Svjetsko prvenstvo - Novigrad

Rezultati i ostale vijesti
zeljar
Raspisani lik

Re: Svjetsko prvenstvo - Novigrad

Post Postao/la zeljar » 20 ožu 2016, 19:09

I pismenosti.

Pele
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Pele » 20 ožu 2016, 21:07

Ne razumijem šta imate protiv Mušanića? ?
Momak pojedinačno zadovoljava a u ekipi se ne snalazi.
Što tu ima čudno? Iznio sam argumente.
Možda je to egoizam ,možda psiha,čovjek je sam svoj
Ima visoko mišljenje o sebi , podcjenjuje druge
zato ekipno ne može odlučiti, napraviti taj odlučni rezultat da ekipa ide u završnicu.
Eto zašto je on za Novigrad siguran...
Kod žena nema brige Željka uz mentora donosi uvijek dobre odluke: Maričić Ĺiović Bacan Jambrović Sedlar
Ravnić Pavlic Hasić sve prvakinje svijeta!!
Gut holz! !!

Kegelmaniac
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la Kegelmaniac » 21 ožu 2016, 08:59

muški: 1. M.Bulka, 2. B.Manev, 3. N.Muše 4. M.Liović
žene: 1. Ines Maričić, 2. Nataša Ravnić- Gašparini, 3. Marijana Liović, 4 . Ana Jambrović, 5. Ana Bacan, 6 . Klara Sedlar

Na SP idu oni koji su u tekućoj godini bili najbolji, najkvalitetniji i oni koji su svojim radom i rezultatima zaslužili. Što je bilo prošle godine u sportu ništa ne znači. Po toj logici koju Pele propovijeda mogao bi i Dragaš jer je trostruki prvak svijeta ali nije bez vraga to Pele napisao, on unaprijed pokušava opravdati postupke Mikca koji je sebi odredio igrače za SP. To samo govori da su izbornici samo imena koja moraju popuniti papir.
Što to znači da je netko siguran, kakva je to poruka ostalim igračima? Zbog čega ne bi imali svi jednaku šansu? Sve ozbiljne reprezentacije već sada znaju tko igra, kada igraju i igrači se već pripremaju ali mi uvijek kasnimo par mjeseci. Oprosti Patak ali bilo je jače od mene, morao sam dodati komentar.

kuglackias
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la kuglackias » 21 ožu 2016, 09:29

Kegelmaniak, ako napišeš da idu najbolji onda te i staviš na listu.
Za mene:
1. Matko Bulka - najbolji igrač Austrijeske lige ispred Hubera
2. Andrej Kovač - najbolji igrač naše lige
3. Mario Liović - drugi igrač naše lige
4. Branislav Bogdanović - treći igrač naše lige

Tako izgleda poredak onih koji su nakon odigrane sezone zaslužili poziv izbornika. Ali poziv izbornika je lista koja ne čini samo ovi 4 igrača tako da možemo očekivati još poziva ali po pričama čujem da Mikac ima svoju verziju koja nema nikakve logike ali pričekajmo još nekoliko dana.

Žene, kopiram listu: 1. Ines Maričić, 2. Nataša Ravnić- Gašparini, 3. Marijana Liović, 4 . Ana Jambrović, 5. Ana Bacan, 6 . Klara Sedlar

Pele
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Pele » 21 ožu 2016, 12:30

Vidiš da se i u nečem slažaemo ,žene 100%,tu ne možete pobječi od Mikca,10 -12 igračica sve svjetske prvakinje pod željkom i Mikcem. Ne podcjenjujte željku,da ima mogućnosti i danas bi mnoge naše momčadi
izražavale želju da igra za njihovu mušku ekipu. nažalost nije se dogodilo i ona svoje veliko znanje prenaša na svoje cure koje je izričito vole i poštuju (primjer za mušku selekciju)
jasno da tu treba i nadgradnja jer više glava više zna zato su cure na SP bile "parni valjak".
Pustimo fore o plasmanu u ligi ,SP pokazuje uvijek pravu vrijednost, a tu Mušanić uz odličnu pripremu dominira,no neki kuglane poznaju u "dušu" ali toga nema na SP
Zato moja prognoza Mušanić, Kovač, Manev, Marinović (Muše)
Otvorena je kladionica??

newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 » 21 ožu 2016, 12:49

Zanimljivo da nitko ne spominje uz Ines i Natašu, jedinu koja će po dosadašnjoj HKS logici biti "sigurna" - Milanu...

Pele
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Pele » 21 ožu 2016, 16:44

Ovom newformu stvarno treba pomoći,on je opsjednut s Pavlicem,pa čak i malu koja na SP ruši 621 čunj, što mnogim prvoligašima je samo san ,uzima u usta a ne kuži da konačnu riječ ima Bog sa svojim suradnicima !! Vjeruje u bijele miševe da će igrati samo podobni,pa Mikac je prije svega sportaš koji voli pobjede,a to ne može postići sa deformiranim tipovima!
Šta kaže na Mušanića,šta njemu fali? Isto će reći da je Bogom dan i siguran za SP ? Pa za Liovića, nekada je doktor favorizirao njegovog oca ,pa znaći Mario ne smije u ring?
Momci dovedite se u red,frustracije su opaka stvar !

newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 » 21 ožu 2016, 22:10

Pavlica poznajem 37 godina (cca) i imam svoje mišljenje o njemu koje nikad nisam niti ću staviti na forum (osim da mi je dužan večeru, ali preživjet ću i bez te večere). Napisao sam svoje mišljenje o sastavu i to je sve. Zašto mislim da je sigurna zadržat ću za sebe, a primijetio sam da je nitko ne spominje. Zašto? Ni to ne znam. Jednostavno, mislim da su njih tri sigurne. A Miro Liović je bio doktor kuglanja dok bog još nije ni znao da kuglanje postoji.

julio
Raspisani lik

Post Postao/la julio » 22 ožu 2016, 13:04

HKS: "Hrvatski kuglački savez je zajedno s gradom Novigradom organizator Svjetskog prvenstva u kuglanju koje će se održati u Novigradu i to od 13. do 28. svibnja 2016. godine.
Ukoliko ste zainteresirani za volonitranje (više vrsta poslova) na Svjetskom prvenstvu u Novigradu molimo vas da se prijavite na e-mail: hrvatski.kuglacki.savez@gmail.com. Volonterima je osiguran smještaj i hrana."

vidjet ćemo koliko su sada ljudi iz izvršnog odbora ali i raznih komisija aktivni u volontiranju , pretpostavljam da baš i nisu puno jer je hks raspisao ovaj oglas :roll:
očigledno da nitke ne želi volontirati besplatno :lol:

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp » 22 ožu 2016, 13:14

julio je napisao/la:HKS: "Hrvatski kuglački savez je zajedno s gradom Novigradom organizator Svjetskog prvenstva u kuglanju koje će se održati u Novigradu i to od 13. do 28. svibnja 2016. godine.
Ukoliko ste zainteresirani za volonitranje (više vrsta poslova) na Svjetskom prvenstvu u Novigradu molimo vas da se prijavite na e-mail: hrvatski.kuglacki.savez@gmail.com. Volonterima je osiguran smještaj i hrana."

vidjet ćemo koliko su sada ljudi iz izvršnog odbora ali i raznih komisija aktivni u volontiranju , pretpostavljam da baš i nisu puno jer je hks raspisao ovaj oglas :roll:
očigledno da nitke ne želi volontirati besplatno :lol:
A kako bi trebali volontirati nego besplatno? Ako im je osiguran smještaj i hrana to je i više nego dovoljno... Da imam slobodnog vremena prijavio bih se odma.
Luko Del Ponte

Odgovorite