditi i samo raditi...to je ispravan put.
Nažalost svi smo konstatirali unaprijed da je Grivičić tek peta opcija, ali netko je tako odlučio ( greške su teške, a kazne su razne) mora podnijeti odgovornost!!
Ana je svjetska klasa, kao što rekoh u prethodnom postu, vidi se ruka dotorea Mikca,a za Hrvoja još uvijek agitiram, konačno što je on kriv ako je Griva igrao?? Pa ne odlučuje on!?
Nadamo se najboljem.....neka se na kupi malo kuna

KORANA
Nevini

Post Postao/la KORANA » 09 vel 2019, 12:14

Pa Nerone onaj koji je trebao ići od juniora Luka Požega mi je suigrač u klubu tako da sigurno znam puno bolje nego ti kakvo je njegovo mišljenje. Što se ostalih juniora tiče nevidim koji bi još trebao biti tako jako nezadovoljan što nije išao na sv kup. Barem u ovom trenutku.

pedro
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la pedro » 09 vel 2019, 22:38

Prošla su dva dana i mislim da smo pokazali određeno znanje i poznavanje kuglačkog prilika (neprilika??)
Svi osim muškog juniora opravdali su sudjelovanje!!
Hrvoje maestralan ali pomalo nesretan!
Cure su u igri za zlato....
Moja prognoza: Zavarko, Kličarić,Bosak i Jambrović
znači pola/
ostalo je povijest!!

pravda i nepravda
Tek protipkao

Post Postao/la pravda i nepravda » 10 vel 2019, 07:44

Pedro, ostalo nije povijest nego prošlost koju treba što prije zaboraviti. I slabo misliš (ako misliš) da Marinović nije sudjelovao u odluci da Grivičić
ide na ovaj Svjetski kup. Moraš puno bolje misliti.

Odgovorite