Kriteriji za izbor reprezentacije

Rezultati i ostale vijesti

Re: Kriteriji za izbor reprezentacije

PostPostao/la Kegelmaniac » 10 svi 2019

Kovač, Mušanić, Marinović, Bulka, Bogdanović, Mance, Košutić i Mađar bi poderali ovu ekipu koja ide u Češku :lol:
Šalu na stranu ali u normalnim odnosima bi ovi igrači trebali biti u nekom širem spisku a ne klinci koji nemaju nikakvog iskustva. Mogu odigrati tu i tamo koji rezultat ali kada se uđe u borbu za medalje onda ti trebaju iskusni igrači.
Pedro moj, di si bija kad je grmilo? Nemoj o Divcu, ratu i Pavlicu molim te. Stavljat tu dvojicu ljudi u istu rečenicu je smiješno.
Kegelmaniac
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la pedro » 10 svi 2019

Moj Kegelmaniac dok je grmilo mogu ti objasniti gdje sam bio,osobno,kuglački,interventno itd,vrlo dobro poznajem situaciju,jer je tamo netko spomenuo da je Pavlic gazio obilježja RH,taj sada zbog ti i takvih laži ,ima kraće noge ili nos ko Pinokio!Divac? Uz njegovo prezime ide još nešto koje je danas pomalo nedozvoljivo izjaviti,pa je to sfera politike,a mi želimo o kuglanju. Tvoj sastav je stvarno repektabilan, ali izjaviti da bi oni ovu ekipu na SP razvalili jest dosta hrabro, pa ti isti dečki koje ti spominješ su bili stalno 5 na SP,pa smo im spominjali sve po spisku,šta bi se tu promijenilo,!?
Možda Oršić za trenera? Šta bi on mogso reći tim veličinama, pa on je pod kontrolom Funde,zato KK Zaprešić kroči zvijezdanim stazama,naravno uz pomoć stranih državljana.
Pozitivac je oštroumniji , predlaže stranog trenera......šta tome manjka, sve se preko HOO i novaca HKS može uglazbiti, primijer je Austrija koja je angažirala Smitha, postižu dobre rezultate,a njihov talenat u usporedbi s našim je ko Azerbeidžan i Brazil u nogometu!!
Promjena Mikca, šta bi se time promijenilo,koje su to mnogo važne žabe koje bi sjele na njegovo mjesto, pa svi su oni izraubani po raznim titularnim mjestima, predsjednici, dopredsjednici, članovi ove ili one komisije itd itd. Slično je i u našoj dnevnoj politici, kojeg već političara ne poznajete bar 20 godina??
Disciplinski pravilnik i za članove IO ili Komisija,razno plaćene dužnosnike itd apsolutno sam za primjenu,odlično! Doći će i to vrijeme.....
Zato sada čestitke mladim kadetima na tri medalje,za početak odlično,Sari Pejak i Karlu Petranoviću,a i treneru Sušcu, od mnogih ospšoravanog,ali opet se našao u pravom momentu na pravom mjestu!! Na redu su mlađi juniori U18,pa će Suvi pojačati još količinu medalja preko stotinu.......
Naprijed kockasti......
pedro
Tek protipkao

