Kriteriji za izbor reprezentacije

Rezultati i ostale vijesti

Re: Kriteriji za izbor reprezentacije

PostPostao/la Tona » 11 svi 2019

fizzo je napisao/la:Ja vjerujem da bi na ovom Sp, di je kuglana kopija Zaprešića, reprezentacija u sastavu Bolanča, Manev, Marinović, Totić, Radoš i Požega došla bar do polufinala...
A kad bi u Hrvatskoj reprezentaciji birao između Marinovića i Zavarka uzeo bi Marinovića, tolko o Kujundžiću.

Jako dobar i kratak post,sve rečeno..Ja bi možda dodao tu nekog starijeg ili Mušanić ili Kovač mogu rušit velike cifre ,navikli su na to ,a proširo si malo izbor i dao dečkima sigurnost.A za Marinovića si napisao bolje nego je napisano sveto pismo.Al nažalost mi smo u Hr. gdje vlada diktatura Mikca i Pavlica.Pa tako ovakve situacije me više nemogu začudit.
Tona
Nevini

PostPostao/la Tona » 11 svi 2019

sharky je napisao/la:
fizzo je napisao/la:Ja vjerujem da bi na ovom Sp, di je kuglana kopija Zaprešića, reprezentacija u sastavu Bolanča, Manev, Marinović, Totić, Radoš i Požega došla bar do polufinala...
A kad bi u Hrvatskoj reprezentaciji birao između Marinovića i Zavarka uzeo bi Marinovića, tolko o Kujundžiću.

Dodaj Bulku koji bi bio najstariji sa 37 godina. Vrhunska reprezentacija... muše još ovu godinu da podigne atmosferu za dalje... za slučaj a.k. ne treba trošiti vrijeme uzalud

I Mušanića i Kovača nemoj odbacit.Mogu donjeti repki ono malo potrebno da odemo viskoko..Kakav Muše ,pobogu kakav Muše.Niti što igra ,niti ima rezultate da se približi repki.A ovo što je učinio svojim kolegama je dokaz da takva osoba nesmije biti ni blizu repke.Pa taj isti Muše se prodao Mikcu i ostavio svoje dečke ,i onda o kakvom podizanju atmosfere ti pričaš.Pa kako če ga svi gledat kad znaju da se prodao Mikcu i ostavio svoje dečke,molim te da mi objasniš ?
Tona
Nevini

PostPostao/la julio » 13 svi 2019

u sridu fizzo! ako dodaš još i bulku onda bi to bio pun pogodak , očigledno je mikcu draži kujunđić od totića i marinovića što dovoljno govori o njegovom bahatluku i aroganciji - treba ga pod hitno mijenjati jer ovo je dovoljan argument da ga se konačno izbaci iz saveza
julio
Raspisani lik

PostPostao/la Krunoslav » 13 svi 2019

julio je napisao/la:

u sridu fizzo! ako dodaš još i bulku onda bi to bio pun pogodak , očigledno je mikcu draži kujunđić od totića i marinovića što dovoljno govori o njegovom bahatluku i aroganciji - treba ga pod hitno mijenjati jer ovo je dovoljan argument da ga se konačno izbaci iz saveza

Zbog čega pa nije on selektor :twisted:
Krunoslav
Forumsko piskaralo

PostPostao/la pravda i nepravda » 13 svi 2019

Pa možda nije selektor. Možda je pomoćnik selektora. :P :lol:
pravda i nepravda
Tek protipkao

PostPostao/la kulen » 16 svi 2019

Kriterij za reprezentaciju je odličan , trebalo bi ga nadopunit
2 igrača 1BHKLJ + 2 igrača 1BHKLS + 2 igr. 1HKL + 2 džuniora rezerve = 8, taman
kulen
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la Kegelmaniac » 22 svi 2019

Loša utakmica protiv Italije. Manev, Bolanča i Radoš odradili svoj zadatak, ostali loši. Kujundžića još ne mogu probaviti u našem dresu. Dečko koji je do nedavno ponosno dizao tri prsta nema što raditi u sa grbom na srcu ali to neka ide na dušu Mikcu. Tu smo gdje smo. Sa grčem u želucu ipak navijamo za ekipu. Nekima je to ok, nekima nije.
Protiv Mađarske moramo odmoriti top igrače i uigrati ove loše. Nije potrebno loviti Mađare i trošiti energiju bez veze nego pripremati utakmicu protiv Slovenije gdje bi trebalo loviti 3800 za prolaz što će biti izazovno ali ne i nemoguće.
Sretno
Kegelmaniac
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la Ante9 » 22 svi 2019

Zalosno je gledat Hrvatsku za koju ne mozes navijati kad vidis ko ti igra u prvom paru. Uz Marinovica i Totica bi lagano do medalije.
Ante9
Tek protipkao

PostPostao/la Orson » 22 svi 2019

Ako je cilj medalja, Mađare bi trebalo dobiti pod svaku cijenu. Slovačka je lakši protivnik od Slovenije u četvrtfinalu, a onda kasnije u polufinalu mislim da imamo veće šanse protiv Njemačke nego Srbije. Iako su te šanse male jer će za medalju sigurno trebati ići preko 3900, a za tu se cifru nama trebaju poklopiti sve zvijezde. Za početak treba naći igrača za zadnji par koji će sigurno biti iznad 650.
Orson
Zna gdje su sva slova

PostPostao/la Pozitivac » 22 svi 2019

Pametno razmišljaš Orsone, i ja sam na tom tragu. Mislim da se Mađare može dobiti uz dobru taktiku. Lakše je preko Slovaka ući u medalju i kasnije protiv Njemačke. Srbija je svijet za sebe a i Slovenci igraju sve bolje.
Problem je loš raspored igrača čak i od jučer. Ja bi protiv Mađarske taktizirao i izbjegao Kakuka sa našom najslabijom karikom a to je neiskusni Požega. Ne znači da ne može iznenaditi Kakuka i bez opterećenja odigrati fantastičan rezultat. Maneva bi ostavio u prvom bloku, Radoša bi stavio u drugi i Bolanču u treći blok i to bi pokazao a sa ostalima taktizirao. Fridla umjesto Cekovića u zadnji blok jer su Bolanča i Fridl igrači koji su u Zaprešiću igrali zadnji i imaju iskustva u takvim utakmicama. Ceković i Muše su po meni ispucali sve kredite. Loša igra, previše tehničkih grešaka i vidi se da nisu igrači za ovakve utakmice.
Pozitivac
Tek protipkao

PrethodnaSljedeća

Natrag na Hrvatska reprezentacija

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 4 gostiju.