Prelazni rok

Raznoliko brbljanje i ini razgovorčići

Re: Prelazni rok

PostPostao/la cezar » 13 srp 2018

Krunoslav je napisao/la:
kulen je napisao/la:
Neron je napisao/la:Prema sada viđenom. Zapresic i Mertojak se pojacali kvalitetno i bit ce prava borba za prvaka. Medvescak i Velebit putnici za nizi rang. A ostali borba za sredinu.

Svi najbolji pobjegli iz Medveščaka, sramota :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: , Velebitu došli Šebalj i zadnji čas Perić, jači nego lani :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Ali otišao Bore

A i Butorac je zatražio i dobio ispisnicu isto kao i Maričićka.
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.
cezar
Raspisani lik

PostPostao/la igrač desne buže » 17 srp 2018

Mertojak
Po meni napravio dugoročno najbolji potez, uzeo najboljeg Makedonca i najboljeg iz Poštara. Puno će ovisiti o Nikoli i njegovom putovanju ali i formi Milanovića. Imamo sreće da ne igramo na početku sezone kada još u formi nije niti Kovač. Njemu triba malo vremena da mu se zagriju motori ali kada krene onda postaje meljačica koju nitko ne može pobijediti. O Hrvoju nije potrebno ništa pričati osim da je uvjerljivo naš najkvalitetniji igrač. U Hrvatkosj osim Zaprešića Mertojak nema konkurencije.
Zaprešić
Zašto mislim da je Mertojak odradio bolji posao u dovođenju igrača. Stoklas je u Ameriku otišao sa prijelomom ruke. Iz Zerbsta su ga potjerali jer nisu mogli riskirati sa njegovim egzibicijama u biciklizmu i rizikom koji taj sport nosi. I bili su u pravu jer se razbio taman prije odlaska u ameriku. Dimitrovski je bolji igrač od Vlakevskog. Vlakevski je nešto odigrao prošlu sezonu ali samo na laganimkuglanama, na težima je puno kvalitetniji Dime. Prednost Vlakevskog su godine ali u kuglanju to ne mora igrati značajnu razliku ako se igrači dovoljno dobro pripreme.
Moramo biti ponosni u Hrvatskoj da konačno imamo 2 kluba koji mogu sve osvojiti i vjerujem da će Zaprešić maksimalno iskoristiti svoju novu kuglanu i osvojiti svjetski kup. Isto kao i Mertojak preuzeti europokal od Zaprešića.
Grmoščica
Čuo sam da se Fučkar nešto ozlijedio i ako je onda su oni u borbi za sredinu tablice. Ako nije onda su doma skoro pa nepobjedivi sa jakim ekipama ali podcijenjivanje drugih momčati svake godine im uzme nekoliko bodova kod kuće. Nemanja je odlično odigrao drugi dio sezone ali i na svjetkom i ako nastavi dobro će se prodati iduće sezone u Zaprešić ili Mertojak :twisted: . Ostali katastrofa. Galjo i onaj iz Zaprešića katastrofa, Špiljar sve gori i oni sa brkima dobar za šank i zajebanciju ali za borbu za prvo mjesto nula bodova.
Osijek
Ostali isti i kao takvi sa mladom ekipom godinu iskusniji. Očekujem njihovu kuglačku zrelost za 2-3 godine i onda će biti jako jako opasni. Poznati kao mučki provokatori mogu psihološki rasturiti suparničku ekipu i tu treba biti oprezan.
Bjelovar
Bjelovar je promijenio daske. Nije poznato zbog čega jer su tvrdili prošle sezone da je sve u redu. Ako nije bilo sve u redu onda je liga bila neregularna. Forum se na tu temu dobro raspisao ali HKS i Jagić nisu ni trepnuli. Nisu ništa poduzeli po tom pitanju pa molim tišinu kada u Splitu bude malo teže za igrati. Javio mi Vrsaljko da u Atleticu kada dolazi Madrid malo jače oštucaju travu da se Ronaldu i Modriću skliže. To spada u male trikove. Bjelovar se nije korsitio takvim malim trikovima i ako će kuglana biti ispravna oni će se boriti za opstanak. Poznati da koriste kao i Velebit samo 4 od 6 staza što spada u neke od najvećih gluposti modernog kuglanja ikad i ostat će trajno zapamčeni po svojim daskama položnicama i toj gluposti a ne po rezultatima. Još jednom aplauz za upravu kluba.
Zadar
Veliki nacionalisti i obožavatelji Thompsona, Grdovića i Gotovine kojima Pavlic vodi ekipu. Nije ni čudo da su od prvaka došli do druge lige i nazad. Grupa starih i iskusnih igrača koji mogu sve pobijediti ali i od svih izgubiti.
Kuglana sve zahtjevnija gdje će mnogi imati velikih problema.
Velebit
Mogu pobijediti Zaprešića ali mogu izgubiti od Novske. Slično kao i Zadara. Po meni se nisu pojačali. Bore i Butorac otišli, došli Šebalj i Perić. Mislim da su slabiji sa ovom dvojicom igrača. Poznati da koriste kao i Bjelovar samo 4 od 6 staza što spada u neke od najvećih gluposti modernog kuglanja ikad i ostat će trajno zapamčeni po toj gluposti a ne po rezultatima. Još jednom aplauz za upravu kluba. Zaboravio sam Grmoščicu koja isto tako koristi samo 4 staze ali koliko vidim oni u isto vrijeme igraju još jednu utakmicu pa mi je to nekako logično.
Madveščak
Nikola Dragaš. Nikola Dragaš. Nikola Dragaš. Nikola Dragaš. Nikola Dragaš. Nikola Dragaš. Nikola Dragaš. Nikola Dragaš. Nikola Dragaš. Nikola Dragaš. Nikola Dragaš. Nikola Dragaš. Nikola Dragaš. Nikola Dragaš. Nikola Dragaš.
Ja Ja Ja Ja Ja i samo ja... tko jebe ostale. Eto, to je Medveščak. Sramota od velikana, klub koji je postao kao i Zadar poznat po tome da svima duguje pare.
Kandit
Uspješno se već nekoliko sezona bori u zoni ispadanja. Tako će biti i ove godine. Oni uz Medveščak i Velebit mogu ući u borbu za opstanak. Nije niti Bjelovar blizu. Jeličić je došao i sugorno će kao iskusni reprezentativac pomoći klubu uz pomoć najvećeg trenera svih vremena Sušca kojeg nije moguće vidjeti na kuglanama od 6. do 4. mjeseca iduće godine. Ali kako kažu novi stručnjaci, nisu bez veze u HKS-u donijeli odluku o obveznim video prijenosima kako bi izbornici iz fotelje svog doma mogli pratiti potencijalne reprezentativce.
Poštar
otišao im je Totić i bez najboljeg igrača imaju veliki problem. Jedini unazad 10 godina koji su Zaprešiću odnijeli bod na njihovoj staroj kuglani. Sada bez Totića puno slabiji ali i dalje opasni jer kod njih nikada neznaš kada će netko eksplodirati i srušiti jako puno a isto tako mogu svi pasti na 530. Igraju ovisno o mjesečevim mjenama, situaciji sa ženom i djecom, položaju jupitera. :?

