Komentari

Raznoliko brbljanje i ini razgovorčići

Re: Komentari

PostPostao/la lukodp » 27 sij 2018

Slažem se.
I ja sam počeo sa 15.godina ali aktivnije tek sa nekih 20-21 ...
Luko Del Ponte
lukodp
Forumsko piskaralo

PostPostao/la julio » 02 vel 2018

Neron je napisao/la:Ovaj prilog ne da je nekoga tko se ne bavi kuglanjem privukao nego upravo suprotno. Ovaj cvili na televiziji jer kao nema nikoga. Pozivam vodstvo HKS-a da pozovu televizije i upoznaju javnost sa uspjesima kuglanja i nakon Dragaša. Jer imamo se cime pohvaliti. Isto tako pozivam HKS da pozovu televizije kod klubova koji rade sa djecom i biljeze odlicne rezultate i na taj nacin ce se neki roditelj zainteresirati i dovesti klince na kuglanu. Jer ovaj prilog pokazuje samo kako je Dragas bio svjetski prvak u doba kada je Alija Sirotanovic u osam sati sam iskopao 152 tone ugljena. A to danasnju djecu ne zanima previse.

Komisija za marketing:
Vjekoslav RAKAMARIĆ - predsjednik,
Pavle ČIKANOVIĆ, Ivica ŠAMANOVIĆ, Zdravko RAŠKAJ, Ivica ŠKORIĆ, TRPIMIR VICKOVIĆ i Danijela GRIZELJ - članovi.

u mandatu mikca kuglanje je nestalo iz medija , prije smo imali cijelu stranicu u sportskim novostima ponedjeljkom sa slikama . novinari su putovali sa igračim na svjetska prvenstva i svakodnevno izvješćivali
što radi ta komisija na čelu sa rakamarićem ? oni bi trebali raditi pritisak na medije , prezentirati sport i rezultate ali ne rade apsolutno ništa
jedino kada je rakamarić uspješno medijski pokriven je prije par godina kada je vizitkom htio platiti parkiranje :lol:
https://www.24sata.hr/news/ne-pali-mara ... kom-367912
julio
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la Orson » 26 vel 2018

Ča je pusti New York kontra Zaprešiću gradu! :lol: https://lokalni.vecernji.hr/gradovi/sad ... -york-7831 Šalu na stranu, drago mi je da Zaprešić dobiva novi objekt, nadam se da će ubuduće i prijenosi biti bolji.
Orson
Zna gdje su sva slova

PostPostao/la kulen » 28 vel 2018

julio je napisao/la:.........što radi ta komisija na čelu sa rakamarićem ? oni bi trebali raditi pritisak na medije , prezentirati sport i rezultate ali ne rade apsolutno ništa
jedino kada je rakamarić uspješno medijski pokriven je prije par godina kada je vizitkom htio platiti parkiranje :lol:

Iako je vijest stara za mene je nova i baš sam se nasmijao ljudskoj gluposti i egoizmu. Zaključak je:
1. Sram me je šta ovakve stvari uopće čitam
2. Sram me je šta takav egoist uopće radi u ovom sportu
3. Sram me je šta u ovom društvu takvi dobivaju povjerenje

Pitanje: Koliko stvarno moraš biti bolesnik i imati ego da ti padne napamet tako nešto :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
kulen
Zna gdje su sva slova

PostPostao/la julio » 02 ožu 2018

kulen je napisao/la:
julio je napisao/la:.........što radi ta komisija na čelu sa rakamarićem ? oni bi trebali raditi pritisak na medije , prezentirati sport i rezultate ali ne rade apsolutno ništa

Iako je vijest stara za mene je nova i baš sam se nasmijao ljudskoj gluposti i egoizmu. Zaključak je:
1. Sram me je šta ovakve stvari uopće čitam
2. Sram me je šta takav egoist uopće radi u ovom sportu
3. Sram me je šta u ovom društvu takvi dobivaju povjerenje

Pitanje: Koliko stvarno moraš biti bolesnik i imati ego da ti padne napamet tako nešto :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

stvarno jedna velika nula od čovjeka , još kada vidimo kako radi na marketingu i popularizaciji kuglanja onda mi nije ni čudno da se lihvario za par kuna
julio
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la heku » 16 ožu 2018

https://drive.google.com/file/d/0BzmMAT ... sp=sharing
Poštovani!
Evo konačno je danas kuglana i pregledana prema međunarodnom pravilniku o kuglanju.Već sam dolazak na objekt a imam iskustva kako izgledaju kuglane ostavlja bez daha jer od svlačionica na dalje pa do staza ne možeš naći ni jednu zamjerku.Još kada počneš kuglati i vidiš kako od dobre kugle padaju devetke a što reći.Svaka čast Zaprešiću,Oršiću i da ne uvrijedim sve ostale koji su zaslužni za ovakav objekat ali ovakva kuglana je zadovoljstvo kuglanja, jer kada ja napravim na stazi 165,174 kako tek igraju pravi igrači.Uostalom brzo će se vidjeti kada počnu službene utakmice.Sve u svemu prava bomba.
heku
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la Kegelmaniac » 19 ožu 2018

heku je napisao/la:https://drive.google.com/file/d/0BzmMATGih2fKYWtWT3JVVTFDeVVuVlZtbzJQbExDSDNEZkNB/view?usp=sharing
Poštovani!
Evo konačno je danas kuglana i pregledana prema međunarodnom pravilniku o kuglanju.Već sam dolazak na objekt a imam iskustva kako izgledaju kuglane ostavlja bez daha jer od svlačionica na dalje pa do staza ne možeš naći ni jednu zamjerku.Još kada počneš kuglati i vidiš kako od dobre kugle padaju devetke a što reći.Svaka čast Zaprešiću,Oršiću i da ne uvrijedim sve ostale koji su zaslužni za ovakav objekat ali ovakva kuglana je zadovoljstvo kuglanja, jer kada ja napravim na stazi 165,174 kako tek igraju pravi igrači.Uostalom brzo će se vidjeti kada počnu službene utakmice.Sve u svemu prava bomba.

Heku, već kada si bio tamo možeš li šapnuti je li Zaprešić dobio licencu?
Kegelmaniac
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la lukodp » 19 ožu 2018

Sudeći po ovome što je napisao je, dobila je...
Luko Del Ponte
lukodp
Forumsko piskaralo

PostPostao/la julio » 19 ožu 2018

jesi li siguran , ja sam čuo da miloš već mjesecima ne uspijeva složiti kuglanu
julio
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la heku » 19 ožu 2018

Poštovani!
Naravno da je dobila,jer čim se zapisnik napravi ako i postoji kakva sitnica koju treba popraviti (ako fali koja kukica) za ručnik to ne znači da nije sve drugo u redu.Za sada mogu reći da svi mi možemo biti ljubomorni što nemamo takvu kuglanu.Iako ja osobno imam zamjerku.... da barem imam dvajset let manje ali bi deral po njima ovako ča bog da a ono sve manje.pozdrav svima.
PS Ne budite ljubomorni pazite samo da platite parkiranje.
heku
Tipka sa dve ruke

PrethodnaSljedeća

Natrag na Brbljanje

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.