Svjetsko prvenstvo - Novigrad

Rezultati i ostale vijesti
lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Re: Svjetsko prvenstvo - Novigrad

Post Postao/la lukodp »

igrač desne buže je napisao/la:Čuo sam da će se u Novigradu prodavati kugle i ostala oprema za kuglanje na 9 ili manje čunjeva. Zbog čega se prodaju šarene kugle i kugle sa motivima kada je sa njima zabranjeno kuglati? To je isto kao da u Plitvicama prodajete fotoaparat a istovremeno zabranite slikanje :roll:

Uz dodatno pitanje, tko igra u Novigradu od seniora?
Ne, to ti je kao da u Plitvicama prodaješ štap za pecanje ... Nije baš isto. :roll:
I daj mi molim te objasni koje je to kuglanje na manje od 9 čunjeva. :mrgreen:
Luko Del Ponte
igrač desne buže
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la igrač desne buže »

lukodp je napisao/la:Ne, to ti je kao da u Plitvicama prodaješ štap za pecanje
Slična logika ;)
lukodp je napisao/la:I daj mi molim te objasni koje je to kuglanje na manje od 9 čunjeva.
Čišćenje :D
igrač desne buže
Zna gdje su sva slova

patak je napisao/la:igraju Mušanić, Marinović, Muše i Bolanča.. rezerva Bradarić.. koji će vjerojatno igrat neku od disciplina tandem, sprint, mix ili koja već disciplina sve postoji.. ovo nije provjereno, ali vrlo vjerojatno :D :D
Jedino su Bradarić i Marinović dobro pogođeni. Fali još Leo Herceg ili Radoš ako je Leo ozljeđen u kombinaciji sa Bulkom i Manevom. To nam je budućnost - za ekipno još Mance, Fridl, Uzelac i Bolanča. Bulka kao novi nositelj kvalitete u repki. Da se mene pita (a ne pita se :| ) ja bi tako složio repku.

Fali na službenoj stranici puno toga, najviše informacije o kartama. Koliko koštaju, gdje se mogu kupiti, postoje li jeftiniji paketi za pogledati kombinaciju juniora i seniora????
lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp »

igrač desne buže je napisao/la: Fali na službenoj stranici puno toga, najviše informacije o kartama. Koliko koštaju, gdje se mogu kupiti, postoje li jeftiniji paketi za pogledati kombinaciju juniora i seniora????
Službene stranice su 5 dana prije početka prvenstva nedovršene. Ne znam da li netko misli da je to dovoljno ili što ali takve kakve su sad, su na razini "susjedovog malog koji to napravi za 100 kn". Logo je ... teško da se to može tako zvati uopće pogotovo kada se usporedi sa vizualima prijašnjih svjetskih. S te strane to je jako loše napravljen posao, nadam se da je ostalo na nekoj višoj i profesionalnijoj razini.
Luko Del Ponte
Ivča
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Ivča »

Za sada ide sve po planu i nema razloga za paniku. Web je stvar ukusa i novaca. Važna će biti jedino ažurnost neslužbenih rezultata, jer ako će se čekati službena potvrda NBC-a neće biti dobro. Nadam se da Funk ima server za live rezultate poput Paulya. Isto tako želim svim igračima i gostima da se ugodno osjećaju u Hrvatskoj i da se iza SP ne vuku nikakvi repovi.
Najbolje dane provedoh po noći
lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp »

Ivča je napisao/la: Web je stvar ukusa i novaca.
Ne govorim o dizajnu nego o funkcionalnosti. A ovo je OK kao što sam rekao i prije samo da se popegla do kraja. 30 minuta posla... Da se razumjemo, nije to tak strašno bitno ali (mene) bode u oko... Sve ostalo kaj si napisao stoji i slažem se ...
Luko Del Ponte
bubimir
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la bubimir »

a kak se to biraju igrači za sp?? ko se sviđa treneru? tko je mlađi - stariji? tko ima bolju frizuru?? nekad su se igrale ogledna natjecanja za reprezentaciju... a tak bi trebalo biti i sad... ako nastupaju samo četvorica onda bi najpoštenije bilo uzeti recimo 16 igrača- i odigrat recimo 4 nastupa- i najbolja 4 po rezultatima igraju i niko se nema pravo ni žaliti ni ljutiti... ovako ispada da igra onaj tko si je bolji s izbornikom ili neznam po kojem kriteriju...
zeljar
Raspisani lik

Post Postao/la zeljar »

Bubimire. Razmišljanje ti je sve bolje i bolje. Kakva ogledna natjecanja. Pa zha to trebaju novčana sredstva. Izgleda da je baš jedini
kriterij tko se svidja izborniku. Možeš biti prvi ili drugi igrač lige ali to nema veze. Možda nisi pogodan.
loch
Tek protipkao

Post Postao/la loch »

evo I cijena ulaznica za SP u Novigradu
Ulaznice za svjetsko prvenstvo možete kupiti u Novigradu na licu mjesta od 18. svibnja 2016. godine, te nisu potrebne rezervacije.
Cijena ulaznice za svjetsko juniorsko prvenstvo U23 iznosi 20,00 kuna po danu.
Cijena ulaznice za svjetsko seniorsko prvenstvo U50 od 23. do 27. svibnja 2016. godine iznosi 40,00 kuna po danu.
Cijena ulaznice za finale svjetskog seniorskog prvenstva U50, 28. svibnja 2016. godine iznosi 70,00 kuna po danu. dali je malo previse za finale?
samo igraj
igrač desne buže
Zna gdje su sva slova

loch je napisao/la:evo I cijena ulaznica za SP u Novigradu
Ulaznice za svjetsko prvenstvo možete kupiti u Novigradu na licu mjesta od 18. svibnja 2016. godine, te nisu potrebne rezervacije.
Cijena ulaznice za svjetsko juniorsko prvenstvo U23 iznosi 20,00 kuna po danu.
Cijena ulaznice za svjetsko seniorsko prvenstvo U50 od 23. do 27. svibnja 2016. godine iznosi 40,00 kuna po danu.
Cijena ulaznice za finale svjetskog seniorskog prvenstva U50, 28. svibnja 2016. godine iznosi 70,00 kuna po danu. dali je malo previse za finale?
Meni su cijene ok. Hvala na informaciji, vidimo se.
Hoće li se moći karte kupiti karticom?
Odgovorite