Kriteriji za izbor reprezentacije

Rezultati i ostale vijesti
Nikola
Raspisani lik

Re: Kriteriji za izbor reprezentacije

Post Postao/la Nikola » 05 tra 2017, 07:12

bubimir je napisao/la:tko je Damir Ceković?
Povremeni prvotimac Scwabsberga... Neki će se sjetiti njegovog nastupa van konkurencije na PH U-23 prije koju godinu.

bubimir
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la bubimir » 05 tra 2017, 21:19

i otkud on sad u reprezentaciji? ili su možda svi otkazali a on je tam doma pa eto nek dečko igra

julio
Raspisani lik

Post Postao/la julio » 07 tra 2017, 08:43

slažem se , pavlic je zalutala u reprezentaciju jer je ovu sezonu odigrala katastrofalno ali s obzirom da tata pavlic i dalje vlada zadrom sve je jasno i očito da vlada i rijekom ali i reprezentacijom
gdje su bolanča i fridl ?? zbog čega na popisu nema liovića ??
opet se rade gluposti u odabiru reprezentacije bez ikakvih kriterija

Neron
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Neron » 07 tra 2017, 09:42

Tko je Josipa Geljic Viljusic?

patak
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la patak » 07 tra 2017, 11:05

igračica Bamberga, djevojački Josipa Dolibašić

Neron
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Neron » 07 tra 2017, 12:41

patak je napisao/la:igračica Bamberga, djevojački Josipa Dolibašić
Hvala.

bubimir
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la bubimir » 30 tra 2017, 20:21

reprezentacija muška i ženska odigrale međunarodnu prijateljsku utakmicu s Austrijom a od forumaša ni slova o utakmicama??? sastavu ..strategiji.. igri... rezultatima...

newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 » 30 tra 2017, 21:12

bubimir je napisao/la:reprezentacija muška i ženska odigrale međunarodnu prijateljsku utakmicu s Austrijom a od forumaša ni slova o utakmicama??? sastavu ..strategiji.. igri... rezultatima...
O čemu da pišem kad se kandidati, sastavi, akcije i ostalo skrivaju ko zmija noge...

Nikola
Raspisani lik

Post Postao/la Nikola » 30 tra 2017, 22:17

Od cura su odsutne bile Marijana Liovic i Natasa Ravnic Gasparini. Osim ovih cura na zapisniku igrale su i Tihana Cavlovic ( mislim da je odigrala na 530-ak cunjeva), Valentina Pavlakovic (595 ako se ne varam), Iva Cindric ( oko 580) i Valentina Gal Mesaric nekih 283 ( igrala je 60 hitaca). Kod muskaraca su nedostajali Muse i Marinovic, a osim igraca na zapisniku igrali su i Damir Cekovic (oko 590), Ivan Totic (600), Matija Mance (oko 570).
Mislim da su cure dobre i vjerujem da bi u prvoj sestorki sigurne trebale biti Liovic, Ravnic, Maricic, Sedlar, Jambrovic. A velika je borba za ovo mjesto, ja bi izabrao Pavlakovic.
Kod muskaraca mislim da izbor nije los, mada ja bih vodio Musanica umjesto Cekovica.. Ako dobijemo Austriju izbjegavamo Srbiju i imamo otvoren put ka polufinalu, ali znamo nasu povijest sa "lakim" zdrijebom..
Cezar ako nemas zapisnike javi pa ti posaljem..

julio
Raspisani lik

Post Postao/la julio » 03 svi 2017, 08:50

odabir reprezentacije je dobar , nikada manja konkurencija za repku
ono što je loše je rad sa igračima , danas sam dobio informaciju da šarac radi samo sa dijelom reprezentacije na stazama grmoščice od 1-4
nije mi jasno da li grmoščica ne da reprezentaciji da treniraju od 5-8 ili u zaprešiću ili je to opet neki bolesni sklop u glavi naši kvazi stručnjaka koji i dalje misle da nije potrebno uigrati igrače na visoke rezultate koji će se postizati na svjetskom ?
druga stvar , ako se radi u zagrebu - zašto se ne radi sa drugim igračima ??
vidjet ćemo rezultate priprema uskoro , vjerujem da imamo odličnu ekipu , odlične i iskusne igrače koje je potrebno samo uigrati , izbrusiti i mislim da ekipa može do medalje ako neće igrati podobni umjesto kvalitetnih

Odgovorite