Kriteriji za izbor reprezentacije

Rezultati i ostale vijesti

Re: Kriteriji za izbor reprezentacije

PostPostao/la julio » 07 svi 2019

Ante9 je napisao/la:Svaka cast deckima iz Mertojaka da su rekli stop ovom cirkusu!

muše igra u reprezentaciji tako da očigledno to nije stav mertojaka
julio
Raspisani lik

PostPostao/la patak » 07 svi 2019

Mislim da je ovdje netko pobrkao loncice.. Mertojak nikada nije iznio stav da se ovdje repka nesto bojkotira radi Kujundzica... Marinovic i Totic su otkazali reprezentaciju jer ne mogu igrat na svjetskom radi posla, sve je sluzbeno poslano u savez, dok Muse vjerojatno moze pa se odazvao pozivu...

Jasno je da takva dva igraca ce nedostajat reprezentaciji, ali umjesto da date podrsku deckima koji idu na svjetsko, vama je i dalje bolje da se samo kritizira..
patak
Zna gdje su sva slova

PostPostao/la newform1 » 07 svi 2019

patak je napisao/la:Mislim da je ovdje netko pobrkao loncice.. Mertojak nikada nije iznio stav da se ovdje repka nesto bojkotira radi Kujundzica... Marinovic i Totic su otkazali reprezentaciju jer ne mogu igrat na svjetskom radi posla, sve je sluzbeno poslano u savez, dok Muse vjerojatno moze pa se odazvao pozivu...

Jasno je da takva dva igraca ce nedostajat reprezentaciji, ali umjesto da date podrsku deckima koji idu na svjetsko, vama je i dalje bolje da se samo kritizira..

Ako je to zaista tako, onda je pravo vrijeme za kritiziranje, ali ne igrača nego saveza (prije svih predsjednika): što su napravili da se takve situacije izbjegnu, i zašto se to u kontinuitetu ponavlja?
newform1
Forumsko piskaralo

PostPostao/la Ante9 » 07 svi 2019

Znalo se da igraci Mertojaka nece nastupit u slucaju poziva jednom igracu. Sve se moglo rijesit!
Ante9
Tek protipkao

PostPostao/la julio » 08 svi 2019

patak je napisao/la:Mislim da je ovdje netko pobrkao loncice.. Mertojak nikada nije iznio stav da se ovdje repka nesto bojkotira radi Kujundzica... Marinovic i Totic su otkazali reprezentaciju jer ne mogu igrat na svjetskom radi posla, sve je sluzbeno poslano u savez, dok Muse vjerojatno moze pa se odazvao pozivu...

sigurno će u službenom dopisu napisati da ne žele igrati zbog kujundžića i zauvijek si zalupiti vrata u reprezentaciji
svaki igrač ima punu podršku svih nas ali pitanje je kako i zbog čega se radi takva selekcija reprezentativaca
julio
Raspisani lik

PostPostao/la patak » 08 svi 2019

ahaaaa... znaci muljaju u sluzbenom dopisu i ipak bojkotiraju.. Julio pa sta nisi odmah tako rekao..
to ti je mertojak potvrdio ili netko od igraca ??
patak
Zna gdje su sva slova

PostPostao/la julio » 08 svi 2019

patak je napisao/la:ahaaaa... znaci muljaju u sluzbenom dopisu i ipak bojkotiraju.. Julio pa sta nisi odmah tako rekao..
to ti je mertojak potvrdio ili netko od igraca ??

evo pametnjakovića , zbog čega su onda prošli cijeli ciklus i testiranja pa sve do pripremne utakmice koju su igrali u šibeniku pa se odjednom našli u nekom unosnom biznisu taman kada se kujundžić pojavio u reprezentaciji i vidi igrom slučaja otišli pa ovaj zaigro
svi znaju patkice o čemu se radi ali ti si očigledno zaluđen mikcem i svitom oko njega pa ne vidiš ni prst pred nosom , da nema takvih ne bi bilo ni mikca
julio
Raspisani lik

PostPostao/la Tona » 08 svi 2019

Na utakmici kojoj sam bio prisutan Slo-Hrv u Zaprešiću ,tu je već došla potvrda da će Kujundžić igrat za repku ,gledam ,slušam i nevjerujem..Mislim cijelo vrijeme to je laž neće,kad odjednom evo njega na kuglani,evo njega u sastavu prošli vikend protiv Austrijanaca.Jako tužno od “izbornika” Šarca ,koji je dokazano marijoneta Mikca.Jako mi je tužno jer osobno poznajem Miljenka i nemogu vjerovat da čovjek to radi ,da je marijoneta od Mikca i da se njega apsolutno nepita ništa.Pa Miljenko pobogu ,pogledaj se u ogledalo dal to tebi treba??Sramota je da je taj Kujundžić u repki.po kojim osnovama ,ćime je taj dečko zaslužio dres Hrvatske.Prodajete sveti dres Hrvatske svakom ,pa gospodo u savezu sramite se !! Vi niste nimalo ljudi ,jer prodajete dres,domovinu svakome koga sretnete na cesti.odbacivate igraće kojima je san nosit Hrvatski dres ,kojima suze teku kad ćuju našu himnu,koji igraju za sveti dres iz srca i ljubavi(a ne kao vaš Kujundžić iz koristi Pavlica i Mikca)Svi vi u savezu sramite se ,od predsjednika pa do zadnjeg čovjeka u savezu na bilo kojoj funkciji.Prodali ste našu Hrvatsku Pavlicu koji je gazio Hrvatsku zastavu,koji je puštao četničke pjesme na dočeku reprezentacije,a sada preko toga istog nečovjeka Pavlica,njegov pulen je u reprezentaciji ,taj isti dečko koji gdje god da je došao koliko ćujem je vrata zatvorio ,od svugdje je potjeran.Taj isti dečko kojemu je svaka slika u dresu Srbije,koji se ponosno slikao sa tri prsta u dresu Srbije.Pa gospodo draga u savezu vama na čast sve ovo ide,povijest se ponavlja ,Pavlic je gazio zastavu,a sad očekujmo šta će njegov pulen napravit...jako tužno...

