Svjetsko prvenstvo - Novigrad

Rezultati i ostale vijesti
lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo - Novigrad

Post Postao/la lukodp » 02 svi 2016, 17:02

arcy je napisao/la:Vjerujem da će Zoky to dobro odraditi!
Ne vjerujem da je on radio web ali vjerovatno će raditi objave i što se toga tiće siguran sam da će sve biti na razini. Ipak je on HKS-u najbolja investicija unazad nekoliko godina :D .
Luko Del Ponte

Krunoslav
Forumsko piskaralo

Post Postao/la Krunoslav » 02 svi 2016, 20:16

patak je napisao/la:na stranici FIQWNBA-NBC može se vidjeti popis igrača koje su reprezentacije prijavile..

za Hrvatsku su to ( po abecedi ) :

žene - Bacan,Cindrić, Čavlović, Hasić, Jambrović, Liović, Maričić , Pavlic, Ravnić-Gašparini, Sedlar

muškarci - Bolanča, Bradarić, Herceg , Kovač, Liović, Manev, Marinović, Mušanić, Muše, Uzelac

zanimljiv izbor kod muškaraca, meni najviše upada u oči da na popisu nema najboljeg igrača austrijske lige i općenito našeg najboljeg
kuglača zadnjih par godina Matka Bulke.. koji je razlog za to neznam, jedino ukoliko je on sam odbio igrat radi neke ozljede ili slično onda mogu razumijeti , ukoliko ne, nek izbornik i cijeli HKS odstupi sa svojih mjesta jer ovo što rade je tragedija enormnih razmjera !
Svaka čast Bradariću a gdje je Radoš?

Kegelmaniac
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la Kegelmaniac » 03 svi 2016, 10:46

Web stranica izgleda odlično. Nisam siguran zbog čega administrator stavlja opciju "smještaj" kada pod tom opcijom nema ništa, bolje onda ne staviti ništa dok ne stavite u bazu neku konkretnu ponudu. Česta greška adminstratora stranica.
Još jedna greška je gdje piše 25 reprezzentacija, 300 igrač i 15000 gledatelja (kao da je Pele pisao), smiješno... prošle godine u Njemačkoj sveukupno nije bilo toliko gledatelja, predlažem da se populističke/političke laži izbace iz sportskih prezentacija jer više štete nego koriste.
Sveukupni dojam je odličan, i ja se nadam da će funkcionirati live stream, ako ne to barem live prijenos rezultata. To je neki minimum.

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp » 03 svi 2016, 11:09

Kegelmaniac je napisao/la:Web stranica izgleda odlično. Nisam siguran zbog čega administrator stavlja opciju "smještaj" kada pod tom opcijom nema ništa, bolje onda ne staviti ništa dok ne stavite u bazu neku konkretnu ponudu. Česta greška adminstratora stranica.
Još jedna greška je gdje piše 25 reprezzentacija, 300 igrač i 15000 gledatelja (kao da je Pele pisao), smiješno... prošle godine u Njemačkoj sveukupno nije bilo toliko gledatelja, predlažem da se populističke/političke laži izbace iz sportskih prezentacija jer više štete nego koriste.
Sveukupni dojam je odličan, i ja se nadam da će funkcionirati live stream, ako ne to barem live prijenos rezultata. To je neki minimum.
Webica je u izradi i to što je gore se zove "dummy tekst" :). Naravno osim službenih PDF-ova. Inaće se takve stvari rade lokalno (ne objavljuje se na web) upravo zato da se ljude ne zbunjuje. Moj bi im prijedlog bio da se ne blamiraju i maknu link sa kuglanje.hr dok se to ne zgotovi.
Luko Del Ponte

svemir123
Tek protipkao

Post Postao/la svemir123 » 03 svi 2016, 13:07

patak je napisao/la:na stranici FIQWNBA-NBC može se vidjeti popis igrača koje su reprezentacije prijavile..

za Hrvatsku su to ( po abecedi ) :

