Kriteriji za izbor reprezentacije

Rezultati i ostale vijesti
newform1
Forumsko piskaralo

Re: Kriteriji za izbor reprezentacije

Post Postao/la newform1 » 08 svi 2019, 16:22

Prisutno 9, glasovalo 6... Ostali su dali ostavke? Ili su bili...ili ipak nisu? Možda net nije radio... Jel ih uopće bilo 6??? Ili je On bio sam? Ili nije? Uglavnom, od početka prvog mandata, Gazdi matematika nikad nije pasala. Do kada???

newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 » 08 svi 2019, 16:26

Tona je napisao/la:
lukodp je napisao/la:Kad već prozivate članove Izvršnog odbora imenom i prezimenom, onda morate i znati da oni NISU odlučili da na tom popisu bude i Alen Kujundžić. Dalje o tome ne bi ...
http://kuglanje.hr/files/Dokumenti/Izvr ... -20-03.pdf
Gosp.lukodp, malo se raspitajte prije nego objavite takav post.Totalno ste u krivu, i pišete i stavljate gluposti.Ta gospoda koja su napisana su digli ruku ili dali glas,da u repku upadne dotični Kujundžić...SRAMOTA !!!!!
Tona, drago mi je da si nam se pridružio.
Luko je stavio ono napisano i javno objavljeno, prema tome relevantno. Sve što mi mrljamo po kavama i ovak okolo je mrtvo slovo na papiru. Dakle, na popisu koji je prihvaćen i objavljen, Alena nema. Da li je bila kakva fantomska sjednica IO, e to je sad već druga priča - možemo samo nagađati. Kada bude (ako bude) objavljen zapisnik s te sjednice, onda možemo vidjeti tko je za što glasao.

Tona
Nevini

Post Postao/la Tona » 08 svi 2019, 16:36

newform1 je napisao/la:
Tona je napisao/la:
lukodp je napisao/la:Kad već prozivate članove Izvršnog odbora imenom i prezimenom, onda morate i znati da oni NISU odlučili da na tom popisu bude i Alen Kujundžić. Dalje o tome ne bi ...
http://kuglanje.hr/files/Dokumenti/Izvr ... -20-03.pdf
Gosp.lukodp, malo se raspitajte prije nego objavite takav post.Totalno ste u krivu, i pišete i stavljate gluposti.Ta gospoda koja su napisana su digli ruku ili dali glas,da u repku upadne dotični Kujundžić...SRAMOTA !!!!!
Tona, drago mi je da si nam se pridružio.
Luko je stavio ono napisano i javno objavljeno, prema tome relevantno. Sve što mi mrljamo po kavama i ovak okolo je mrtvo slovo na papiru. Dakle, na popisu koji je prihvaćen i objavljen, Alena nema. Da li je bila kakva fantomska sjednica IO, e to je sad već druga priča - možemo samo nagađati.
Ni jedan igrač nemože biti uvršten na popis bez odobrenja ,glasanja gospode iz IO..Tako, dakle gospoda iz IO ,su dala dovoljan broj ruku,glasova da se Kujundžić uvrsti u repku.po ćemu,po kojem kriteriju,na osnovu čega takav igrač uopče može doči na popis,koji su argumenti uvrštavanja ??? Osim naravno što je podoban , i pulen Mikca i Pavlica ,te će vjerovatno izvršavat radnje za navedeni dvojac..Al veliko HVALA izvršnom odobru na još jednom zabijenom čavlu u lijes Hr.kuglanja..samo bojim se da je ovo zadnji čavao i da je Hr.kuglanje mrtvo..al svi mi sami smo jedini isključivi krivci jer smo dozvolili da Mikac i Pavlic unište ono što volimo.

