Postavi pitanje

Raznoliko brbljanje i ini razgovorčići

Re: Postavi pitanje

PostPostao/la zeljar » 29 ruj 2017

Trebalo bi dalje po rasporedu tj. samo su prvu domaćinsku utakmicu zamijenili domaćinstvo.
zeljar
Raspisani lik

PostPostao/la Moky » 04 lis 2017

Super je kada imamo live prijenos iz kolijevke kuglanja i kuglačkih zakona !!!!!!
Možda sutra???
Moky
Tek protipkao

PostPostao/la Orson » 05 lis 2017

Ne znam kojim bih riječima opisao ovo što oni nazivaju video prijenosom!?
Orson
Zna gdje su sva slova

PostPostao/la arhont » 05 lis 2017

Orson je napisao/la:Ne znam kojim bih riječima opisao ovo što oni nazivaju video prijenosom!?

Auuuuu... ovo k'o one snimke nadzornih kamera iz zatvorskih ćelija :D :D :D :D
arhont
Tek protipkao

PostPostao/la lukodp » 05 lis 2017

Možeš opisivati kako hočeš ali je bolje od nekih naših uradaka :)
Mislim da s tim forsiranjem live prijenosa kod nas, kao i sa pločama 2009., glumimo veče vjernike od pape. A vidi se i veliki nesrazmjer u medijskom pračenju europskih klupskih natjecanja. Česi su to odradili (odrađuju) za koplje bolje od Njemaca. Kada bi WNBA-NBC kao kriterij uveo i obvezu live video streama za domaćinstva eurokupova onda bi se donekle i opravdalo forsiranje toga kod nas u 1.HKL, iako to pola lige odrađuje dosta loše...
Luko Del Ponte
lukodp
Forumsko piskaralo

PostPostao/la lukodp » 05 lis 2017

Nego, kad već brbljamo...
Jel bi bilo izvedivo da se preko aplikacije unose rezultati pojedinačnih, parovnih, sprint, tandem... natjecanja i to od razine županija pa regija i na kraju državnog? I još jedan prijedlog, da se također preko aplikacije uvede prijava za sva ta pojedinačna natjecanja (juniori, kadeti, pojedinačno, sprint ....)? :idea:
Luko Del Ponte
lukodp
Forumsko piskaralo

PostPostao/la Orson » 05 lis 2017

Od srama ne bih nešto takvo pustio na net u javnost. Nijemci su i inače poznati po "kvalitetnim" prijenosima, izgleda da su po klubovima i savezima ostali sami metuzalemi. :roll: Česi pak imaju kvalitetnu sliku, ali je kamera predaleko pa se ne vide dobro brojke. Podbrezova to ima savršeno riješeno i gledat ću da nešto takvo napravimo i u Bjelovaru, samo bez potrebe za dodatnim računalom za mix slike i streaming jer je to gnjavaža i nepraktično. A što se tiče obaveze, niti ja nisam za to, ali bih kod prvenstava dao malu prednost onima koji to imaju kvalitetno riješeno.

Koliko je meni Zoran govorio, puno je ideja i planova, ali treba vremena da se napravi. Ja nemam (Bogu hvala :D) nikakve veze s tim web dijelom.
Orson
Zna gdje su sva slova

PostPostao/la kulen » 17 lis 2017

..ovi prenosi utakmica su bez veze jer se na pola ništa nevidi, klubovi nemaju nikakve koristi samo obaveze, uostalom nikome se neda sjedit 3 sata pred kompom i blejat u ŠTA????? :shock: :shock: :shock: :shock:

onako kad nevidiš nego tamo u ponedjeljak/utorak pročitaš tko, kako , gdje i zašto je bolje, uostalom mogu se naštimavat utakmice bez problema a i suci su bez stresa :lol: :lol: :lol: :lol:
kulen
Zna gdje su sva slova

PostPostao/la Kegelmaniac » 27 lis 2017

Što je sa kuglanom u Zaprešiću? Ima li kakvih slika? Znamo da ide Pauly, priča se o nekoj najnovijoj tehnologiji? Arcy?
Kegelmaniac
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la arcy » 27 lis 2017

Za sada ide sve po planu.
arcy
Tipka sa dve ruke

PrethodnaSljedeća

Natrag na Brbljanje

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.