Kriteriji za izbor reprezentacije

Rezultati i ostale vijesti
Neron
Zna gdje su sva slova

Re: Kriteriji za izbor reprezentacije

Post Postao/la Neron »

Musanicu zvani Julio. Pa daj vise prestani sam sebe gurati u repku. Svaka cast tebi ali ima puno mladjih i boljih koji zasluzuju poziv pa nece biti ni blizu.. kritike su ti na mjestu ali prestani sebe stavljati u prvi plan. Bit ce kao Marinovic i Mikac odluce i to je to. Silazna putanja je jasna i bolje ti je ne biti dio toga.
newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 »

Neron je napisao/la:Musanicu zvani Julio. Pa daj vise prestani sam sebe gurati u repku. Svaka cast tebi ali ima puno mladjih i boljih koji zasluzuju poziv pa nece biti ni blizu.. kritike su ti na mjestu ali prestani sebe stavljati u prvi plan. Bit ce kao Marinovic i Mikac odluce i to je to. Silazna putanja je jasna i bolje ti je ne biti dio toga.
Ne zanima me jel je ili nije, ali ne razumijem zašto u anonimnom modu foruma imate potrebu nekoga prozivati imenom ili (i) prezimenom. Ako je i želi se gurati na ovaj način, kaj to nije njegov problem? Ako nije to on, ne osjećaš li se pomalo blesavo? A možeš li gurnuti ruku u vatru da je to on?
Bilo bi pametnije, po meni, postaviti pitanje: tko je u stručnom stožeru, tko bira igrače, s koliko je trenera izbornik obavio razgovora o potencijalnim reprezentativcima, i tko su uopće potencijalni reprezentativci. Mislim da je to važnije od toga da li je Mušanić Julio i da li se sam gura u repku...
patak
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la patak »

Pozdrav ! Repka se zna vec dva tjedna, kad je dosao poziv za pripreme i prijateljske utakmice..
Pozvani su:
Marinovic, Muse, Totic ( Mertojak)
Bolanca, Manev ( Zapresic )
Rados ( Osijek)
Cekovic ( Njemacka)
Pozega ( Plitvice )
To je 8 igraca koji ce ici na svjetsko, plus cekaju se papiri za Kujundzica, ukoliko ih srede prije svjetskog ici ce i on kao 9-ti igrac.
perovz
Tek protipkao

Post Postao/la perovz »

Po kojem to kriteriju Nikola Muše završi ispred Liovića, Kasumovića, Košutića...
O Kujundžiću neću trošiti ni slova više ... to je toliko jadno i prozirno da nije vrijedno spomena.
Još jedna stvar, zakaj nije na pripreme pozvano još 9 igrača pa se onda napravi filter i vidiš tko kako diše. Ovo je totalno idiotski i šarlatanski.
O medalji možemo samo sanjati s ovakvim načinom rada.
nije_namazana
Tek protipkao

Post Postao/la nije_namazana »

nadam se da je ovaj patkov post nekakva zakašnjela prvoaprilska šala... kujundzic who?? jel bi mogao kak i ja u repku onda??

kad bi repka odigrala utakmicu protiv Mušanića, Liovića, Bogdanovića, Kasumovića, Kovača i Zrileta mogao bih i kuću uložiti na "nepozvane"....
perovz
Tek protipkao

Post Postao/la perovz »

newform1 je napisao/la: Bilo bi pametnije, po meni, postaviti pitanje: tko je u stručnom stožeru, tko bira igrače, s koliko je trenera izbornik obavio razgovora o potencijalnim reprezentativcima, i tko su uopće potencijalni reprezentativci. Mislim da je to važnije od toga da li je Mušanić Julio i da li se sam gura u repku...
Evo da ti ja odgovorim nešto što ionako svi znamo.
Tko je u stručnom stožeru? Šarac, Bunić, Sušac i Ivančić
Tko bira igrače? Mikac i Pavlic
S koliko je trenera ... ? :lol: Niti sa jednim
Tko su opće potencijalni reprezentativci? Evo patak je napisao.
I tako već desetak godina... bez plana, bez programa, bez kriterija, bez mozga i pameti. Još se dobro i držimo.
Neron
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Neron »

Ma biti cemo svjetsku prvaci ne brinite se. Bez uvrede bilo kome ali uvjek sam za to da igraju mladji igraci. Musanic. Bogdanovic. Kovac. Itd.. svi su oni dali za repku maksimalno a dali bi mogli jos vjerojatno da bi ali ipak bi se odlucio za mladje. Sto se tice ovog popisa ako je tocan vise manje je ok. Muse je zalutao ali zna se po kojoj liniji je pozvan a za Kujundzica se nadam da je to neslana sala.
julio
Raspisani lik

Post Postao/la julio »

nije_namazana je napisao/la:nadam se da je ovaj patkov post nekakva zakašnjela prvoaprilska šala... kujundzic who?? jel bi mogao kak i ja u repku onda??
kad bi repka odigrala utakmicu protiv Mušanića, Liovića, Bogdanovića, Kasumovića, Kovača i Zrileta mogao bih i kuću uložiti na "nepozvane"....
dobro si napisao
igrač desne buže
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la igrač desne buže »

Po kojem kriteriju se poziva Kujundžiča u reprezentaciju? Da li je kriterij Pavlic i ono što Pavlic kaže ili je je u interesu da u reprezentaciji igraju najbolji i najkvalitetniji. Što forsiranje Kujundžiča nosi dobroga u odnose među igračima i klimu u momčadi?
Da li se zna što je Kujundžič napravio u SPlitu u Zadru i kako se odnosio prema ekipama? Jesu li to vrijednosti koje Mikac promovira?
julio
Raspisani lik

Post Postao/la julio »

ma kakav kujunđić? što je vama pobogu?
Odgovorite