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp » 08 svi 2019, 16:38

Možda na nekoj drugoj sjednici onda :roll: ... moguće, vidjet ćemo ... kao što rekoh, ne bih o tome ... tko god da nastupi za reprezentaciju želim im samo što više uspijeha i dobrih rezultata te prije svega dobru atmosferu. A o ovim ostalim stvarima možemo nakon svjetskog.
Luko Del Ponte

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp » 08 svi 2019, 16:49

newform1 je napisao/la:Prisutno 9, glasovalo 6... Ostali su dali ostavke? Ili su bili...ili ipak nisu? Možda net nije radio... Jel ih uopće bilo 6??? Ili je On bio sam? Ili nije? Uglavnom, od početka prvog mandata, Gazdi matematika nikad nije pasala. Do kada???
Elektronska sjednica je zanimljiva stvar. :D Ako se ne javiš na mail znaći li to da nisi ni prisutan ... ili poslovnik propisuje drugačije? :mrgreen:
Luko Del Ponte

Ante9
Tek protipkao

Post Postao/la Ante9 » 08 svi 2019, 22:22

Tona svaka ti cast! Apsolutno svako slovo potpisujem poglavito dio koji se odnosi na cast igranja. Koliko ja znam glasalo se elektronski i navodno nije bilo jednoglasno. Na zalost rezultat je isti!

Tona
Nevini

Post Postao/la Tona » 08 svi 2019, 22:23

Ma sve ovo je jako jadno i žalosno.Za mene su najveći krivci pijuni u izvršnom odboru.Dal ta gospoda imaju izi malo ljudskosti ,dal se barem malo srame zo čega su doveli kuglanje.Da jedan Pavlic mrzitelj Hrvatsje drma sa svime.Pa dokad više ,pa pobogu ljudi recite dosta.Pa zar vam je vaša guza draza od napredovanja kuglanja.Pa čovjek se iživljava nad našim kuglanjem,isimijava i ruga.Sad su otišli toliko daleko da če igrače međusobno posvađati i zaratiti.Koji Kujundžić ,tko je u izvršnom odboru dao glas za njega,tko su ti velikani kuglanja ? SRAMOTA !!!!!! Do kada više,šta stvarno kod nas nema poštenih koji će vodit naš savez onako kako zaslužujemo.Pa nama se cijela europa podsmjehuje ,rugaju nam se.da jedan Pavlic drma našim savezom i sada ugura svoga pulena Kujundžića ,koji gdje god da je koračio nogom je bio potjeran.počevši od kuče,pa po klubovima u HR.a naši pametnjakovići ga prisvojili.tužno i žalosno...Sad muška repka izgleda kao brod koji tone,raspad sistema,zatvaramo oči pred problemom govoreči pustimo neka odigraju.Pa u toj repki nema Marinovića,Mušanića,Bulke , Totića ,Kovača ,i možda još netko.jel znato zašto ? Zato što nisu marijonete i pognule se Mikcu i Pavlicu.Nego upravo se suprostavili za dobrovot kuglanja da se zlo makne iz saveza i postanemo ono šta jesmo.Za razliku od nekih ,kao što vidim Muše se pognuo na nagovor žene i ostavio svoje kolege ,izdao ih.Baš me zanima kako če se to sve razvit,al Muše po meni se prodao.To je Mikcu očito i bio cilj da razbije jaku ekipu koja mu se suprostavila,al nažalost izigrao,ostavio,prodao ih je jedan od važnih faktora.Bit če zanimljivo vidjeti kako če ova ekipa koje je Muše prodao odnosit prema njemu..Al nagovor žene čuda radi.pa se tako i proda,ostavi i izigra ekipa...

Ante9
Tek protipkao

Post Postao/la Ante9 » 08 svi 2019, 22:37

Po meni nista bolji nisu ni ostali poglavito klubovi koji nikada nisu podupirali rad saveza. Osijek i Zapresic su mogli takoder reci dosta je. Zasto nisu?

newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 » 08 svi 2019, 23:41

Tona je napisao/la:Ma sve ovo je jako jadno i žalosno.Za mene su najveći krivci pijuni u izvršnom odboru.Dal ta gospoda imaju izi malo ljudskosti ,dal se barem malo srame zo čega su doveli kuglanje.Da jedan Pavlic mrzitelj Hrvatsje drma sa svime.Pa dokad više ,pa pobogu ljudi recite dosta.Pa zar vam je vaša guza draza od napredovanja kuglanja.Pa čovjek se iživljava nad našim kuglanjem,isimijava i ruga.Sad su otišli toliko daleko da če igrače međusobno posvađati i zaratiti.Koji Kujundžić ,tko je u izvršnom odboru dao glas za njega,tko su ti velikani kuglanja ? SRAMOTA !!!!!! Do kada više,šta stvarno kod nas nema poštenih koji će vodit naš savez onako kako zaslužujemo.Pa nama se cijela europa podsmjehuje ,rugaju nam se.da jedan Pavlic drma našim savezom i sada ugura svoga pulena Kujundžića ,koji gdje god da je koračio nogom je bio potjeran.počevši od kuče,pa po klubovima u HR.a naši pametnjakovići ga prisvojili.tužno i žalosno...Sad muška repka izgleda kao brod koji tone,raspad sistema,zatvaramo oči pred problemom govoreči pustimo neka odigraju.Pa u toj repki nema Marinovića,Mušanića,Bulke , Totića ,Kovača ,i možda još netko.jel znato zašto ? Zato što nisu marijonete i pognule se Mikcu i Pavlicu.Nego upravo se suprostavili za dobrovot kuglanja da se zlo makne iz saveza i postanemo ono šta jesmo.Za razliku od nekih ,kao što vidim Muše se pognuo na nagovor žene i ostavio svoje kolege ,izdao ih.Baš me zanima kako če se to sve razvit,al Muše po meni se prodao.To je Mikcu očito i bio cilj da razbije jaku ekipu koja mu se suprostavila,al nažalost izigrao,ostavio,prodao ih je jedan od važnih faktora.Bit če zanimljivo vidjeti kako če ova ekipa koje je Muše prodao odnosit prema njemu..Al nagovor žene čuda radi.pa se tako i proda,ostavi i izigra ekipa...
Tona, mogu se slagati s većinom napisanog ili ne, u biti nevažno. U Tvom tekstu ima previše toga "navodno" i "čuo sam". Kada bi se napravila neka panel diskusija, iz saveza bi te demantirali dokumentima, a inzistiranje na ovakvim tvrdnjama mogle bi se okvalificirati klevetom. Ja bih volio da ipak ostanemo na nekoj civiliziranoj razini diskusije, jer spuštati se na nivo egomanijakalnog upravljanja savezom mi se ne da, niti je to moja razina komuniciranja, vjerujem i ostalih forumaša. Netko je dao blagoslov za Alena: neki dokument mora izaći van. Kad izađe, možemo dati mišljenje o tim ljudima. Osobno, sebe nikad ne bih doveo u situaciju da odlučujem o ovim stvarima jer bih odavno dao ostavku, ali to je MOJE mišljenje. Možda ljudi u IO imaju bolje informacije pa su spremni podržati takve pizdarije, ali opet moramo znati granicu argumentacije i korektnosti. Jer mi nismo on (oni). Davno sam jednom napisao, jednom su me budale otjerale od kuglanja, ali da drugi put neće. Iako Predsjednik ima visoko mišljenje o sebi i svojim djelima, baza je ta koja će ga podržati (ili neće). Kao i uvijek, ključ je na lokalnoj razini, i sve kreće od predstavnika županijskih saveza. Koga smo izabrali u te saveze i tko su ljudi koji dižu (ili ne dižu) ruke na skupštini. No kako nismo bili spremni podržati referendum koji bi sprečavao manipulacije u izborima u državi, tako očito nismo spremni podržati ni promjene u savezu. Kaže Kuščević da se 40 000 ljudi nije znalo potpisati, a mi dozvoljavamo Kuščevićima da nas vuku za nos. Živjeli!

newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 » 08 svi 2019, 23:48

Ante9 je napisao/la:Po meni nista bolji nisu ni ostali poglavito klubovi koji nikada nisu podupirali rad saveza. Osijek i Zapresic su mogli takoder reci dosta je. Zasto nisu?
Mislim da je ovdje obrnuta teza: Savez je taj koji mora podupirati rad klubova, a ne klubovi rad Saveza. Srećom, Zaprešić je našao načina da ne ovisi o savezu i zato su napravili to što jesu. I bit će to što jesu sve dok neće ovisiti o partikularnim interesima. Savez im je samo smetnja.

Odgovorite