Svjetsko prvenstvo - Novigrad

Rezultati i ostale vijesti
newform1
Forumsko piskaralo

Re: Svjetsko prvenstvo - Novigrad

Post Postao/la newform1 » 23 svi 2016, 22:27

bubimir je napisao/la:jutros u pola devet objavljeno kad tko igra od naših?? ma bravo.. za Bacan dobro piše da je zadnji set srušila 109??? a te stranice od prvenstva su toliko glupo napravljene da mi se opče neda tražiti di kaj piše.. pod rezultatima cijeli dan izmješani muški i ženski rezultati pa ti onda po imenu biraj jel to muško ili žensko...
To je problem Funka i njihovog programa, a ne HKS-a. Problem HKS-a je u tome što je kupio (ili dobio) poluproizvod, pa ispada po onoj narodnoj: "ko s vragom tikve sadi..." Funk nije uložio ni toliko da iznad svake staze stavi display na kome se može upisati ime igrača, a što je normalan dio opreme svake Funkove kuglane. Staze izgledaju ok, valjda i jesu, ispravno i dobro pada, jedino mi se ne sviđa što operateri za svaki zastoj stišću stop. Da puste još koju sekundu, većinom bi se čunjevi sami otpetljali. Zlatno pravilo sa ovim automatima je - ništa ne diraj! No, to je moje mišljenje na osnovu onoga što vidim preko neta.

bubimir
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la bubimir » 24 svi 2016, 10:40

baš tako..SVJETSKO je prvenstvo a organizacija kao da su radničko sportske igre.. i koliko se sječam dok je Osijeku bio SPUK.. mislim da je na TV navečer bio izvještaj od nekih pola sata ili sat .. dok je bilo u Sloveniji prvenstvo na njihovoj televiziji su isto bili izještaji a mislim i neki prijenosi direktni.. sada sve ovisi o internetu a evo danas ni internet ne radio.. nekakvo nevrijeme je navodno pa nema niti prijenosa na netu..

sasa
Forumsko piskaralo

Post Postao/la sasa » 24 svi 2016, 10:45

bubimir je napisao/la: nekakvo nevrijeme je navodno pa nema niti prijenosa na netu..
struje nema u dvorani, ne znam za okolo po novigradu...

arcy
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la arcy » 24 svi 2016, 11:00

Izgleda da cijeli grad nema struje.

cezar
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la cezar » 24 svi 2016, 11:17

Organizirat SP a ne imat agregat?????
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.

julio
Raspisani lik

Post Postao/la julio » 24 svi 2016, 11:26

cezar je napisao/la:Organizirat SP a ne imat agregat?????
kaže ona stara: neće grom u koprive :lol:

Nikola
Raspisani lik

Post Postao/la Nikola » 24 svi 2016, 13:03

cezar je napisao/la:Organizirat SP a ne imat agregat?????
Dobar je agregat koji moze napajati cijelu dvoranu, rasvjetu i kuglanu. Takav inace ne postoji. Grad je i prosli tjedan imao nekih problema sa trafostanicom. Nazalost, nije bilo struje jer je covjek poginuo na trafostanici i policija je vrsila uvidjaj. Nije kriv ni NBC ni HKS ni Novigrad.

cezar
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la cezar » 24 svi 2016, 16:02

Evo što je bio uzrok nestanka struje http://www.24sata.hr/news/tesko-opecen- ... icu-475700
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.

Nikola
Raspisani lik

Post Postao/la Nikola » 24 svi 2016, 17:15

cezar je napisao/la:Evo što je bio uzrok nestanka struje http://www.24sata.hr/news/tesko-opecen- ... icu-475700
Na srecu, pogresno mi je kolega prenesao..

Nikola
Raspisani lik

Post Postao/la Nikola » 24 svi 2016, 20:39

Cestitke curama i deckima na prolasku dalje. Steta za Bolancu koji je bio blizu. Ali kakva dva para vec u prvom kolu: Tamas Kiss- Robi Ernyesi i Stoklas-Musanic...

Odgovorite