Kriteriji za izbor reprezentacije

Rezultati i ostale vijesti
Kegelmaniac
Tipka sa dve ruke

Re: Kriteriji za izbor reprezentacije

Post Postao/la Kegelmaniac »

Ja bi ovako izabrao:
Košutić, Marinović, Muše, Bolanča i Liović
Kandidati: Totić, Vlakevski, Kasumović i Kovač

Manev ne igra pojedinačna, dok Kujundžić kao mezimac Pavlica i Mikca očigledno ima osigurano mjeto u reprezentaciji.

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp »

Košutić, Tonković, Muše, Marinović, Radoš, Kujundžić, Vlakevski, Bolanča, Mance i Požega...
Koliko vidim ...
Luko Del Ponte

bubimir
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la bubimir »

Košutić, 19 Tonković 15 , Muše 1 Marinović 3 Radoš 24 Kujundžić 8 Vlakevski 14 Bolanča 2 Mance 0 Požega 16

brojevi označavaju poredak za igrača lige...

Tarmak
Nevini

Post Postao/la Tarmak »

bubimir je napisao/la:
09 ožu 2020, 22:22
Košutić, 19 Tonković 15 , Muše 1 Marinović 3 Radoš 24 Kujundžić 8 Vlakevski 14 Bolanča 2 Mance 0 Požega 16

brojevi označavaju poredak za igrača lige...
Kaj ne znas citat? il brojke su ti slaba strana

julio
Raspisani lik

Post Postao/la julio »

željko košutić , čestitam na povratku u reprezentaciju
interesantno je da su svi ti stručnjaci u vodstvu saveza izostavili liovića , nema veze što je marinović sa totićem odbio igrati prošle godine , košutić je ovdje plakao kako ga svojevremeno nisu zvali , mance je uvijek bio glasan protiv saveza isto kao što je nekada bio i liović pa kao i svi ovdje koje sam spomenuo nekada i rekao nešto što možda nije bilo ok ali samo on nije na spisku .
bilo bi fer da su ga stavili na spisak jer je zaslužio biti na spisku
baš me interesira kako će izgledati reprezentacija i vidjeti koliko je nekim igračima stalo do svog ponosa , koliko će biti dosljedni u svojim principima a koliko je nekome rep uvinut i pleše kako mikac svira

Glas razuma
Nevini

Post Postao/la Glas razuma »

julio je napisao/la:
10 ožu 2020, 13:48
željko košutić , čestitam na povratku u reprezentaciju
interesantno je da su svi ti stručnjaci u vodstvu saveza izostavili liovića , nema veze što je marinović sa totićem odbio igrati prošle godine , košutić je ovdje plakao kako ga svojevremeno nisu zvali , mance je uvijek bio glasan protiv saveza isto kao što je nekada bio i liović pa kao i svi ovdje koje sam spomenuo nekada i rekao nešto što možda nije bilo ok ali samo on nije na spisku .
bilo bi fer da su ga stavili na spisak jer je zaslužio biti na spisku
baš me interesira kako će izgledati reprezentacija i vidjeti koliko je nekim igračima stalo do svog ponosa , koliko će biti dosljedni u svojim principima a koliko je nekome rep uvinut i pleše kako mikac svira
Julio ja ti se divim! Uhvatio si se malog Košutića kao ovi naši u saboru što se još uvijek bore sa ustašama i partizanima. Jel te možda boli što te mali dobio u finalu pojedinačnog? I slažem se s tobom da je Liović trebao dobiti poziv, ali čovječe daj ohladi od malog. Niti te igdje spominje, a niti Osijek kao klub.
I ako me sjećanje ne vara, a tebe očito vara, malom ne trebaš čestitati povratak jer, koliko ja pratim kuglanje, mali nema nijedan nastup za reprezentaciju radi svoje jezičine, a i par puta su ga nepravedno izostavili. Isto kao i tebe, ali ti si svojim igrama odveo Osijek u 2 ligu i zato gledaj u svoje dvorište, a ne tudje. Znaš šta...ustvari, lijepo te moj Velebit torpediro u 2 ligu i najviše mi je drago radi tebe Julio ( Mušanići ) jer si kao sportaš, a i kao čovjek velika NULA. A sad lijepo igraj drugu ligu sa ne znam kim jer se iskreno nadam da će Liović, Radoš i Tutnjević otići u neki prvoligaški klub gdje će imati pristojnu kuglanu, uvjete i malo manje šanka na kojem ti zaradjuješ i uništavaš te dečke. Živ ti meni bio i sretno "STRUČNJAČE"!!

julio
Raspisani lik

Post Postao/la julio »

samo vi lupetajte , vidjet će se čije će tenisice viriti iz guzice hks-ovih močnika
sad će se vidjeti tko ima svoj ja i koji će igrači pregaziti svoju riječ i svoje principe

bubimir
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la bubimir »

koja močvara je postala to hrvatsko kuglanje.... dno dna--- ovi protiv onih oni protiv onih... pola igrača ne želi igrati radi Mikca... onda najednom svi žele igrati... ili skoro svi... dobro veli julio... sad će se vidjeti ko ima svoje ja a ko nema

Sto jace po prvom
Nevini

Post Postao/la Sto jace po prvom »

Kujundzic jer tako kaze mikac, a marinovic jer mu istice katekorizacija!!!

patak
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la patak »

Znaci situacija je ovakva.. Imamo pravo na 6 igraca na pojedinacnom svjetskom prvenstvu ove godine.. i povrsnom poznavatelju hrv.kuglanja je kristalno jasno da 6 najboljih igraca u drzavi su : Marinovic, Bolanca, Vlakevski, Kujundzic, Manev, Muse.. posto Manev ne zeli ici na pojedinacna svjetska prvenstva jer fizicki nije spreman radi ozljede, na njegovo mjesto moze uskociti jedino Totic, medutim kako on nije na popisu radi proslogodisnjih nesuglasica, jedini logicni izbor je Pozega radi njegove mladosti, a on je takodjer buducnost naseg kuglanja i takvo iskustvo mu je potrebno kako bi dosegnuo potrebu razinu da jedan dan bude buduci prvak.

Za kraj bi zazelio Osijeku brzi povratak u prvu ligu jer to svakako zasluzuju..i jos nesto.. ako nekome nije jasno Julio nije Musanic, niti ima veze sa muskim kuglackim klubom Osijekom.. Julio jedinu vezu s Osijekom ima sto je nekad vodio zenski kuglacki klub Osijek(neznam dali dalje vodi, ali mislim da sad g.Liovic obavlja tu funkciju), samo je netko bubnuo na pocetku da je to Musanic i vi se svi ulovili kao ribe na udicu..

Kad vidim opet da pocnete pisat gluposti ja se opet javim!
Cestitke Zapresicu na naslovu, sretno njima,Mertojaku i Mlaci na Final 4-u Lige Prvaka !

Odgovorite