Komentari

Raznoliko brbljanje i ini razgovorčići

Re: Komentari

PostPostao/la lukodp » 27 sij 2018

Slažem se.
I ja sam počeo sa 15.godina ali aktivnije tek sa nekih 20-21 ...
Luko Del Ponte
lukodp
Forumsko piskaralo

Re: Komentari

PostPostao/la julio » 02 vel 2018

Neron je napisao/la:Ovaj prilog ne da je nekoga tko se ne bavi kuglanjem privukao nego upravo suprotno. Ovaj cvili na televiziji jer kao nema nikoga. Pozivam vodstvo HKS-a da pozovu televizije i upoznaju javnost sa uspjesima kuglanja i nakon Dragaša. Jer imamo se cime pohvaliti. Isto tako pozivam HKS da pozovu televizije kod klubova koji rade sa djecom i biljeze odlicne rezultate i na taj nacin ce se neki roditelj zainteresirati i dovesti klince na kuglanu. Jer ovaj prilog pokazuje samo kako je Dragas bio svjetski prvak u doba kada je Alija Sirotanovic u osam sati sam iskopao 152 tone ugljena. A to danasnju djecu ne zanima previse.

Komisija za marketing:
Vjekoslav RAKAMARIĆ - predsjednik,
Pavle ČIKANOVIĆ, Ivica ŠAMANOVIĆ, Zdravko RAŠKAJ, Ivica ŠKORIĆ, TRPIMIR VICKOVIĆ i Danijela GRIZELJ - članovi.

u mandatu mikca kuglanje je nestalo iz medija , prije smo imali cijelu stranicu u sportskim novostima ponedjeljkom sa slikama . novinari su putovali sa igračim na svjetska prvenstva i svakodnevno izvješćivali
što radi ta komisija na čelu sa rakamarićem ? oni bi trebali raditi pritisak na medije , prezentirati sport i rezultate ali ne rade apsolutno ništa
jedino kada je rakamarić uspješno medijski pokriven je prije par godina kada je vizitkom htio platiti parkiranje :lol:
https://www.24sata.hr/news/ne-pali-mara ... kom-367912
julio
Tipka sa dve ruke

Prethodna

Natrag na Brbljanje

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 3 gostiju.