Kvaliteti muške lige svakako bi pomoglo da se uvede igranje sa vlastitim kuglama jer bi se onda podigla i kvaliteta moje igre. Samo kad pomislim na to da je netko bacio drkicu i nije oprao ruke mene hvata jeza. Kako je tim jadnim spermićima kada na kugli dolaze pred čunj, onaj milimetar prije jadni se zbog bistrola zalijepe za kuglu i pogibaju udarcem o čunj u pokušaju da se odlijepe od kugle. Kakva nehumanost :x Da ne pričam o ostalim nehigijenskim navikama ponekih igrača kao što je izlazak na staze nakon sranja što radi 99% igrača i tako dalje i tako dalje. Meni to uzme minimalno 70 čunjeva po utakmici.
igrač desne buže
Tek protipkao

PostPostao/la okrugljak » 17 srp 2018

igrač desne buže je napisao/la:Meni to uzme minimalno 70 čunjeva po utakmici.

Steta, taman fali za 600 :(
okrugljak
Tek protipkao

PostPostao/la arhont » 19 srp 2018

igrač desne buže je napisao/la:....
Bjelovar
Bjelovar je promijenio daske. Nije poznato zbog čega jer su tvrdili prošle sezone da je sve u redu. Ako nije bilo sve u redu onda je liga bila neregularna. Forum se na tu temu dobro raspisao ali HKS i Jagić nisu ni trepnuli. Nisu ništa poduzeli po tom pitanju pa molim tišinu kada u Splitu bude malo teže za igrati. Javio mi Vrsaljko da u Atleticu kada dolazi Madrid malo jače oštucaju travu da se Ronaldu i Modriću skliže. To spada u male trikove. Bjelovar se nije korsitio takvim malim trikovima i ako će kuglana biti ispravna oni će se boriti za opstanak. Poznati da koriste kao i Velebit samo 4 od 6 staza što spada u neke od najvećih gluposti modernog kuglanja ikad i ostat će trajno zapamčeni po svojim daskama položnicama i toj gluposti a ne po rezultatima. Još jednom aplauz za upravu kluba.
...

Nemojte gurati "glupost" i "bjelovar" u isti kontekst. Najavljujete loš Split - možda pustite Bjelovar na miru kada netko izgubi u Splitu jer će oni biti iduća Sodoma i Gomora što se tiče kuglane?
Odluka je da se koriste 4 staze i ista je u skladu sa važećim kuglačkim propisima. Reći da je to glupo nije niti lijepo niti kulturno. Onda nek propišu da je obaveza na 6 staza pa će se štukati kuglane... Zašto se na Grmi ne igra od 1-4 nego uvijek 5-8? Ovo nije kritika Grmi (Bože sačuvaj), samo replika vama...
Nije Bj jedini gdje se igra tako.