PostPostao/la newform1 » 10 svi 2019

pedro je napisao/la:Moj Kegelmaniac dok je grmilo mogu ti objasniti gdje sam bio,osobno,kuglački,interventno itd,vrlo dobro poznajem situaciju,jer je tamo netko spomenuo da je Pavlic gazio obilježja RH,taj sada zbog ti i takvih laži ,ima kraće noge ili nos ko Pinokio!Divac? Uz njegovo prezime ide još nešto koje je danas pomalo nedozvoljivo izjaviti,pa je to sfera politike,a mi želimo o kuglanju. Tvoj sastav je stvarno repektabilan, ali izjaviti da bi oni ovu ekipu na SP razvalili jest dosta hrabro, pa ti isti dečki koje ti spominješ su bili stalno 5 na SP,pa smo im spominjali sve po spisku,šta bi se tu promijenilo,!?
Možda Oršić za trenera? Šta bi on mogso reći tim veličinama, pa on je pod kontrolom Funde,zato KK Zaprešić kroči zvijezdanim stazama,naravno uz pomoć stranih državljana.
Pozitivac je oštroumniji , predlaže stranog trenera......šta tome manjka, sve se preko HOO i novaca HKS može uglazbiti, primijer je Austrija koja je angažirala Smitha, postižu dobre rezultate,a njihov talenat u usporedbi s našim je ko Azerbeidžan i Brazil u nogometu!!
Promjena Mikca, šta bi se time promijenilo,koje su to mnogo važne žabe koje bi sjele na njegovo mjesto, pa svi su oni izraubani po raznim titularnim mjestima, predsjednici, dopredsjednici, članovi ove ili one komisije itd itd. Slično je i u našoj dnevnoj politici, kojeg već političara ne poznajete bar 20 godina??
Disciplinski pravilnik i za članove IO ili Komisija,razno plaćene dužnosnike itd apsolutno sam za primjenu,odlično! Doći će i to vrijeme.....
Zato sada čestitke mladim kadetima na tri medalje,za početak odlično,Sari Pejak i Karlu Petranoviću,a i treneru Sušcu, od mnogih ospšoravanog,ali opet se našao u pravom momentu na pravom mjestu!! Na redu su mlađi juniori U18,pa će Suvi pojačati još količinu medalja preko stotinu.......
Naprijed kockasti......

Al ga ti znaš izlupetat i ostati živ...
Osvrnut ću se samo na zadnju tvrdnju o Sušcu: zaslužan je za ovu djecu i njihove medalje otprilike ko i ja. Znači nikako. To su medalje njihovih trenera i klubova.
Ostatak teksta ti je za otić na WC i olakšat se...
newform1
Forumsko piskaralo

PostPostao/la pedro » 10 svi 2019

Još nešto sam svakako htio istaknuti: Hrvoje Marinović je bitan ovoj reprezentaciji i nije se smjelo dogoditi da on ne ide na sP.Momak "dere" kuglu za hrvatski dres više od 10 godina u svim konkurencijama,vrlo uspješno i moralo se naći riješenje, da li novci, diplomacija oko sastava,kako se ne bi ponovio Fučkar dalekih godina ,što nas je i koštalo puno boljih rezultata.Znaju se "dečki" koji su sudjelovali u egzekucijama, a sada bi oni trebali doći na čelo Saveza ili ordinirati u kuglanju. Hic!!
Mikac će složiti atmosferu, ne treba brinuti, da li je Miljenko dobar medij za "fajt", to je upitnik,jer treba jedan Jurgen Kloop da digne sve na noge.....
pedro
Tek protipkao

PostPostao/la newform1 » 10 svi 2019

pedro je napisao/la:Još nešto sam svakako htio istaknuti: Hrvoje Marinović je bitan ovoj reprezentaciji i nije se smjelo dogoditi da on ne ide na sP.Momak "dere" kuglu za hrvatski dres više od 10 godina u svim konkurencijama,vrlo uspješno i moralo se naći riješenje, da li novci, diplomacija oko sastava,kako se ne bi ponovio Fučkar dalekih godina ,što nas je i koštalo puno boljih rezultata.Znaju se "dečki" koji su sudjelovali u egzekucijama, a sada bi oni trebali doći na čelo Saveza ili ordinirati u kuglanju. Hic!!
Mikac će složiti atmosferu, ne treba brinuti, da li je Miljenko dobar medij za "fajt", to je upitnik,jer treba jedan Jurgen Kloop da digne sve na noge.....

Kao što već napisah...moram ponovo... :cry:
newform1
Forumsko piskaralo

PostPostao/la perovz » 10 svi 2019

pedro je napisao/la: da li je Miljenko dobar medij za "fajt", to je upitnik,jer treba jedan Jurgen Kloop da digne sve na noge.....

