Kriteriji za izbor reprezentacije

Rezultati i ostale vijesti
Odgovorite
Croman007
Raspisani lik

Re: Kriteriji za izbor reprezentacije

Post Postao/la Croman007 » 25 tra 2013, 15:53

Jel ima Branko Manev pravo igrat za našu reprezentaciju?

P.S. U svakom slučaju smatram da je to odličan potez,samo nadam se da su provjerili propozicije natjecanja SP jer sjećam se da je prije bilo (4-5 godina) nisi smio igrat za reprezentaciju ako misliš preći igrati za neku drugu zemlju.

OS187DC
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la OS187DC » 26 tra 2013, 08:18

Ako sam dobro shvatio oko Branka Maneva on stjeće pravo nastupa za Hrvatsku reprezentaciju sa 1. svibnjom 2013. odnosno uspiješno je odrađen transfer dali smo Fučkara i Galjanića a dobili Branka Maneva mislim da je to dobar transfer. Unaprijed se ispričavam kolegama kuglačima Damiru i Vladimiru što sam se našalio na njihov račun ;) , nadam se da mi neće zamijeriti....

kuglackias
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la kuglackias » 26 tra 2013, 08:32

Manev u reprezentaciji odlična odluka isto koliko je bila tragična kada su se odrekli Fučkara i Galjanića

cezar
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la cezar » 26 tra 2013, 09:00

Croman007 je napisao/la:Jel ima Branko Manev pravo igrat za našu reprezentaciju?

P.S. U svakom slučaju smatram da je to odličan potez,samo nadam se da su provjerili propozicije natjecanja SP jer sjećam se da je prije bilo (4-5 godina) nisi smio igrat za reprezentaciju ako misliš preći igrati za neku drugu zemlju.[/quote
OS187DC je napisao/la:Ako sam dobro shvatio oko Branka Maneva on stjeće pravo nastupa za Hrvatsku reprezentaciju sa 1. svibnjom 2013. odnosno uspiješno je odrađen transfer dali smo Fučkara i Galjanića a dobili Branka Maneva mislim da je to dobar transfer. Unaprijed se ispričavam kolegama kuglačima Damiru i Vladimiru što sam se našalio na njihov račun ;) , nadam se da mi neće zamijeriti....
I ja se slažem da bi bilo super da Branko igra za Hrvatsku ali mi je to nekako prebrzo koliko sam čuo njegov stic je oženio Hrvaticu i duže igra u Hrvatskoj pa još nema naše državljanstvo :?:
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.

Krunoslav
Forumsko piskaralo

Post Postao/la Krunoslav » 26 tra 2013, 14:28

Da li Damir i Vladimir imaju Makedonsko državljanstvo? Možda striko i nije tražio državljanstvo.

cezar
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la cezar » 27 tra 2013, 09:14

Krunoslav je napisao/la:Da li Damir i Vladimir imaju Makedonsko državljanstvo? Možda striko i nije tražio državljanstvo.
I Damir i Vlado a i Boris i Uroš imaju dvojno državljanstvo jer jedino tako i mogu nastupati za Makedoniju. A za striku ne znam.
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.

Nikola
Raspisani lik

Post Postao/la Nikola » 29 tra 2013, 20:57

Jedno pitanje za izbornike! Možda će zvučati subjektivno,ali ne mogu se suzdržati. Kako to da se na spisku reprezentativki U-18 nije našla prvakinja Hrvatske U-18 Maja Ivošević?
Majini rezultati ove godine:
Pojedinačno U-18 - 1. mjesto - 1119 (523+596)
Ekipno U-18 - 5. mjesto - 493 - jedino je ovdje podbacila
Parovi U-18 - 3. mjesto - 542
I ne treba zaboraviti da je odigrala odličnu sezonu za ŽKK Ogulin koji je do zadnjeg kola bio u borbi za naslov 2. HKLZ - Jug.

cezar
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la cezar » 29 tra 2013, 21:43

OS187DC je napisao/la:Ako sam dobro shvatio oko Branka Maneva on stjeće pravo nastupa za Hrvatsku reprezentaciju sa 1. svibnjom 2013. odnosno uspiješno je odrađen transfer dali smo Fučkara i Galjanića a dobili Branka Maneva mislim da je to dobar transfer. Unaprijed se ispričavam kolegama kuglačima Damiru i Vladimiru što sam se našalio na njihov račun ;) , nadam se da mi neće zamijeriti....
Dal mi netko sad može reči koji je status Maneva jel igra za Hrvatsku ili ne. Ako stjeće pravo nastupa 1.svibnje kako je mogao igrati 28.travnja :roll: ili je to kako navodi Nikola samo trening dviju reprezentacija samo je pitanje kako će protumačiti u NBC-u.

ZrntscheZ
Forumsko piskaralo
Lokacija: Kneževina Međimurje, 46 24' 10.32''N 16 25' 17.81''E

Post Postao/la ZrntscheZ » 30 tra 2013, 00:55

Nikola je napisao/la:Jedno pitanje za izbornike! Možda će zvučati subjektivno,ali ne mogu se suzdržati. Kako to da se na spisku reprezentativki U-18 nije našla prvakinja Hrvatske U-18 Maja Ivošević?
Majini rezultati ove godine:
Pojedinačno U-18 - 1. mjesto - 1119 (523+596)
Ekipno U-18 - 5. mjesto - 493 - jedino je ovdje podbacila
Parovi U-18 - 3. mjesto - 542
I ne treba zaboraviti da je odigrala odličnu sezonu za ŽKK Ogulin koji je do zadnjeg kola bio u borbi za naslov 2. HKLZ - Jug.
ima jedan zanimljiv (subjektivni) primjer i kod mladića:

7 drugoligaških tekmi = 7 poena uz gostujući prosjek od 576 čunjeva kroz 5 utakmica (sve u 2.dijelu sezone)
domaći prosjek od 542 u 11 kola 3.lige
1.mjesto parovno na PH
3.mjesto u tandemu na PH
5.individualni rezultat na ekipnom PH

i uz pad forme tokom travnja (cifre na 530), s obzirom na ove gornje reference mislim da je moglo biti mjesta u test utakmici i za od danas sedamnaestgodišnjaka.
nije bitno koliko padne od pogođene kugle...cifra se stvara s većim brojem srušenih drva iz promašaja :roll:

zeljar
Raspisani lik

Post Postao/la zeljar » 30 tra 2013, 08:54

Gospodo ništa čudno u odabiru kandidata za izbor reprezentativaca u bilo kojem naraštaju. Dok god ne budu napisani barem minimalni
kriteriji za izbor ovo će se dogadjati. Vidite da se općenito u HKS-u ne zna tko pije a tko plaća. Koliko dobnih granica ima a koliko mi izbornika, odnosno
trenera imamo. Tko koga trenira. Seniorke, U -23, U -18 i U -14 a samo jedna trenerica. Ma bila ona i Željka Orehovac ne može sama-
Mene osobno ne bi iznenadilo da u repku u seniorskoj konkurenciji dodje igrač koji ima prosjek 550 čunjeva. Ništa čudno. Tako vam je i
u drugim sportovima.
Osobno se nadam da će sada 31.05. na godišnjoj izbornoj skupštini HKS-a doći do kadrovskih promjena a nakon toga će vjerovatno se donijeti
i Pravilnik za izbor članova reprezentacije.

Odgovorite