Postavi pitanje

Raznoliko brbljanje i ini razgovorčići

Re: Postavi pitanje

PostPostao/la newform1 » 27 lis 2017

arcy je napisao/la:Za sada ide sve po planu.

:lol: :lol: :lol:
newform1
Forumsko piskaralo

PostPostao/la cezar » 27 lis 2017

Arcy jeste dobili software za utakmicu :lol: :lol:
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.
cezar
Raspisani lik

PostPostao/la zeljar » 30 lis 2017

Molio bih da ukoliko netko može da mi objasni kako je moguće da Čakovec bude domaćin prvenstava RH dva tjedna za redom i to u kategoriji U-23 sprint
i tandem. Da je U-23 i U-14 još bih i razumio ali ovako ne mogu razumjeti. A koliko čujem kuglana "nabrijana" da boli glava. Nakon brisanja jednog seta (20 kugli)
moraš mjenjati krpu jer ti se od crnila istu gadi uzeti u ruke. A domaćin (suci) objašnjavaju da je to od prekomjernog nanošenja maziva. Možeš misliti. :lol: :lol: :lol: :lol:
zeljar
Raspisani lik

PostPostao/la rambo » 30 lis 2017

zeljar je napisao/la:Molio bih da ukoliko netko može da mi objasni kako je moguće da Čakovec bude domaćin prvenstava RH dva tjedna za redom i to u kategoriji U-23 sprint
i tandem. Da je U-23 i U-14 još bih i razumio ali ovako ne mogu razumjeti. A koliko čujem kuglana "nabrijana" da boli glava. Nakon brisanja jednog seta (20 kugli)
moraš mjenjati krpu jer ti se od crnila istu gadi uzeti u ruke. A domaćin (suci) objašnjavaju da je to od prekomjernog nanošenja maziva. Možeš misliti. :lol: :lol: :lol: :lol:

Evo ovim putem vas pozivamo da nam počiste kuglanu, jer ste očito kvalificirani za to. Čudno da se nitko od prvoligaša nikad nije žalio, a velike mlade zvijezde i njihovi veliki treneri ...
rambo
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la cezar » 31 lis 2017

rambo je napisao/la: velike mlade zvijezde i njihovi veliki treneri ...

Hahaha :lol: :lol: :lol:
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.
cezar
Raspisani lik

PostPostao/la zeljar » 31 lis 2017

rambo je napisao/la:
zeljar je napisao/la:Molio bih da ukoliko netko može da mi objasni kako je moguće da Čakovec bude domaćin prvenstava RH dva tjedna za redom i to u kategoriji U-23 sprint

Evo ovim putem vas pozivamo da nam počiste kuglanu, jer ste očito kvalificirani za to. Čudno da se nitko od prvoligaša nikad nije žalio, a velike mlade zvijezde i njihovi veliki treneri ...

Koliko znam prvoligaši su igrali na toj kuglani u sezoni 2016./2017. Davno je to bilo. A što se tiče ćišćenja neka svatko svoje dvorište i kuću čisti sam.
Jedino ako niste i to sposobni gosp. Rambo. Nije vam dovoljno što ste dobila dva prvenstva RH u razmaku od 7 dana a vi bi još i čišćenje kujglane. Malo sutra.
zeljar
Raspisani lik

PostPostao/la rambo » 31 lis 2017

zeljar je napisao/la:
rambo je napisao/la:

Koliko znam prvoligaši su igrali na toj kuglani u sezoni 2016./2017. Davno je to bilo. A što se tiče ćišćenja neka svatko svoje dvorište i kuću čisti sam.
Jedino ako niste i to sposobni gosp. Rambo. Nije vam dovoljno što ste dobila dva prvenstva RH u razmaku od 7 dana a vi bi još i čišćenje kujglane. Malo sutra.

Ti tvrdis da kuglana nije bila cista (iako nisi ni blizu bio).
Ja ti garantiram da je bila cista i pripremljena kao i uvijek do sad (mozda cak i bolje posto drzavno prvenstvo nije mala stvar). A do sad nije bilo nijednog prigovora na nju, pa dolazim do zakljucka da je ovo samo kmecanje neke od "zvijezda" zbog slabog rezultata.
Lp iz Čakovca, vidimo se u nedjelju.
rambo
Tipka sa dve ruke

Prethodna

Natrag na Brbljanje

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.