Netko kao Pavlic naprimjer :twisted:
perovz
Tek protipkao

PostPostao/la fizzo » 10 svi 2019

Ja vjerujem da bi na ovom Sp, di je kuglana kopija Zaprešića, reprezentacija u sastavu Bolanča, Manev, Marinović, Totić, Radoš i Požega došla bar do polufinala...
A kad bi u Hrvatskoj reprezentaciji birao između Marinovića i Zavarka uzeo bi Marinovića, tolko o Kujundžiću.
fizzo
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la sharky » 10 svi 2019

fizzo je napisao/la:Ja vjerujem da bi na ovom Sp, di je kuglana kopija Zaprešića, reprezentacija u sastavu Bolanča, Manev, Marinović, Totić, Radoš i Požega došla bar do polufinala...
A kad bi u Hrvatskoj reprezentaciji birao između Marinovića i Zavarka uzeo bi Marinovića, tolko o Kujundžiću.

Dodaj Bulku koji bi bio najstariji sa 37 godina. Vrhunska reprezentacija... muše još ovu godinu da podigne atmosferu za dalje... za slučaj a.k. ne treba trošiti vrijeme uzalud
sharky
Tek protipkao

PostPostao/la pedro » 11 svi 2019

Newform je simpatičan,pa mu moram malo oponirati.
Dobro se sjeća Rosandića koji je na SP srušio 639 čunjeva i bio dio "kaznene ekspedicije" u Speihersdorfu 2015. godine,na čelu sa Hercegom,
Taj isti Marin niti prije niti kasnije pod trenerima nije srušio toliko,naprotiv potpuno je nestao,ali tu je slučajno bio Sušac koji ga je vodio na tom SP gdje su pomeli sve sa kuglačke daske......pa ipak je tu Suvi "malo" i sudjelovao.
Najteže je čovjeku priznati uspjeh....
Toliko da te ne zadržavam u olakšavanju.......nadam se da dobro ide i da si zdrav.....
pedro
Tek protipkao

PostPostao/la newform1 » 11 svi 2019

pedro je napisao/la:Newform je simpatičan,pa mu moram malo oponirati.
Dobro se sjeća Rosandića koji je na SP srušio 639 čunjeva i bio dio "kaznene ekspedicije" u Speihersdorfu 2015. godine,na čelu sa Hercegom,
Taj isti Marin niti prije niti kasnije pod trenerima nije srušio toliko,naprotiv potpuno je nestao,ali tu je slučajno bio Sušac koji ga je vodio na tom SP gdje su pomeli sve sa kuglačke daske......pa ipak je tu Suvi "malo" i sudjelovao.
Najteže je čovjeku priznati uspjeh....
Toliko da te ne zadržavam u olakšavanju.......nadam se da dobro ide i da si zdrav.....

Baš si se na pravu stvar osvrnuo...
Sušac je Rosandića upropastio (kao i mnoge druge), a budući sam u situaciji da budem u blizini i Marina i Lea, znam točno o čemu pričam. Prije pojedinačnog finala (imam svjedoke) nrekao sam da će Leo biti uvjerljivo prvi ako iza njega ne sjedne Suvi. Srećom, Suvi je tada već imao drugog favorita. Marinov tata jako dobro zna što sam mu rekao 6 mjeseci prije tog SP i odmah poslije SP. Sušac im je napunio glavu igranjem lijevog loha jer se Marin počeo gubiti par mjeseci prije SP. Nakon tog SP, Marin više nikad nije uspio povezati svoj zalet i izbačaj kugle. To ne uspijeva niti danas. Njegova igra danas je isključiva posljedica pogrešnih Sušcevih savjeta u doba kad se Marin izrazito fizički razvijao, i očiti je primjer kako možeš krivim savjetima upropastiti (dugoročno) dijete u nekom sportu. Marin je prije svega radnik i svojim radom i Sušcovim nepoznavanjem biomehanike, fiziologije i psihologije upropastio je (nadam se trenutno) sam sebe.
I kad kažeš "pa ipak je tu Suvi "malo" i sudjelovao", je, sudjelovao je - više ni jedan od njih nije u vrhu...ni blizu vrha.
newform1
Forumsko piskaralo

PrethodnaSljedeća

Natrag na Hrvatska reprezentacija

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 4 gostiju.