Svjetsko prvenstvo - Novigrad

Rezultati i ostale vijesti

Re: Svjetsko prvenstvo - Novigrad

PostPostao/la julio » 03 lip 2016

Pele je napisao/la: jer Maričić je u Zagrebu bila igračica i to dobra , a sada je ženski Zavarko,jer se vidi kvalitetniji rad ,ma šta tko o tome mislio.
Digresija da će Ines u novom klubu igrati još bolje pokazuje izuzetno neznanje vlasnika takve izjave. Vrijeme će pokazati, ali to nam ne smije biti drago!

ženski zavarko nije otišao iz mlake nego je ines pobjegla od mikca koji se još jednom pokazao i osramotio hrvatsku i reprezentaciju kao nekontrolirani nasilnik koji jedino drekom i deranjem na djevojke liječi neke svoje frustracije , također dobio je i crveni karton zbog svog neprimjerenog ponašanja - fuj fuj fuj
taj čovjek je naša sramota
julio
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la Ivča » 03 lip 2016

I medicina je tu nemoćna....
Najbolje dane provedoh po noći
Ivča
Zna gdje su sva slova

PostPostao/la Pele » 04 lip 2016

Maminjo kaže "mučki provokator" , Maminjo legenda,
tako naš Ivča ubaci upljuvak i upeca se cezar, kuglman
a što je naj naj i poznati Julio ,koji našeg najboljeg dr ne može niti na slici vidjeti , kao da mu je doktor kriv , da njegove kuglačice tavore godinama u 2. Ligi jer niže ne ide,pa kaže kako je Ines pobjegla..... Julio ti da znaš a ne znaš, Maričić je bila dobra , jer je pod drugim uvjetima dr ne bi niti uzeo!! Ali ono što tebi nije jasno,evidentno jest da je Ines dobila točku na I , te postala najbolja igračica SP 2015 i Svjetska prvakinja 2016. To ti je moj Julio "gola" istina, po Nives Celzius!! Možeš ti i tebi slični larmati, vrijeđati , jer to je tvoj "gospodski" način ali nitko ne može dati igračici koliko doktor , toga su manje više svi svjesni(možda gosn Marko, ti i slični---NE)
Znači preostaje čekati da doktor stane sa rezultatima pa da netko nepozvan upadne (ali to ne bu išlo, jer profesor traje već 25 godina) znači ništa dok bude radio!!!
Prihvaćam mjesto predsjednika uz uvjet da žensku ekipu vodi Mikac a mušku Liović jer je on bio (tako istina kaže)
najbolji doktorov učenik i koji ga je gurao u selekcije dok je imao uspjeha!!! Sada je pauza ili stanka , zašto??
To vjerojatno sam zna.......
Znači Pele predsjednik.......
Pele
Zna gdje su sva slova

PostPostao/la cezar » 04 lip 2016

Pele ne "dipr" kako bi rekao Faruk. Ti baš koda si iz serije Lud zbunjen normalan. Gdje sam se ja to upecao ??? ja sam samo argumentirao rezultate Luke Požege. A veličanstvenu Ines nisam ni sa jednom riječi spomenuo. Vidiš danas u Ozlju Ines je srušila 667 čunjeva ali doktor nije sjedio iza nje kao ni u finalu SP kad je iza nje sjedio Šarac.
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.
cezar
Raspisani lik

PostPostao/la heku » 04 lip 2016

Poštovani!
Daj Pele ti o upljuvcima, povuci više tu vodu i otkliži možda iz kolektora izađe i nešto bolje tome to i služi.
PS Pitanje jel dobio crveni karton.Je jedini kojemu dobro ponašanje ničemu ne služi.Jel Ines rekla da će izaći ako ne prestane kao sekundant nedolično se ponašati? Je ,i jel treba više trošiti riječi na takva ponašanja 'pa ne treba a vi i dalje hodajte zagrljeni kao što pjeva Frano Lasić
heku
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la zeljar » 04 lip 2016

Pele. Pele. A koji je to Liović bio doktorov učenik. Misliš na Miroslava. Moj Pele. Dok je Miro Liović kuglao tvoj dr nije niti prohodao. Nisi objasnio
zašto je Ines Maričić srušila dva svjetska rekorda baš u finalu SP u Novigradu. Nadam se da pitanje nije teško.
zeljar
Raspisani lik