Aplauz za upravu kluba? Da je svugdje kao u Bjelovaru, svima bi nam bilo ljepše. Aplauz da, ali pozitivni, ne sarkastični!
Zadnja izmjena: arhont; 19 srp 2018; ukupno mijenjano 2 put/a.
arhont
Tek protipkao

PostPostao/la newform1 » 19 srp 2018

Ajd samo za Grmu. Praktički se tretira da su to dvije četverostazne kuglane i vrlo često se paralelno igraju po 2 utakmice. Staze od 1 - 4 koriste drugi klubovi.
newform1
Forumsko piskaralo

PostPostao/la kuglackias » 19 srp 2018

igrač desne buže je napisao/la:Mertojak
Madveščak
Nikola Dragaš. Nikola Dragaš. Nikola Dragaš. Nikola Dragaš. Nikola Dragaš. Nikola Dragaš. Nikola Dragaš. Nikola Dragaš. Nikola Dragaš. Nikola Dragaš. Nikola Dragaš. Nikola Dragaš. Nikola Dragaš. Nikola Dragaš. Nikola Dragaš.
Ja Ja Ja Ja Ja i samo ja... tko jebe ostale. Eto, to je Medveščak. Sramota od velikana, klub koji je postao kao i Zadar poznat po tome da svima duguje pare.

Kritizirate sve ostale a isto tako imate putra na glavi. Ne da mi se pisati o vrećicama i ponašanju prema Osijeku u Rijeci i ostalim eskapadama vašeg kluba.
Dragaš je ikona kuglačkog sporta i sporta općenito. Imao je svojih dobrih i loših momenata, ja sam bio prvi koji sam ga kritizirao. Da, nalazimo se u teškoj situaciji. Teško je doći do novaca ali još teže do kvalitetnih igrača. Sve se poklopilo i biti će teško ove sezone.

Postavio bi pitanje dečkima iz Bjelovara. Zašto ste išli u sanaciju kuglane? I složio bi se sa Bužom, ne da je glupa odluka igrati na 4 staze, nego je svakom pametnom čovjeku neshvatljiva. Aplauz za upravu koja na 6 staza odluči igrati na 4? Pa to moraš biti u glavi na razini djece iz vrtića. Oprostite ali je tako. Loviti se za Grmoščicu koja ima 8 staza i igra na 4 jer imaju prodane termine je na razini fetusa u maternici. Dalje neću iz obzira prema nekim ljudima iz Bjelovara poput starog Košutića kojeg izuzetno cijenim i sa kojim sam si bio jako dobar. Pozdrav Joži i sretno sa ovom ekipom u klubu. Brzo će na crnu listu kod igrača kao Zadar ako će se ovako ponašati.
kuglackias
Zna gdje su sva slova

PostPostao/la arhont » 19 srp 2018

newform1 je napisao/la:Ajd samo za Grmu. Praktički se tretira da su to dvije četverostazne kuglane i vrlo često se paralelno igraju po 2 utakmice. Staze od 1 - 4 koriste drugi klubovi.

Za sanaciju neka odgovori netko upućeniji od mene...

Nisam kritizirao Grmu (Bože sačuvaj) nego samo naveo kao primjer... U pravu si za ovo sa paralelnim utakmicama i super je da su uvijek sve staze pune na tekmama.
Ne treba "pljeskati" na odluku i upravu jer se igra na 4 staze. Smatram da je uprava dobra i nedam na njih. Ako je u skladu s propisima, zašto tolike kritike? Kada bude obavezno koristiti sve staze, ok, ali dok nije na svakome je da odluči kako će igrati.

Isto za Velebit - ako hoće igrati na 4 staze, neka igraju, ko im brani.

Fetus...
arhont
Tek protipkao

PostPostao/la otrov » 09 kol 2018

Kvaliteti muške lige svakako bi pomoglo da se uvede igranje sa vlastitim kuglama jer bi se onda podigla i kvaliteta moje igre. Samo kad pomislim na to da je netko bacio drkicu i nije oprao ruke mene hvata jeza. Kako je tim jadnim spermićima kada na kugli dolaze pred čunj, onaj milimetar prije jadni se zbog bistrola zalijepe za kuglu i pogibaju udarcem o čunj u pokušaju da se odlijepe od kugle. Kakva nehumanost :x Da ne pričam o ostalim nehigijenskim navikama ponekih igrača kao što je izlazak na staze nakon sranja što radi 99% igrača i tako dalje i tako dalje. Meni to uzme minimalno 70 čunjeva po utakmici.[/quote]

Očito ti je uzelo i mozak,kad ovakvo nešto možeš napisati!
otrov
Nevini

PostPostao/la Krunoslav » 13 kol 2018

Marko u Kanditu
Krunoslav
Forumsko piskaralo

Prethodna

Natrag na Brbljanje

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.