Prelazni rok

Raznoliko brbljanje i ini razgovorčići

Re: Prelazni rok

PostPostao/la pintoo » 21 srp 2016

U Ravnoj Gori na svakoj tekmi 50-tak gledatelja....
pintoo
Tek protipkao

PostPostao/la cezar » 21 srp 2016

Ako onog Vicovog brata računaš za polo od 50 :lol:
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.
cezar
Raspisani lik

PostPostao/la Sine » 05 lip 2017

Bliži se prijelazni rok pa da se ova tema malo aktivira, ima li tko novosti o prelascima.
Navodno u Zaprešića Vlakevski
Grma. Galić i još jedan navodno Kovać
Mertojak Kujundzić al navodno Kovać odlazi
Novska dolazi Matić
Osijek nekog iz Srbije navodno dovodi
Bjelovar će posegnuti za dva igraća iz Čakovca
Sine
Nevini

PostPostao/la Neron » 06 lip 2017

Mislim da vecina klubova nece dovoditi pojacanja. I ja sam cuo da Kovac odlazi iz Mertojaka. A sto se tice Jagica i Tvaroga da dolaze u Bjelovar mislim da nista od toga. Jagic ima puno obaveza a kako se prica da Bjelovar jedva uspjeva isplacivati Kasumovica sumnjam da imaju Tvarogu sta za ponuditi. Ima nekih novosti oko Rijeke ali dok nije provjereno nebih o tome.
Neron
Zna gdje su sva slova

PostPostao/la julio » 07 lip 2017

meni se čini da je nakon bandićeve pobjede kovač najbliže medveščaku gdje je doma , nema obveza u europi . svoj cilj osvete i inata prema zaprešiću je ostvario i čini mi se da ponestaje novaca ostalim klubovima
matić odlazi iz grmoščice i šebalj iz medveščaka
u zaprešić dolazi vlakevski ako je istina što se priča i sada da li u novski dolazi kasumović ili ne to je pitanje , hećimović je uvijek bio dobar platiša ali problem novske je bio u odabiru igrača, atmosferi i teškoj kuglani koju je hećimović namjerno takvom radio kako bi otežao drugima pobjedu da bi na kraju ispao iz lige
julio
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la Neron » 07 lip 2017

Ako Kasumovic ode u Novsku Bjelovar ostaje na jako klimavim nogama. Onda mozda i ta opcija sa Cakovcanima nije neizgledna.
Neron
Zna gdje su sva slova

PostPostao/la julio » 07 lip 2017

Neron je napisao/la:Ako Kasumovic ode u Novsku Bjelovar ostaje na jako klimavim nogama. Onda mozda i ta opcija sa Cakovcanima nije neizgledna.

sa njima nikada ne znaš gdje će otići , jedne godine su u lepoglavi , druge u čakovcu , treće u zaboku , četvrte možda u bjelovrau . i to je opcija jer ako im ode kasumović bjelovar bez pojačanja je na putu za drugu ligu . tvarog je navodno već dogovorio sve sa bjelovarom
grmoščica radi rekonstrukciju momčadi i navodno da idu na 1. mjesto ali na koga ciljaju nisam siguran
julio
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la Neron » 07 lip 2017

Ajde neka. Bit ce zanimljivo. Osobno bih volio da se vise klubova umjesa u bitku za prvaka da ne udemo u svemu slicni sa HNL-om.
Neron
Zna gdje su sva slova

PostPostao/la Sine » 13 lip 2017

Navodno je u Zapresicu bio buran sastanak uprave sa igracima nakon katastrofalne sezone gdje su izgubili sve sto se izgubit moze ,Bogdanovicu je smanjen ugovor na teski minimum i sad je veliko pitanje dal ce on ostati a u Osijeku ga bas i nezele nude mu 700kn mjesecno.

Grmoscica najvise zeli Kovaca al po zadnjim pricama sa final four kupa Kovac sigurno ostaje u Mertojaku i da u nijednom momentu nije bila opcija odlazak i da su to samo price i spletke da odlazi, sigurno ostaje i koliko sam shvatio najmanje jos dvije godine.

U Rijeku dolaze Juricevic i Butorac.

Matić se vraca u Zanatliju

Bjelovar Tvarog

Zapresic Vlakevski
Sine
Nevini

PostPostao/la Neron » 30 lip 2017

Što se događa sa ŽKK Zaprešić. Gledam prijelazni rok i prakticki su ostali bez cijele ekipe?! Imaju neke juniorke koje uskaču ili što?
Neron
Zna gdje su sva slova

PrethodnaSljedeća

Natrag na Brbljanje

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.