Kriteriji za izbor reprezentacije

Rezultati i ostale vijesti
zeljar
Raspisani lik

Re: Kriteriji za izbor reprezentacije

Post Postao/la zeljar » 20 svi 2017, 21:54

newform1 je napisao/la:Cure su postavile vrlo visoke standarde... Klara 649, Liović 661 i Ines 674, jedan čunj manje od SR... Ako se igračice Mlake poprave i dignu na razinu ostalih... :D
Zanimljivo. Klari Sedlar, Marijani Liović i Ines Maričić sekundirala Željka Orehovac u drugoj trojci naš daleko najbolji /barem on tako misli/ kuglački
trener - Tonči Mikac. Koliki je znalac vidjelo se kada Jambrovićka nije uspjela završiti set jer joj je isteklo vrijeme.

bubimir
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la bubimir » 21 svi 2017, 08:46

zbog čega Bogdanović, Mušanić i Kovač nisu u reprezentaciji??

newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 » 21 svi 2017, 11:47

Nije dobro počelo s(p)retna pobjeda protiv Italije...

bubimir
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la bubimir » 21 svi 2017, 22:11

kak nije onda dobro..bilo bi loše da smo izgubili... a kaj očekivati kad su u repki Radoš i Ceković... maksimalan domet ove reprezentacije je 4. mjesto ako se stvari poklope... inače realno smo od 5-8 mjesta

Krunoslav
Forumsko piskaralo

Post Postao/la Krunoslav » 22 svi 2017, 08:24

A gdje je Bolanča?

julio
Raspisani lik

Post Postao/la julio » 22 svi 2017, 08:35

radoš je zaslužio reprezentaciju , možda trenutno nije u formi da igra ali igra ostalih je zabrinjavajuća pa je zbog toga dobio priliku . cekovića ne poznajem , pratim njemačku ligu i njega nigdje nema , od kuda se on pojavio nemam pojma ali siguran sam da u našoj ligi ima puno kvalitetnijih igrača trenutno kao što je uzelac koji je za reprezentaciju uvijek odlično igrao
nije mi jasno zbog čega bolanča nije igrao jer bi to možda izgledalo puno bolje
ali pričekajmo , to je prva utakmica . sutra moramo odigrati u sastavu u kojem mislimo pobijediti austriju jer austrijanci igraju odlično i neće biti lako protiv njih

arcy
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la arcy » 22 svi 2017, 11:33

Bolanča nije igrao zbog objektivnih problema. Ceković je član KC Schwabsberg koja je četveroplasirana ekipa njemačkog prvenstva.

B-liga
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la B-liga » 22 svi 2017, 14:40

arcy je napisao/la:Bolanča nije igrao zbog objektivnih problema. Ceković je član KC Schwabsberg koja je četveroplasirana ekipa njemačkog prvenstva.
Nitko nije rekao da je Bolanča nezasluženo na SP, pa obrana u vidu "objektivnih problema" od strane njegovog klupskog trenera zvuči kao politikanstvo, naročito kad isti nema nikakve funkcije u reprezentaciji. Ili daj konkretan odgovor ili šuti.
Cekovićeva ekipa može biti četvrtoplasirana, a nikako četveroplasirana, što isto nije nikakav argument, osim ako taj visoki plasman nije isključivo njegova zasluga... :roll: :roll:

Ili možda ja nisam shvatio sarkazam? :D

julio
Raspisani lik

Post Postao/la julio » 22 svi 2017, 15:16

malo čudno zvuči trener zaprešića , kao da brani mikca i nestavljanje bolanče u ekipu ali eto vijesti brzo dolaze pa sam čuo da je prehlađen
kakvo je sada stanje neznam i tko će sutra igrati protiv bosne isto tako možemo samo spekulirati

newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 » 22 svi 2017, 16:05

julio je napisao/la:malo čudno zvuči trener zaprešića , kao da brani mikca i nestavljanje bolanče u ekipu ali eto vijesti brzo dolaze pa sam čuo da je prehlađen
kakvo je sada stanje neznam i tko će sutra igrati protiv bosne isto tako možemo samo spekulirati
Pa to je očito objektivan razlog. Prehlađenog ga ni ja ne bi stavio u ekipu.

Odgovorite