Svjetski kup Hirschau

Rezultati i ostale vijesti
kegelmaniak
Zna gdje su sva slova

Re: Svjetski kup Hirschau

Post Postao/la kegelmaniak » 05 vel 2015, 14:40

Evo da se i ja uključim u ovo.
Po nekoj logici pojedinačni prvak RH bi trebao biti prijavljen na SK. Možda bude dogodine. :roll: Glupo, ali tako je kako je. Stvar je u tome da HKS nićim nije obvezan prijaviti aktualnog pojedinačnog prvaka države na svjetski kup nego je to stvar izbornika. Po meni tu je priči kraj.
Plastika za svjetski kup? Da, zašto ne? Tko nam kriv što mi imamo takve ljude u kuglačkoj vrhušci koji su zbog lobija proizvođaća kuglana donijeli odluke o obveznom igranju druge lige na pločama. Pazite, nije uvijet tehnički ispravna kuglana nego samo ploče. U normalno uređenim sportskim organizacijama kao što je WNBA-NBC jasno je određeno koji su uvjeti za organizaciju međunarodnih natjecanja, a jedan od uvjeta je licenca (međunarodna). Da bi se dobilo međunarodnu licencu (tu licencu moraju imati svi klubovi u najvišem rangu natjecanja u svim nacionalnim savezima za domaćinske utakmice), NE MORAJU BITI PLOČE. Ploče na kuglanama za 2.ligu su službeno uvjetovane samo kod nas pametnih Hrvata. OK, većina utakmica se igra na novim kuglanama koje zbog 1.lige imaju međunarodnu licencu pa su kuglane donekle i ispravne ali službeno, kuglana za 2.ligu može biti neispravna (odnosno ne mora imati tehnički pregled), samo je bitno da ima ploče. :shock:

devetka987
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la devetka987 » 05 vel 2015, 15:09

kegelmaniak je lijepo opisao kako je vrhuška HKS-a izmanipulirala skupštinare kada su ploče bile na dnevnom redu. Ista ekipa koja poslušno i bez razumijevanja lani dizala ruku za ligu 10 je tada digla ruku za ploče jer im je prezentirano da to traži NBC (HKS-u je pojam tehnički ispravna licencirana kuglana=ploče). Pritom nikome nije palo na pamet tražiti taj dopis ili pročitati međunarodni sportski i tehnički pravilnik. Žalosno!

Krunoslav
Forumsko piskaralo

Post Postao/la Krunoslav » 06 vel 2015, 11:57

Ima li kakvih prenosa uživo?

sasa
Forumsko piskaralo

Post Postao/la sasa » 06 vel 2015, 12:21

Krunoslav je napisao/la:Ima li kakvih prenosa uživo?
ide neki https://www.youtube.com/watch?v=R7Jm5wnSJ7s

Fantom
Tek protipkao

Post Postao/la Fantom » 06 vel 2015, 17:51

Juniori i juniorke zapeli u pvom krugu. Tko će sad biti kriv "juniorskom magu" i velikom treneru što je postignut tako loš rezultat?

devetka987
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la devetka987 » 06 vel 2015, 18:37

Tko drugi nego Mikac. Sve je bilo OK dok nisu okrunili novog vođu.

cezar
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la cezar » 06 vel 2015, 19:16

Fantom je napisao/la:Juniori i juniorke zapeli u pvom krugu. Tko će sad biti kriv "juniorskom magu" i velikom treneru što je postignut tako loš rezultat?
devetka987 je napisao/la:Tko drugi nego Mikac. Sve je bilo OK dok nisu okrunili novog vođu.
Ja mislim da je najveći krivac NBC jer je postavio Cup natjecanje na kuglani od lijevane plastike a NAŠI igrači i igračice su naučeni i istrenairani da igraju SAMO na segmentnim pločama. ;) :lol: :lol:
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.

devetka987
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la devetka987 » 07 vel 2015, 13:51

Sve o nastupima naših reprezentativaca (iz hica u hitac) na pojedinačnom SK i još puno više možete pročitati na http://www.kuglanje.hr :lol:

Krunoslav
Forumsko piskaralo

Post Postao/la Krunoslav » 07 vel 2015, 15:07

devetka987 je napisao/la:Sve o nastupima naših reprezentativaca (iz hica u hitac) na pojedinačnom SK i još puno više možete pročitati na http://www.kuglanje.hr :lol:
Al' sam naivan, ja mislio zaozbiljno :oops:

Macna
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Macna » 07 vel 2015, 17:37

Bravo Brnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!
Šteta što si išao pa si medalju uzeo :mrgreen: :mrgreen:

Odgovorite