žene - Bacan,Cindrić, Čavlović, Hasić, Jambrović, Liović, Maričić , Pavlic, Ravnić-Gašparini, Sedlar

muškarci - Bolanča, Bradarić, Herceg , Kovač, Liović, Manev, Marinović, Mušanić, Muše, Uzelac

zanimljiv izbor kod muškaraca, meni najviše upada u oči da na popisu nema najboljeg igrača austrijske lige i općenito našeg najboljeg
kuglača zadnjih par godina Matka Bulke.. koji je razlog za to neznam, jedino ukoliko je on sam odbio igrat radi neke ozljede ili slično onda mogu razumijeti , ukoliko ne, nek izbornik i cijeli HKS odstupi sa svojih mjesta jer ovo što rade je tragedija enormnih razmjera !
Mezak i Mikac su optužili Matka da je pustio utakmicu 1/4 protiv Austrije. Eto razloga zašto nije prijavljen među 10

Kegelmaniac
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la Kegelmaniac » 03 svi 2016, 13:26

Sve je krenulo kada je Bulka otišao u Austriju. To je toliko pogodilo Pavlica da ga je optužio za izdaju, sve je kulminiralo utakmicom protiv Austrije. Od Pavlica nisam ni očekivao drugačiji odnos ali od ljudi koji vode HKS?!?! Bulka je za HKS, Hrvatsko kuglanje i klubove napravio više nego Mikac i Mezak zajedno ali sujeta, ljubomora i još k tome mentorstvo od Pavlica odradilo je svoje.
Da se i animoziteti stave na stranu, čovjek je svojim igrama zaslužio da bude barem na široj listi reprezentativaca. Još jedna velika mrlja koja ide na dušu Mikcu ali koja će biti vječno upisana u crni dosje doktora Mikca.

Pele
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Pele » 04 svi 2016, 00:55

Hej kegelmaniac,šta tebe toliko to smeta dr. Prof.sc Itd Mikac ?? Pa napiši si i ti koju titulu iako je nemaš,nije to toliko vażno,bitno je što taj titulaš izvodi i koji su mu rezultati. Mikac za sada ima rezultata svih vrsta,a ti si stalno u kritici i ta i takva kritika (što kaže Dr. Tuđman) završava kao Guska u magli.
Koliko je do sada vidljivo dr.Mikac voli rezultate i ne zanima ga tko i što proizvodi ukoliko se to ne kosi sa postulatima sportske etike i ponašanja. Prema tome nemoj sumnjati da će i sada biti isto,a odlično je da su mladi gurnuti u vatru ,jasno šteta za Hercega ali i Radoš će doći na red ako je dobar. Kronike kažu da je daleko 1996 zadnja Šojatova medalja,pa je konačno red na mladima kod dečkiju,a kod žena valjda poznaš sastav ili ga ne želiš poznati?.
Mislim da si sebi dosadan s toliko negative,kritike,zloće,a bilo bi dobro vidjeti zvoj sportski i općeniti CW !

bubimir
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la bubimir » 05 svi 2016, 00:39

a nema ni Bogdanovića... nego- koliko naših igrača ima pravo nastupa? 4 ili koliko?

igrač desne buže
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la igrač desne buže » 09 svi 2016, 13:38

Čuo sam da će se u Novigradu prodavati kugle i ostala oprema za kuglanje na 9 ili manje čunjeva. Zbog čega se prodaju šarene kugle i kugle sa motivima kada je sa njima zabranjeno kuglati? To je isto kao da u Plitvicama prodajete fotoaparat a istovremeno zabranite slikanje :roll:

Uz dodatno pitanje, tko igra u Novigradu od seniora?

patak
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la patak » 09 svi 2016, 13:57

igraju Mušanić, Marinović, Muše i Bolanča.. rezerva Bradarić.. koji će vjerojatno igrat neku od disciplina tandem, sprint, mix ili koja već disciplina sve postoji.. ovo nije provjereno, ali vrlo vjerojatno :D :D

Odgovorite