Svjetsko prvestvo - Cluj

Rezultati i ostale vijesti
patak
Zna gdje su sva slova

Re: Svjetsko prvestvo - Cluj

Post Postao/la patak » 26 svi 2018, 13:29

Cestitke svim nasim osvajacima medalja!! Bravo bravo za sve!! Ostaje naravno tuga jer smo vjerovali da Ines moze opet do naslova, ali Madjarica se nije predavala do kraja i uspjela uzet pobjedu.. Garantirano da je Ines pobijedila u polufinalu, uzela bi i nasov.. Ali dobro i bronca je veliki uspjeh.
Pohvala Hrvoju na kominacijskoj medalji i najvecem rezultatu na ovom SP. Steta za zadnja 3 hica, moglo se lagano ici preko 700. Svaka cast Hrci samo tako nastavi.

Ako nista drugo svjedocili smo povijesnom SP jer ako se ne varam prvi puta u povijesti kuglanja isti igrac je prvak svijeta u svim pojedinacnim disciplinama ( sprint, pojedinacno, kombinacija) Zavarko kao da je s drugog planeta, iako je opasno visio u polufinalu protiv kolege iz reprezentacije, na kraju je ipak slavio.. naravno veliki sampioni moraju imat dozu srece.. Ukoliko i na sljedecem SP uzme zlato izjednacit ce s Dragasem u uzastopnim titulama , te tako postat najveci igrac u povijesti ovog sporta.

Na nasoj muskoj reprezentaciji je da probamo skupit glave, pogledat gdje se grijesilo , kako to ispravit, sta drugi rade da su toliko bolji, i napravit plan i program za nadolazece sljedece ekipno SP na kojem bi bilo stvarno vrijeme da se uzme kakva medalja.

Eto jos jednom cestitke svima, i sretno u sljedecoj sezoni.
Zadnja izmjena: patak, dana/u 26 svi 2018, 18:54, ukupno mijenjano 1 put.

pedro
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la pedro » 26 svi 2018, 13:39

Sjajno i pozitivno Patak!

newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 » 26 svi 2018, 15:01

Malo bih se za kraj osvrnuo na kuglanu: gledao sam većinu natjecanja i mislim da je ovakva kuglana dobitna formula za SP, a i za kuglanje općenito. Možda će netko reći da nije bilo rekorda, nije bilo rezultata preko 700... Nije sve u rekordima. Prvi put sam vidio kuglanu koja nagrađuje pogodak, a ne jaki hitac. Nema povrata ako izbiješ dame ili dur pa ti padne 8. Čunjevi na postolju rade bočno, ne i u dubinu. Šansu za visok rezultat imaju i igrači(ce) sa slabijim hicem. Na rezultat najviše utječe broj pogodaka, što u konačnici i je cilj kuglanja. Prvih tjedan dana bilo je nekih sitnih problema, čini se da je ovaj tjedan to složeno i ispravljeno. Pada ispravno, i ako gledamo s te strane daje realne rezultate. Ne možeš napraviti cifru bez pogotka. Nova zaprešićka kuglana je preslika ovoj, a i rezultati su vrlo slični, možda je razlika u nekoliko čunjeva jer su u Zaprešiću čunjevi bez kuglica. Mikac je rekao da daje malo veće rezultate, no cure koje su igrale u Zaprešiću iste su rezultate imale i u Cluju. Luka Požega je imao sličan rezultat, Ana Jambrović također, Mirna se još podigla u Cluju.
Dakle, sada imamo i kuglanu koja je (po meni) budućnost, ili bi morala biti, kuglanja. Da li ćemo to iskoristiti? čisto sumnjam, ali nadam se da se varam...

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp » 26 svi 2018, 15:35

Čestitke svima na postignutim rezultatima. Šteta za cure mozda je moglo i bolje ali nije islo. Hrvoje izvanredan u osmini finala da bi u cetvrtfinalu odigrao daleko lošije ali i sa takvom igrom se moglo proći da je bilo vise koncentracije u nekim kljucnim trenutcima. Sreću nekad moraš isprovocirati dobrom i smislenom igrom.
Sve u svemu ... solidno. Muško kuglanje se svelo na dva igraca, Hrvoja i Luku sto je daleko premalo. Kod zena je to puno bolje pogotovo ako se uzme u obzir da su Ana i Mirna jos juniorke.
Sto se kuglane tiće, slazem se sa newformom. Treba pogađati i igrati, od nabijanja po prvom nema ništa to se tako kristalno jasno vidjelo. Siguran sam da bi Manev, Bolanca, Kovac i jos neki tu dali puno više ali sto je tu je.
Onaj potez Hrvoja na kraju mi nije jasan ali ok, ne znam o cemu se tu tocno radilo pa nek ostane na tome.
Luko Del Ponte

kulen
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la kulen » 27 svi 2018, 08:56

patak je napisao/la:........ Ukoliko i na sljedecem SP uzme zlato izjednacit ce s Dragasem u uzastopnim titulama , te tako postat najveci igrac u povijesti ovog sporta.
....
nece ga valjda mali Zavarko preci, Dragasa vratiti u repku !!!!!

Croman007
Raspisani lik

Post Postao/la Croman007 » 27 svi 2018, 13:41

kulen je napisao/la:
patak je napisao/la:........ Ukoliko i na sljedecem SP uzme zlato izjednacit ce s Dragasem u uzastopnim titulama , te tako postat najveci igrac u povijesti ovog sporta.
....
Treba reći da je u Dragaševo vrijeme se igralo na zbroj čunjeva dok ovaj sistem je puno teži tak da ova Vilijeva obrana naslova po meni je puno teže!

Također pridružujem se čestitkama svim našim igračicama i igračima koji su osvojili medalje u Rumunjskoj.

Krunoslav
Forumsko piskaralo

Post Postao/la Krunoslav » 28 svi 2018, 09:12

Croman007 je napisao/la:
kulen je napisao/la:
....
Treba reći da je u Dragaševo vrijeme se igralo na zbroj čunjeva dok ovaj sistem je puno teži tak da ova Vilijeva obrana naslova po meni je puno teže!

Također pridružujem se čestitkama svim našim igračicama i igračima koji su osvojili medalje u Rumunjskoj.
Da je onaj sistem bio Ines bi prije ispala ( Ines Maričić - Lucia Vaverkova 3:1 631:633 (155:152 ; 159:156 ; 151:166 ; 166:159) ) :twisted:

el'bolanjo
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la el'bolanjo » 28 svi 2018, 09:47

Ne bi ispala uopće, u tome i je poanta.

Krunoslav
Forumsko piskaralo

Post Postao/la Krunoslav » 28 svi 2018, 12:12

el'bolanjo je napisao/la:Ne bi ispala uopće, u tome i je poanta.
Objasni

Nikola
Raspisani lik

Post Postao/la Nikola » 28 svi 2018, 12:23

Krunoslav je napisao/la:
el'bolanjo je napisao/la:Ne bi ispala uopće, u tome i je poanta.
Objasni
Nekada se prvenstvo igralo na rezultat, a ne na setove. Znaci, mogao si igrati prvi, postici tadasnjih 1050 i ako te nitko ne stigne prvak si.

Odgovorite