Kriteriji za izbor reprezentacije

Rezultati i ostale vijesti
newform1
Forumsko piskaralo

Re: Kriteriji za izbor reprezentacije

Post Postao/la newform1 » 10 vel 2019, 09:03

Još niste shvatili da Grivičić, Požega, Marinović, Jambrović...nisu problem, nego da je problem negdje drugdje? Treba se riješiti uzrok, a ne posljedica.

pedro
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la pedro » 10 vel 2019, 16:04

Mislim i dalje da je samo Griva pogreška, još je zelen iako potencijal, možda je Ana malo razočaranje (medalja je tu)
jer bucmasta i korpulentna Strelec, trebala je dobiti uvjerljivo po kapslu i zlato bi bila realna opcija!!
Pa sada .......pogodio sam Zavarka,Kličarića, Bosak jedino Ana mi je uzela bingo!! Znači ipak nešto kužim, ali prilike i tradiciju rada i osoblja u HKS teško je mijenjati preko noći!

newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 » 10 vel 2019, 17:02

pedro je napisao/la:Mislim i dalje da je samo Griva pogreška, još je zelen iako potencijal, možda je Ana malo razočaranje (medalja je tu)
jer bucmasta i korpulentna Strelec, trebala je dobiti uvjerljivo po kapslu i zlato bi bila realna opcija!!
Pa sada .......pogodio sam Zavarka,Kličarića, Bosak jedino Ana mi je uzela bingo!! Znači ipak nešto kužim, ali prilike i tradiciju rada i osoblja u HKS teško je mijenjati preko noći!
Na žalost, mislim da je Ana podcijenila Strelec i unaprijed se vidjela u finalu, naročito kad je uvjerljivo uzela 1. set. Znala je da je puno bolja od nje, no morala je odigrati čvršće. Brigitu nije lako dobiti na 610. Tu je ona carica... Zavarkov govor tijela nakon drugih 30 nije bio dobar i Uki je to odlično detektirao. Na kraju, Zavarko je ostao Zavarko, Ukiju je falila jedna kugla... Šteta. Mirna je od početka bila dominantna i rekao bih, relativno očekivano je osvojila naslov. Kličarić je imao sreće (što mu, naravno, nije donijelo naslov!). Protiv Slovaka je gubio 2 -0 i izgubio bi 3 - 0 da nije Slovak napravio prijestup i brisala mu se devetka. Kad je to dobio, više nije bilo problema. Čačković (onaj austrijanac) je čisti prototip modernog mladog igrača - Suvi bi sva zlata dao da ima četvoricu takvih (lupi po prvom što jače, pa kad je tri nije tri nego šest)... Jedino ima problema sa težinom.
Zadnja izmjena: newform1, dana/u 10 vel 2019, 19:52, ukupno mijenjano 1 put.

patak
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la patak » 10 vel 2019, 18:06

Pedro, o cemu ti lupetas da je zlato Ane trebalo bit realno? Anita Mehesz je bacila svjetski rekord u finalu!! 690 :shock: :shock: Zena bi Zavarka pobijedila , a ti pricas da je Ana trebala bit prvakinja.. I nemoj mi sad molim te krenut s pricama da je ona ovo, da je ona ono onda bi bilo ovako onako..
Cestitke perfektnoj Mirni i Ani !! Bravo,bravo !!!

pedro
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la pedro » 11 vel 2019, 08:50

Svaki onaj koji se razumije u sport zna da je psiha možda najvažnija u određenim momentima.Rezultati su pokazali da je Ana najveći favorit, ali po meni kiks protiv Strelec doveo je u situaciju Mehezs da bezbrižno odigra finale,jer igra i opterećenje bilo bi potpuno drugo protiv naše Ane

julio
Raspisani lik

Post Postao/la julio » 11 vel 2019, 08:54

žao mi je da stoklas nije osvojio zlato , bivši igrač osijeka i dida u slobodno vrijeme viceprvak svijeta.. mikca i šarca bilo bi sramota da im mušanić ili bogdanović osvoje medalju ali slovenci su ponosni
u hrvatskoj pored naših izbornika niti prvak hrvatske mušanić nema mjesta , nemaju mjesta igrači zaprešića koji su trenutno kvalitetniji u našoj ligi od stoklasa ali dida u sloveniji ima mjesta jer slovenci znaju da pored mladih i kvalitetnih ljudi još uvijek ima boljih i kvalitetnijih ili onih koji su trenutno u boljoj formi
inače , prvenstvo mi se svidjelo i bilo je odličnih mečeva . kuglana je možda i malo previše davala od probijanja , prijenos je bio loš ali moglo se nekako pratiti

Ante9
Tek protipkao

Post Postao/la Ante9 » 11 vel 2019, 10:24

Mislim da je poziv dobio Julio pa nije prenesen Musanicu

pedro
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la pedro » 11 vel 2019, 11:35

Julio je relativno mlađi pa ima vremena pričekati da dođe na red.....tako je Knežević čekao i bogami došao....pa riješio neke situacije....evo i strpljive Bunićke na slici je....jedini problem postaje ako ne znamo do kada je Dotore odlučio biti u sedlu??
Pogled na slici govori da je taj dan prilično daleko.....njemu do 70. godine treba još sedam, taman 2 mandata!
Valjda će se do onda riješiti mladog administratora, koji bi ponovno trebao dobiti po repu, jer do danas niti retka o SK u Sportskim novostima.Čitamo bočanje, ples na ledu, borilačke vještine, twirling..... i slično zato jer ljudi šalju
Financijske sankcije.....a Julio strpljiv spašen

julio
Raspisani lik

Post Postao/la julio » 11 vel 2019, 13:10

Ante9 je napisao/la:Mislim da je poziv dobio Julio pa nije prenesen Musanicu
nazovi pavlica da te nauči disati

pravda i nepravda
Tek protipkao

Post Postao/la pravda i nepravda » 11 vel 2019, 14:33

I poštenju.