Postavi pitanje

Raznoliko brbljanje i ini razgovorčići

Re: Postavi pitanje

PostPostao/la newform1 » 27 lis 2017

arcy je napisao/la:Za sada ide sve po planu.

:lol: :lol: :lol:
newform1
Forumsko piskaralo

PostPostao/la cezar » 27 lis 2017

Arcy jeste dobili software za utakmicu :lol: :lol:
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.
cezar
Raspisani lik

PostPostao/la zeljar » 30 lis 2017

Molio bih da ukoliko netko može da mi objasni kako je moguće da Čakovec bude domaćin prvenstava RH dva tjedna za redom i to u kategoriji U-23 sprint
i tandem. Da je U-23 i U-14 još bih i razumio ali ovako ne mogu razumjeti. A koliko čujem kuglana "nabrijana" da boli glava. Nakon brisanja jednog seta (20 kugli)
moraš mjenjati krpu jer ti se od crnila istu gadi uzeti u ruke. A domaćin (suci) objašnjavaju da je to od prekomjernog nanošenja maziva. Možeš misliti. :lol: :lol: :lol: :lol:
zeljar
Raspisani lik

PostPostao/la rambo » 30 lis 2017

zeljar je napisao/la:Molio bih da ukoliko netko može da mi objasni kako je moguće da Čakovec bude domaćin prvenstava RH dva tjedna za redom i to u kategoriji U-23 sprint
i tandem. Da je U-23 i U-14 još bih i razumio ali ovako ne mogu razumjeti. A koliko čujem kuglana "nabrijana" da boli glava. Nakon brisanja jednog seta (20 kugli)
moraš mjenjati krpu jer ti se od crnila istu gadi uzeti u ruke. A domaćin (suci) objašnjavaju da je to od prekomjernog nanošenja maziva. Možeš misliti. :lol: :lol: :lol: :lol:

Evo ovim putem vas pozivamo da nam počiste kuglanu, jer ste očito kvalificirani za to. Čudno da se nitko od prvoligaša nikad nije žalio, a velike mlade zvijezde i njihovi veliki treneri ...
rambo
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la cezar » 31 lis 2017

rambo je napisao/la: velike mlade zvijezde i njihovi veliki treneri ...

Hahaha :lol: :lol: :lol:
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.
cezar
Raspisani lik

PostPostao/la zeljar » 31 lis 2017

rambo je napisao/la:
zeljar je napisao/la:Molio bih da ukoliko netko može da mi objasni kako je moguće da Čakovec bude domaćin prvenstava RH dva tjedna za redom i to u kategoriji U-23 sprint

Evo ovim putem vas pozivamo da nam počiste kuglanu, jer ste očito kvalificirani za to. Čudno da se nitko od prvoligaša nikad nije žalio, a velike mlade zvijezde i njihovi veliki treneri ...

Koliko znam prvoligaši su igrali na toj kuglani u sezoni 2016./2017. Davno je to bilo. A što se tiče ćišćenja neka svatko svoje dvorište i kuću čisti sam.
Jedino ako niste i to sposobni gosp. Rambo. Nije vam dovoljno što ste dobila dva prvenstva RH u razmaku od 7 dana a vi bi još i čišćenje kujglane. Malo sutra.
zeljar
Raspisani lik

PostPostao/la rambo » 31 lis 2017

zeljar je napisao/la:
rambo je napisao/la:

Koliko znam prvoligaši su igrali na toj kuglani u sezoni 2016./2017. Davno je to bilo. A što se tiče ćišćenja neka svatko svoje dvorište i kuću čisti sam.
Jedino ako niste i to sposobni gosp. Rambo. Nije vam dovoljno što ste dobila dva prvenstva RH u razmaku od 7 dana a vi bi još i čišćenje kujglane. Malo sutra.

Ti tvrdis da kuglana nije bila cista (iako nisi ni blizu bio).
Ja ti garantiram da je bila cista i pripremljena kao i uvijek do sad (mozda cak i bolje posto drzavno prvenstvo nije mala stvar). A do sad nije bilo nijednog prigovora na nju, pa dolazim do zakljucka da je ovo samo kmecanje neke od "zvijezda" zbog slabog rezultata.
Lp iz Čakovca, vidimo se u nedjelju.
rambo
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la Krunoslav » 23 stu 2017

Šio je s kuglanom Mertojak?
Krunoslav
Forumsko piskaralo

PostPostao/la cezar » 24 stu 2017

Krunoslav je napisao/la:Šio je s kuglanom Mertojak?

Kad ti neće odgovoriti dalmoši evo da ti kontinentalac odgovori. Kuglana je uredno rastavljena,uskladištena i čeka kupca ??????!!!!!!!
U prostor su ubačene „branke“ za mali nogomet ili footsal ili kako se to već zove.........I nema slobodnog termina.......sve zauzeto od podneva do ponoći.......Predsjednik KK Mertojaka je htio malo radi kondicije uzeti neki sat dvorane za taj vid rekreacije nogomet......nema šanse doći na red...........pa ti misli što je isplativo kuglana ili nogomet (ili skladište, plesna dvorana ili lili li ) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
cezar
Raspisani lik

PostPostao/la Krunoslav » 24 stu 2017

cezar je napisao/la:
Krunoslav je napisao/la:Šio je s kuglanom Mertojak?

Kad ti neće odgovoriti dalmoši evo da ti kontinentalac odgovori. Kuglana je uredno rastavljena,uskladištena i čeka kupca ??????!!!!!!!
U prostor su ubačene „branke“ za mali nogomet ili footsal ili kako se to već zove.........I nema slobodnog termina.......sve zauzeto od podneva do ponoći.......Predsjednik KK Mertojaka je htio malo radi kondicije uzeti neki sat dvorane za taj vid rekreacije nogomet......nema šanse doći na red...........pa ti misli što je isplativo kuglana ili nogomet (ili skladište, plesna dvorana ili lili li ) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Hvala cezar, a koja je cjena ?
Krunoslav
Forumsko piskaralo

PrethodnaSljedeća

Natrag na Brbljanje

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 2 gostiju.