Kriteriji za izbor reprezentacije

Rezultati i ostale vijesti

Re: Kriteriji za izbor reprezentacije

PostPostao/la julio » 02 svi 2018

odličan komentar B-liga
julio
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la kulen » 02 svi 2018

B-liga je napisao/la:
kuglica je napisao/la:nabrojanih 5 kandidata isto nisu loši,čak su i puno mlađi....a što se tiče otkaza,ako ih je bilo neopravdanih,valjda u savezu ima neki pravilnik koji govori o tome,a ako im je narušena egzistencija,igrači neka biraju!
Zašto momku pripisivati srednji prst,ako nije u mogućnosti. Vjerujem da čovjek koji je dobio privolu svih relevantnih institucija da preuzme hrvatsko državljanstvo ima neki svoj dignitet.Najlakše je optužiti....

1. promašaj: moj post je reakcija vaših neprekidnih hvalospjeva o radu saveza, "ocu kuglanja" i njegovim hvalevrijednim postupcima od kojih mi se povraća. ............
2. promašaj: Vama je jedini cilj da oko sebe držite svoje poslušnike koji će vam omogućiti da trajete taman toliko koliko će trajati ovaj zicer od ženske reperezentacije, pa da se okićeni slavom povučete u momentu totalnog raspada hr kuglanja. ......a ono čemu bi trebao služiti je da se sukladno funkcijama koje obnašate, povežete sa sponzorima, nadležnim Ministarstvom i firmama po kojima reprezentativci rade, pa da njima plasirate priče o slavi i svetinji, da reprezentaciji isposlujete barem plaćene dopuste ili naknade za odsustvo s posla. Kada bi vi se primili stvarno svog posla, ne bi trebali dežurnog trola koji piše hvalospjeve jer bi to sa zadovoljstvom pisali mi.

Šta i tebi se povraća od hvalospjeva... bljuvvvbljuvvv....

Nažalost si u pravu sve šta si napisao :roll: :roll: :roll:
kulen
Zna gdje su sva slova

PostPostao/la kuglica » 02 svi 2018

Razvezao se B-liga,a pohvalio ga Julio. Čudna kombinacija.
Gradonačelnik grada Zagreba Milan Bandić kaže,evo ruše zakon o ozpadu u Zagrebu,ali nema niti jedne
suvisle protuideje? To je Miki kaže samo "troc" ili valjda truc!
Osim bljuvanja (Kulen),čorak,ništa konstruktivno,samo neprovjerene intrige,jer
da imaju temelj ti bi stari moj bio A-LIGA !!
kuglica
Tek protipkao

PostPostao/la kulen » 03 svi 2018

kuglica je napisao/la:Razvezao se B-liga,a pohvalio ga Julio. Čudna kombinacija.
Gradonačelnik grada Zagreba Milan Bandić kaže,evo ruše zakon o ozpadu u Zagrebu,ali nema niti jedne

Kada ti jedan od najboljih igrača Hrvatske, nositelj svjetskih odličja nešto napiše, onda u najmanju ruku budi pristojan, jer on je kao igrač zadužio hrvatsko kuglanje a ne ti
kulen
Zna gdje su sva slova

PostPostao/la B-liga » 03 svi 2018

kulen je napisao/la:
kuglica je napisao/la:Razvezao se B-liga,a pohvalio ga Julio. Čudna kombinacija.

Kada ti jedan od najboljih igrača Hrvatske, nositelj svjetskih odličja nešto napiše, onda u najmanju ruku budi pristojan, jer on je kao igrač zadužio hrvatsko kuglanje a ne ti

Ono.., kad si g. Akademik dopusti da mu jednostanični organizmi s kupljenom svjedodžbom, po posebnom programu, bivše ŠUP-i rade PR, (pele, japa, kuglica) i još pretjeraju s tabletama, pa sukladno stanju u HKS-u umiješaju smeće i vjerodostojnika Bandića.. To je g. Kulen ponižavajuće samo za Akademika, a ne za Julija.
B-liga
Tek protipkao

PostPostao/la Kegelmaniac » 22 kol 2018

Sezona još nije krenula. Klubovi koji pucaju na rezultate se ozbiljno pripremaju.
Interesira me što je sa reprezentacijom. Hoće li se opet čekati do početka ožujka i izgubiti se u organizaciji ili će se postaviti jasni i čisti kriteriji za sve igrače. Dalić je pokazao da se i bez najboljih može ali mora postojati red, disciplina, međusobno uvažavanje i pozitivna atmosfera u ekipi. To može napraviti kvalitetan izbornik a ne Sušac ili Šarac koji su se pokazali nekopetentnima za mušku reprezentaciju. Neka vode djecu i žene, tu su uspješni ali za muške nam treba netko koga će igrači respektirati i koji će postaviti jasne kriterije kojih će se svi pridržavati ako žele igrati.
Sada je pravo vrijeme za takvu organizaciju.
Kegelmaniac
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la krcko » 23 kol 2018

Od ove godine je in samoprijavljivanje. Eto i sam bi imao neke kandidate ali su se već prijavili :twisted: :oops:
krcko
Zna gdje su sva slova

PostPostao/la newform1 » 23 kol 2018

Kegelmaniac je napisao/la: Dalić je pokazao da se i bez najboljih može ali mora postojati red, disciplina, međusobno uvažavanje i pozitivna atmosfera u ekipi.

Ja to sve imam u ekipi, al nikak se maknuti od te druge lige... Šalim se, ali djelomično sam i ozbiljan. Kuglanje je previše individualan sport da bi funkcionirao poput nogometa. Jer, ako igrač fula drvo, onaj s druge staze ne može uletiti i srušiti ga... Oni koje zanima vjerojatno znaju na što ciljam...
newform1
Forumsko piskaralo

PostPostao/la okrugljak » 23 kol 2018

newform1 je napisao/la:
Kegelmaniac je napisao/la: Dalić je pokazao da se i bez najboljih može ali mora postojati red, disciplina, međusobno uvažavanje i pozitivna atmosfera u ekipi.

Ja to sve imam u ekipi, al nikak se maknuti od te druge lige...

Sad ste se jos i pojacali, uz sve gore citirano... 1.B je pred vratima ;)
okrugljak
Tek protipkao

PostPostao/la newform1 » 24 kol 2018

okrugljak je napisao/la:
newform1 je napisao/la:

Ja to sve imam u ekipi, al nikak se maknuti od te druge lige...

Sad ste se jos i pojacali, uz sve gore citirano... 1.B je pred vratima ;)

Ne pada mi na pamet. 1.b liga je trošenje novca kojeg nemamo. Da imam 10 klinaca od 18 godina, onda da. I k tome, pola momčadi plus ja, subotom ne može igrati (2 A suca i jedan trener...).
newform1
Forumsko piskaralo

PrethodnaSljedeća

Natrag na Hrvatska reprezentacija

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.