Kriteriji za izbor reprezentacije

Rezultati i ostale vijesti
krcko
Zna gdje su sva slova

Re: Kriteriji za izbor reprezentacije

Post Postao/la krcko » 22 vel 2009, 16:53

Sad zapravo ne razumijem da li si ti izabran van kriterija ili netko kvalitetniji nije izabran zbog loših kriterija.

poklopac
Nevini

Post Postao/la poklopac » 23 vel 2009, 23:11

Svi mi znamo koji bi trebali biti kriteriji za izbor igrača u reprezentaciju.Na taj izbor ne možemo svi utjecati,već klubovi koji imaju ljude u savezima,a i trebala bi se osnovati udruga klubova,bez koje se ne bi mogle donositi odluke od sveopće nacionalne važnosti bez te udruge,kao niti odluke koje obuhvaćaju,ajmo reći,"regularnost" lige.U najnovijim izbornikovim kriterijima za izbor kandidata za repr.,navodi se među ostalim,da bi kandidati trebali biti i prva trojica po rangu igrača 1.lige,uključujući i strance.Neću to uopće komentirati,jer to može napisati samo neko ko nema ništa u glavi,jer je vrlo vjerojatno da taj kriterij otpadne ako su prva tri stranci.Mislim da su klubovi najveći krivci za kriterije (svi traže neki svoj "profit" na reprezentativcima,a i sami su svjesni da ti njihovi igrači ne zaslužuju da budu repr.kandidati),ako ih uopće ima,jer koliko ja vidim,niti ovih novih se ne pridržavaju,a i dozvoljavaju izborniku toliko širok izbor igrača,da on praktički ne može pogriješiti u izboru,a i koliko sam ja upučen,ovaj zadnji važeći kriterij je upućen kao prijedlog direktoru reprezentacije.Mislim da je dir.reprezentacije zadnji čovjek koji bi trebao potvrditi ili ne ovakav izbor,s obzirom na njegov rejting i znanje u kuglačkom svijetu.Zato,klubovi,ujedinite se,budite pošteni za dobrobit kuglanja i osnujte udrugu koja će moći parirati nedodirljivima iz saveza.Sve dok toga ne bude,možemo mi pisati koliko hoćemo o kriterijima za izbor repr.,ali oni će biti isti kakvi su i sada.

razbijač
Tek protipkao

Post Postao/la razbijač » 24 vel 2009, 12:44

kriteriji: budi dobar samnom, baci jače kuglu, šuti kad ti pričam, barem jednom u životu 620 :lol: :lol: :lol: :lol: :twisted:

pdragicevic
Tek protipkao

Post Postao/la pdragicevic » 26 vel 2009, 21:59

Rezultati,pa rezultati i opet rezultati.Rezultat je mjerilo svega.Idemo kandidati na staze izabere se tri četri kuglane i 8 najboljih rezultata i to je to problem riješen.Pa onda nema govorenja igra ovaj igra onaj,igra rezultat.

Dark_M
Tek protipkao

Post Postao/la Dark_M » 26 vel 2009, 23:59

pdragicevic je napisao/la:Rezultati,pa rezultati i opet rezultati.Rezultat je mjerilo svega.Idemo kandidati na staze izabere se tri četri kuglane i 8 najboljih rezultata i to je to problem riješen.Pa onda nema govorenja igra ovaj igra onaj,igra rezultat.
Sve je to divno kako ti zboriš..ali kod nas nisu toliko bitni rezultati i samo rezultati, to ide malo dublje od onoga koliko ti to znaš....;lijepo primjećeno da Petrović nije za taj posao, ali probaj ti razdvojit ekipu koja je u tome toliko dugo da više ni sami ne znaju ko pije ko plaća :-))...ako kužiš što ti želim reći!!!!

Kegelmaniac
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la Kegelmaniac » 23 ruj 2011, 09:06

Zna li netko kada je pojedinačno svjetsko? Tko ide i koji su kriteriji?

newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 » 23 ruj 2011, 09:08

Kegelmaniac je napisao/la:Zna li netko kada je pojedinačno svjetsko? Tko ide i koji su kriteriji?
Optimist! (što se kriterija tiče...)!

devetka987
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la devetka987 » 23 ruj 2011, 11:55

Kegelmaniac je napisao/la:Zna li netko kada je pojedinačno svjetsko? Tko ide i koji su kriteriji?
http://www.fiqwnba-nbc.de/2011-08-13_Sportkalender.pdf

krcko
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la krcko » 23 lis 2011, 23:49

A zaradi zbog čega bi svi na forumu morali znati kriterije ? 8-)

zeljar
Raspisani lik

Post Postao/la zeljar » 24 tra 2012, 20:11

kriteriji, kriteriji. da li uopće postoje kriteriji za izbor reprezentacije u bilo kojoj kategoriji. ukoliko postoje
svi bi trebali biti isti za sve kategorije i trebalo bi se istih pridržavati i primjenjivati ih.
medjutim, mislim da svaki izbornik ima svoje kriterije i da ih mjenja iz dana u dan ili još bolje iz sata
u sat.
moje osobno mišljenje je da se pozove u svakoj kategoriji 16 kandidata i da se barem na tri različite kuglane
održe 2 nastupa. nakon 720 hitaca mislim da bi se izdvojili najbolji i na taj način izabrati reprezentacije. izborniku
omogućiti promjenu samo jednog igrača po njegovom izboru i tada promjeniti zadnjeg u kvalifikacijama.
medjutim, ovako treneri rade što hoće. na prošlom oglednom susretu sa reprezentacijom slovačke gosp.
željka bukovac kandidatkinjama je rekla da najboljih 6 ide na pripreme gdje će im se priključiti još 3 igračice.kada
je susret završio gle čuda. izbornica medju 6 ubacuje snježanu kramar i maju nanić bez ikakvog obrazloženje i
baca van dvije igračice koje su zaslužile rezultatom da idu na pripreme- da je barem šutila i rekla da će 6 igračica odrediti
nakon toga susreta. zašto lagati mlađim osobama u oči samoona zna. kakav je dojam ostavila njih treba pitati 2 mlade
osobe. nije to samo dojam željke bukovac nego i ćitavog hks-a.vjerovatno cure više ne će nastaviti sa kuglanjem
nakon ovakvih psina gosp. željke koja vjerovatno za ovakvo ponašanje ima blagoslov hks-a ili barem njenih čelnih ljudi.
zašto je to tako samooni znadu.

Odgovorite