Ukazanje Muše u repki.hm ???
il se i Mertojak prodao Mikcu ,ili je to pojedinačna odluka Muše(al koliko mogu ćuti naredba je došla od žene da mora ići)sad je to zanimljiva situacija.
Ako se Marinović i Totić isto odjednom ukažu u repki ,onda se i Mertojak prodao.mada neznam kakve veze ima klub za odlukom igraća.Mislim da je to isključiva odluka igraća a ne kluba.Igrač stoji iza svoje odluke.Al biti će zanimljivo pratit situaciju dali će se ukazat Marinović i Totić.Ako se neukažu onda je Muše izdao svoja dva klubska igraća i osramotijo kako samog sebe ,tako i klub.Jer koliko sam ćuo ,njih sva trojica su otkazala poziv u repku ako je na tom popisu Kujundžić ,pa neznam kako je Muše onda osvanuo u repki.Pogazit svoju rijeć , i svoje dečke iz kluba prodat i ostavit.zaista sramotno.Nije mi se Muše ćinio kao takva osoba ,no sad me ovo zaista šokiralo da je izdao svoje igraće ,pognuo leđa i vratio se u repku u kojoj je Kujundžić ,za koju je rekao da neigra ako je on tu..Muše ćemu to ?? Bar si ti izgledao kao jako dobra i pozitivna osoba dok si igrao u Zagrebu za medvjede.pa me sad sve ovo jako šokiralo kad sam te ugledao.nisam oćekivao da si osoba koja će izdati svoje ljude i prodat se Mikcu i Pavlicu.Sad gledaj Kujundžića svaki dan u oći ,pa kad se vratiš pogledaj svoje dečke koje si prodao isto u oći..pa sam zaključi,šta ne ?!?!...

No vidjet ćemo do svjetskog dal će se ukazat Marinović i Totić,pa ćemo biti pametniji.

I na kraju ovog jako dugog posta mogu samo reći.Velika sramota svima u HKS-u ,od predsjednika pa to izvršnog odobora.Sramota što ćinite od repke i vama gospodo svima na čast .past će Mikac i njegovi puleni kad tad ,a vi gospodo nakon toga ćete se crvenit i svaki pojedinaćno ćete biti prozivani jer ste ponosno dizali ruku Mikcu na glasanju ,i dali podršku,da sveti dres prodaje onima koji su Hrvatsku sramotili,vrijeđali i gazili našu svetu zastavu...Pošto obraz gospodo ????? A to su redom ovi grobari Hrvatskog kuglanja...
Predsjednik HKS-a
Prof. dr. sc. Tonči Mikac
Izvršni odbor:
Tonči MIKAC - predsjednik,
Dubravko MESIĆ - dopredsjednik,
Darinka BUNIĆ - član,
Tomo GLOBAN - član,
Boris IVANČIĆ - član,
Josip KARTELO - član,
Ružica MOČIBOB - član,
Damir ŠOJAT - član,
Darko ZOVKO - član,
Tona
Nevini

PostPostao/la lukodp » 08 svi 2019

Kad već prozivate članove Izvršnog odbora imenom i prezimenom, onda morate i znati da oni NISU odlučili da na tom popisu bude i Alen Kujundžić. Dalje o tome ne bi ...
http://kuglanje.hr/files/Dokumenti/Izvr ... -20-03.pdf
Luko Del Ponte
lukodp
Forumsko piskaralo

PostPostao/la Tona » 08 svi 2019

lukodp je napisao/la:Kad već prozivate članove Izvršnog odbora imenom i prezimenom, onda morate i znati da oni NISU odlučili da na tom popisu bude i Alen Kujundžić. Dalje o tome ne bi ...
http://kuglanje.hr/files/Dokumenti/Izvr ... -20-03.pdf

Gosp.lukodp, malo se raspitajte prije nego objavite takav post.Totalno ste u krivu, i pišete i stavljate gluposti.Ta gospoda koja su napisana su digli ruku ili dali glas,da u repku upadne dotični Kujundžić...SRAMOTA !!!!!
Tona
Nevini

PrethodnaSljedeća

Natrag na Hrvatska reprezentacija

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.