Postavi pitanje

Raznoliko brbljanje i ini razgovorčići

Re: Postavi pitanje

PostPostao/la newform1 » 09 sij 2018

cezar je napisao/la:Znači prva liga se može igrati samo na kuglanama sa WNBA licencom ako sam dobro shvatio.

Za natjecanja HKS-a, nije bitna licenca nego kategorija koju kuglana ima, a koju je dobila u skladu sa Teh. pravilnikom WNBA FIQ. Bar sam si ja to tako preveo iz Pravilnika o kategorizaciji kuglana. Da li istovremeno kuglana dobiva i WNBA certifikat za natjecanja na nivou HKS-a nije bitno.
newform1
Forumsko piskaralo

PostPostao/la lukodp » 09 sij 2018

Znaći, ista priča kao i prije donošenja svih pravilnika vezanih za objekte unutar HKS-a...
1. liga, završnica Kup natjecanja, itd. ... moraju biti na kuglanama sa "wnba" licencom (ili međunarodnom kak god) ako se pita NBC odnosno to je uvijet da bi prvak mogao igrati u svjetskom kupu itd....
Što se HKS-a tiće pravilnici su jasni... Kategorija se ne dobiva iz teh.pravilnika WNBA nego iz Pravilnika o kategorizaciji kuglana sukladno informacijama dobivenima sa tehničkog pregleda.
Teoretski mi opet možemo imati kuglanu sa plastikom, znaći kuglanu po HKS-u kategoriziranu kao 3. kategorija ali sa WNBA licencom. I na toj kuglani ne možete igrati 1.HKL zbog HKS-ovog pravilnika ali možete odigrati ligu prvaka naprimjer :lol: .
Jednostavno zar ne :mrgreen:
Ili da pojednostavnim, NBC ne zanimaju kategorije kuglana nego samo WNBA licenca.
Luko Del Ponte
lukodp
Forumsko piskaralo

PostPostao/la cezar » 09 sij 2018

lukodp je napisao/la:Teoretski mi opet možemo imati kuglanu sa plastikom, znaći kuglanu po HKS-u kategoriziranu kao 3. kategorija ali sa WNBA licencom. I na toj kuglani ne možete igrati 1.HKL zbog HKS-ovog pravilnika ali možete odigrati ligu prvaka naprimjer .

Hahaha pa po tome ti u Kutini ne možeš na svojoj kuglani igrati 1. HKL ali možeš igrati ligu prvaka ako imaš WNBA licencu a u Vrbovskom se po ovom može (i igra se) i igra se 1.HKL (žene) ali se ne može igrati međunarodna utakmica na toj kuglani je nema WNBA licencu :oops: :o :shock:
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.
cezar
Raspisani lik

PostPostao/la lukodp » 09 sij 2018

Dobro, u Kutini sasvim sigurno ne bi mogao dobiti WNBA licencu zbog niza stvari ali u teoriji da, to je moguće.
Kao što rekoh, što se NBC-a tiće, te kategorije uopće nisu bitne.
Vrbovsko bi mogao biti problem ako se na njoj igra 1.HKL. ...
Luko Del Ponte
lukodp
Forumsko piskaralo

PostPostao/la Krunoslav » 16 ožu 2018

Zar to Poljud prokisava?
Krunoslav
Forumsko piskaralo

PostPostao/la cezar » 16 ožu 2018

Da na 6 stazi prokišnjava i briše se nakon svakih 30 hitaca.
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.
cezar
Raspisani lik

PostPostao/la lukodp » 06 tra 2018

Radim usporedni cjenik kuglana u RH pa me zanima da li tko ima kakvu informaciju oko ovoga. Radi se o cjenama za službena natjecanja. Unaprijed hvala za svaku informaciju.
Luko Del Ponte
lukodp
Forumsko piskaralo

PostPostao/la Nikola » 07 tra 2018

lukodp je napisao/la:Radim usporedni cjenik kuglana u RH pa me zanima da li tko ima kakvu informaciju oko ovoga. Radi se o cjenama za službena natjecanja. Unaprijed hvala za svaku informaciju.

Neke kuglane imaju posebne cjenike za klubove (povoljnije), posebne cjenike za sluzbena natjecnja (HKS, regionalna, zupanijska), a posebne za rekreativno koristenje kuglane (rekreativci, firme koje unajmljuju kuglanu za team-building itd..)
A i cijene za sluzbena natjecanja variraju od natjecanja do natjecanja ( podmladak, seniori).
Tesko je doci do tocnih informacija pa ti je najbolje obratiti se Zoranu, ali ako se radi o uvjetima dobivanja natjecanja mislim da cijena nije uvijek odlucujuci cimbenik.
Nikola
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la Raljo » 14 svi 2018

Poštovani
Imao bi prijedlog u vezi promjene natjecanja prve HKL, pa bih Vas molio ako mi možete dati kakve komentare i mišljenja, bilo pozitivna ili negativna.
Naime, košarkaška, rukometna, vaterpolo, pa i odbojkaška ligaška natjecanja se igraju podjeljena na regularni dio i play off. Play off se igra ili podijeljen na ispadanja pa završnica final four, ili odmah final four.
Moj prijedlog bi bio da se tako organizira i naša prva HKL. Neka bude odmah final four, neka bude organiziran jedan vikend, može muški i žene zajedno (mislim da bi to bilo zanimljivije), ili na dva mjesta odvojeno, po mogućnosti sa promjenama mjesta odigravanja svake godine. Prilika je da takvo natjecanje bude medijski eksponirano i popraćeno, da se kontaktiraju novine, portali i televizija, možda se privuče i netko novi u kuglanje, a možda se pojavi gdje i koji sponzor.
Vidjeti četiri najbolje ekipe iz regularnog dijela na jednom mjestu, dva puta u jednom vikendu, odnosno osam ekipa ako bi bili muški i žene na istom mjestu, mislim da tko voli kuglanje to nebi propustio.
Raljo
Nevini

PostPostao/la julio » 15 svi 2018

tko će raditi promociju ako se i uvede taj sustav ? sada to savez ne radi , ne promovira , ne zove novinare
julio
Tipka sa dve ruke

PrethodnaSljedeća

Natrag na Brbljanje

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 5 gostiju.