Drugi FIQ-World-Tour u Zalaegerszegu

Raznoliko brbljanje i ini razgovorčići

Re: Drugi FIQ-World-Tour u Zalaegerszegu

PostPostao/la julio » 06 pro 2017

cezar , da nije bio problem u činjenici da novci nisu išli preko nbc-a pa uhljebi u toj organizaciji koji ne rade aposlutno ništa nisu dobili svoj dio
zbog toga su bili spremni linčovati ljude i zvati kojekakve inspekcije te sve one koji su organizirali taj turnir
licemjerje i jal u nbc-u , čim se pojavi nešto u korist igrača odmah se javlja ekipa staraca iz nbc-a
julio
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la lukodp » 06 pro 2017

Naravno, jasno vam je, da je cezar u ovoj priči samo "medij"... kao sto sam i ja prije bio :lol:
Luko Del Ponte
lukodp
Forumsko piskaralo

PostPostao/la Kegelmaniac » 06 pro 2017

Nije mi jasno zboge čega ljudi u NBC-u svaku dobru ideju pokopaju. Znam da je njihov argument "raditi po zakonu i pravilniku". Nažalost ljudi tamo ne razumiju da su oni jedini koji te zakone i pravilnike mogu mijenjati u korist igrača. Moraju raditi na popularizaciji kuglanja i jedan turnir ovoga tipa nedostaje igračima. Veliki nagradni fond je magnet za igrače, samim time i za publiku. Kako i na koji način će se plaćati je stvar organizatora
Kegelmaniac
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la cezar » 06 pro 2017

lukodp je napisao/la:Naravno, jasno vam je, da je cezar u ovoj priči samo "medij"... kao sto sam i ja prije bio :lol:

:) :lol: ;)
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.
cezar
Raspisani lik

PostPostao/la lukodp » 06 pro 2017

Kegelmaniac je napisao/la:Nije mi jasno zboge čega ljudi u NBC-u svaku dobru ideju pokopaju. Znam da je njihov argument "raditi po zakonu i pravilniku". Nažalost ljudi tamo ne razumiju da su oni jedini koji te zakone i pravilnike mogu mijenjati u korist igrača. Moraju raditi na popularizaciji kuglanja i jedan turnir ovoga tipa nedostaje igračima. Veliki nagradni fond je magnet za igrače, samim time i za publiku. Kako i na koji način će se plaćati je stvar organizatora

Dobro, te zakone i pravilnike koji nisu bili ispoštovani u spomenutom slučaju (ako je točno) ne mogu mjenjati.
Ali sve drugo stoji, smatram da se u klasičnom kuglanju previše sve vrti oko klubova i ekipnih natjecanja. Možda bi kroz takve i slične turnire trebalo više "igrati" na pojedince-igrače i napraviti neko natjecanje i bodovanje slično tenisu i ATP ljestvici.
Međunarodne organizacije vjerovatno ne vide neki profit u tome ili kaj ja znam pa uglavnom "spavaju za volanom", a dobro znamo kako takva vožnja završi.
Luko Del Ponte
lukodp
Forumsko piskaralo

Prethodna

Natrag na Brbljanje

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.