TRENERSKI SEMINARI

Rezultati i ostale vijesti

TRENERSKI SEMINARI

PostPostao/la cezar » 10 lip 2013

29.04.2013. objavljen na stranicama HKS hvale vrijedan dopis "Natječaj za upis pristupnika na stručne studije Studijskog centra za izobrazbu trenera Kineziološkog fakulteta Sveučilišta u Zagreb" ali možda za mlađu populaciju Studij traje 3 akademske godine (6 semestara), mnogi tako zvani treneri su u poznijim godinama za studiranje a bowingaši u tjedan dana odrade seminare (klinike) i imaju osposobljene trenere. Slovenci i Srbi organiziraju seminare za trenere zašto a mi tako ne radimo. U bivšoj Yugi su se organizirali. ZAŠTO MI NE OSNUJEMO SVOJU ŠKOLU KUGLANJA GDJE ČE SVI TRENERI JEDNAKO RADITI SA MLADIMA PA ĆE TRENERU U SENIORSKOJ MOMČADI BITI LAKŠE.
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.
cezar
Raspisani lik

Re: TRENERSKI SEMINARI

PostPostao/la zeljar » 10 lip 2013

E moj Cezare. Zašto jednostavno kada može komplicirano. Kada bi se postalo trener (kuglanja) po kratkom postupku netko bi ostao bez
dodatnih prihoda.
Malo šale. U potpunosti se slažem s tvojim mišljenjem. Smatram da osobe koje se bave ili su se bavile kuglanjem imaju u startu osnovno znanje
o kuglanju i ne bi trebalo toliko komplicirati oko trenerskog tečaja.
Nadam se još komentara ljudi od struke.
zeljar
Raspisani lik

PostPostao/la cezar » 11 lip 2013

Evo kako to radi Slovenski kuglaćki savez :o
http://www.kegljaska-zveza.si/pravilnik ... LJANJA.pdf
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.
cezar
Raspisani lik

PostPostao/la krcko » 11 lip 2013

Malo si prekasno postao aktivan pa otud rupe u znanju. :lol:
Probaj prvo kontaktirati sa ZOŠ, pa HOA...........kasniš čovječe i to fest
krcko
Zna gdje su sva slova

Natrag na Hrvatska reprezentacija

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.