Svjetski kup Hirschau

Rezultati i ostale vijesti
Fantom
Tek protipkao

Re: Svjetski kup Hirschau

Post Postao/la Fantom » 04 vel 2015, 14:53

Ako prvaci Hrvatske ne nastupaju na SK, zašto se onda pojedinačno prvenstvo nagurava prije SK-a?
Ako se ne varam, ovo je prvi puta da su prvaci Hrvatske preskočeni. Možda je stvarno razlog u podobnosti, jer je čudno da su obje osobe preskočene na pojedinačnom SP u Brnu i sad za SK. Ako kriterij za SK više nije pojedinačno prvenstvo, nisu trebali forsirati sa tim natjecanjem u siječnju, već ga vratiti na termin od prije. Ali u ovom transparentnom i poštenom savezu sve je to kako njima odgovara.
Tjeraju klubove da se drže nakrcanog kalendara i nedozvoljavaju ni milimetar odstupanja, a oni sami krše isti bez objašnjenja i obavjesti.
Odgodili su pojedinačno PH U-18 koje treba biti odigrano u Ozlju, a nisu objavili nigdje ni razlog ni da su to učinili.
Bravo za savez.

julio
Raspisani lik

Post Postao/la julio » 04 vel 2015, 15:23

točno fantom , pojedinačno se moglo igrati i kasnije ali onda gubi smisao i na kup ne ide trenutno najspremnija osoba

Fantom
Tek protipkao

Post Postao/la Fantom » 04 vel 2015, 16:17

Pa koliko vidim, prvaci Hrvatske za 2015.g. nagrađeni su s ostankom doma. Zato nema svrhe odigravanju u siječnju. Troškovi na kuglanama su tada najveći, dok u svibnju i lipnju su najmanji. Iovako je nebitno tko je prvak, što se tiče SK-a.

zeljko
Tek protipkao

Post Postao/la zeljko » 04 vel 2015, 17:51

Bio sam pojedinacni juniorski prvak 2007 godine i trebao sam ici na sjetski kup....ali pocetkom 2008 g rade pojedinacno prvenstvo za tu godinu i prvak je bio B. Milinkovic...a na svjetski kup su ili B. Milinkovic (opravdano) i danasnji igrac Zadra koji 2007 i nije nastupio, a 2008 prvi nastup je igrao u utorak (647 tak nekak) na Mertojaku, sam je bacao, a u ned u finalu je ostao na 580 i bio drugi jer nije mogao bacat na crveno jer se igralo na Funku...i isao je na svjetski kup sa Brunom. Ja sam 2008 bio cetvrti...tako da u nasem savezu nista nije cudno :lol:

SLAVONAC

Post Postao/la SLAVONAC » 04 vel 2015, 20:14

U
Zadnja izmjena: SLAVONAC, dana/u 11 lis 2015, 15:29, ukupno mijenjano 1 put.

julio
Raspisani lik

Post Postao/la julio » 05 vel 2015, 09:26

SLAVONAC je napisao/la:U mirovini sam pa imam vremena na pretek i podijelit ću sa Vama što sam još primijetio vezano za rad Saveza . Listajući važeći Pravilnik pronašao sam slijedeće : Sadržaj Propozicija između ostalog članak 52 pod rednim brojem 7 piše slijedeće , stjecanje naslova i prava daljeg nastupa . ALI Savez raspisuje natječaj , izdaje Propozicije i zbog javašluka i nesposobnosti u Propozicijama za pojedinačno države za 2015 preskače točku 7 i nema objašnjenja što sa prvakom . Savez službeno ne poštuje važeći Pravilnik i ignorira članak 52 u kojem jasno piše što Propozicije MORAJU SADRŽAVATI . Pitam se a pitam i Vas što bi bilo da je Savez poštovao Propozicije i da je napisao na koji način će biti nagrađen prvak i njegovo pravo za dalji nastup . Moralo je pisati ( a ne piše ) a da je pisalo sve bi bilo čisto i jasno , a ovako siguran sam da ljudi u Savezu svoj posao obavljaju , šlampavo i neodgovorno za novce koje nam uzimaju ne rade gotovo ništa , ili krivo , pozdrav iz Slavonije .
ne bi bilo loše i to lijepo napisati , kuvertirati i poslati olimpijskom odboru i sportskoj inspekciji od strane županijskog saveza jer je po tome igrač zakinut zbog samovolje ljudi u savezu

heku
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la heku » 05 vel 2015, 10:38

Poštovani!
Lijepo je čuti i vidjeti koliko truda ulažete u ispravljanje grešaka vodstva a naročito sada kada je u pitanju poj.svj.kup.Svake godine je na ovo natjecanje išao prvak države dok je to bilo za prvake a kada je povećana kvota mogao je bilo tko još.Pet godina su na sudu bili Košutić i Vučak znaju stariji ali na svj.kup išao je Vučak koji je službeno bio prvak.Ali kada napraviš kalendar ne gledajući najprije međunarodni(koji već za dvije godine zna termine natjecanja)onda je najlakše napraviti grešku u domaćem kalendaru, jer i igranje na samom početku godine nije baš nešto.Nije trebao biti prvak Marijo ali baš se lijepo poklopilo da mu se spusti.I sad si postavljate kako sve to dalje a ne vidite koji su to cinici ( pa ni nasmijati se ne znaju od srca).Ovo što se radi je ne kaos u sistemu, nego sistem u kaosu .Za ove tvrdnje ima štofa koliko god hoćeš.
PS.Jedino me živo interesira kako će izbornica sa muškima kada nekoga pošalje u k.. ili u p.m.ako odigra loše kako je slala svoje suigračice u ŽKK Rijeka i gdje su sada i zbog toga.

julio
Raspisani lik

Post Postao/la julio » 05 vel 2015, 12:07

je li točno da se ovo prvenstvo igra na plastici a mi ni drugu ligu nemožemo igrati na plastici??? tko je tu lud?

arcy
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la arcy » 05 vel 2015, 12:39

julio je napisao/la:je li točno da se ovo prvenstvo igra na plastici a mi ni drugu ligu nemožemo igrati na plastici??? tko je tu lud?
Je! Igra se na plastici, Pro-Tec automati i čini mi se Vollmer čunjevi bez kuglice (kao u Zaprešiću). Kuglana je tehnički ispravna sa važećom licencom. Di je problem?

julio
Raspisani lik

Post Postao/la julio » 05 vel 2015, 12:46

arcy je napisao/la:
julio je napisao/la:je li točno da se ovo prvenstvo igra na plastici a mi ni drugu ligu nemožemo igrati na plastici??? tko je tu lud?
Je! Igra se na plastici, Pro-Tec automati i čini mi se Vollmer čunjevi bez kuglice (kao u Zaprešiću). Kuglana je tehnički ispravna sa važećom licencom. Di je problem?
kako gdje je problem? zbog čega mi moramo igrati drugu ( i prvu ) ligu na pločama a u njemačkoj se igra svjetski kup na plastici?? kakav je to kretenizam? ako ti nbc naredi da prva liga mora biti na pločama , kako onda dozvole da se svjetksi kup igra na plastici? ovi u nbc stvarno nisu normalni

Odgovorite