PostPostao/la julio » 06 lip 2016

e moj pele , što više pišeš o tom svom mikcu to više ljudi vide o kakvom se čevjeku radi
nitko nikada nije osporio rezultate mlake niti rezultate igračica koje tamo igraju niti rekao ništa loše o njegovim pozitivnim stvarima koje je napravio ali nažalost , više je onih negativnih

možeš imati sve titule , sva zlata ali ako nisi čovjek i ako nemaš u sebi barem mrvicu ljudskosti, dostojanastva i poštovanja prema ljudima oko sebe onda si nula i ljudi te jednostavo ne žele u svojoj blizini , pored mikca su samo ulizice koje imaju neku materijalnu korist ili ovise o njemu kao pavlic , mezak , mesić i ostali ljudi bez svojeg ja , ljudi koji su prodali svoje ime i prezime za svoje privatne interese , to je ljudsko dno dna i ljudi to vide .
ono što mikca čini posebnim su njegova ponašanja prema djevojkama i način na koji se odnosi prema ljudima , to je sramotno i nedopustivo ali to je njegov stil i zbog toga ga ljudi ne vole i sam si je kriv . isto je i sa pavlicem koji si također umišlja da je vlasnik kuglačkog sporta ali nije i ljudi to ne vole

nego pele reci ti nama što je bilo sa željkom orehovec u novigradu i tko ju je rasplakao i izvrijeđao na pasja kola?
julio
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la Pele » 08 lip 2016

Željka je naša legenda i nadam se Julio kada si pisao njezino ime da si ustao u stavu mirno!!! Nisam čuo da ju je NETKO rasplakao ,ali to nije niti smjelo biti. "Nitko ne smije da bije narod".šta se Mikca tiče ,možeš ga voljeti ili ne ,ali čovjek zna znanje i u tome je ako ti każeš opravdano bahat,jer kod nas poluigrači,polutreneri pokušavaju nametnuti svoju šablonu a to doktor ne dopušta i stavlja te u kolonu gdje pripadaš!! Djevojke ga zovu Bog (!!!) , pa valjda ne zato što je prema njima loš
a u tome prednjače mlade juniorke, znači u njemu vide nešto dobro i korisno za njih.
Sve se može podnijeti samo tuđi uspjeh nikako!!!! Tu je zapravo problem.
A Mikac reda samo uspjehe (zasada)
To je moj Julio "gola istina" što kaže privlačna Nives Celzijus!!
A ovi spomenuti ljudi imaju previše godina i vlastitog imidża da bi im trebalo "rame za razvoj" Vrhunska glupost !!!
Pele
Zna gdje su sva slova

PostPostao/la heku » 09 lip 2016

Poštovani!
Sve mi je jasno ali kako netko može u Hrvatskoj upotrebljavati fraze "nitko ne smije da bije narod" kad se zna tko je to rekao i gdje neka te bude sram to ponavljati.Ovo nije Kosovo.A o Bogu bi se dalo raspravljati.I ja ću mu se klanjati kao da sam u Meki znači do poda ako to znači da ću dobiti stipendiju.Promjeniti ću i spol i baciti jedan hitac i evo stipendije.
heku
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la kulen » 10 lip 2016

Pele je napisao/la:Željka je naša legenda i nadam se Julio kada si pisao njezino ime da si ustao u stavu mirno!!! Nisam čuo da ju je NETKO rasplakao ,ali to nije niti smjelo biti. "Nitko ne smije da bije narod".šta se Mikca tiče ,možeš ga voljeti ili ne ,ali čovjek zna znanje i u tome je ako ti każeš opravdano bahat,jer kod nas poluigrači,polutreneri pokušavaju nametnuti svoju šablonu a to doktor ne dopušta i stavlja te u kolonu gdje pripadaš!! Djevojke ga zovu Bog (!!!) , pa valjda ne zato što je prema njima loš
a u tome prednjače mlade juniorke, znači u njemu vide nešto dobro i korisno za njih.
Sve se može podnijeti samo tuđi uspjeh nikako!!!! Tu je zapravo problem.
A Mikac reda samo uspjehe (zasada)
To je moj Julio "gola istina" što kaže privlačna Nives Celzijus!!
A ovi spomenuti ljudi imaju previše godina i vlastitog imidża da bi im trebalo "rame za razvoj" Vrhunska glupost !!!

kad bi bar mene mlade juniorke zvale BOG :o :o :o

NI BOGA NI DOKTORA NEGO PELEA ZA PREDSJEDNIKA !!!!!!!! :ugeek: :ugeek:
kulen
Zna gdje su sva slova

PrethodnaSljedeća

Natrag na Hrvatska reprezentacija

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.