Mi smo spremni izazvati reprezentativce!

Raznoliko brbljanje i ini razgovorčići
domi
Tek protipkao

Re: Mi smo spremni izazvati reprezentativce!

Post Postao/la domi » 20 ožu 2009, 19:10

bulka je napisao/la:
KAJTA je napisao/la:Zorislav leko, sada bovlingaš prije petrovičev suigrač u Oglasniku a sada savjetnik za reprezentaciju ,Lovro
Vidim da nas se boje za susret,vidiš kako Bulka nervozan ali sam ga namazao u nastupu u ligi,kaže da ne razumije,

Pobjedio si me i čestito sam ti, bio si bolji taj dan. Ali, ako se ne varam Kandit je oba puta pobjedio Bjelovar. Ne čini jedan igrač ekipu. Ipak si ti na kraju otišao kao gubitnik.
Tako,tako Matko. Reci ti njemu,ne daj se zaj....

Janica
Tek protipkao

Post Postao/la Janica » 20 ožu 2009, 19:57

tomcat je napisao/la:Javno izazivati ih na neku utakmicu i misliti kako su oni drugi bolji od izbora, oprosti Lovro to je za njih uvreda koji su se neki nit krivi nit dužni našli u toj situaciji.Sljedeći vikend če imati veći broj igrača šansu da pokaže kroz nekoliko oglednih svoje kvalitete pa če valjda izborniku biti lakše ali opet taj ali, on odlučuje za večinu koja će ići i nadam se odgovara za to.
Stvarno mi je žao ako je to ovako shvaćeno, ja ne znam tko ste Vi, ali ako me poznajete onda znate da nisam takav tip čovjeka da bi provocirao i omalovažavo.

Činilo mi se zgodno da se nađemo na nekoj zajedničkoj tekmi, a ja sam to shvatio na način da ispratimo naše reprezentativce na svjetsko i da im barem mi kuglači damo podršku.
Pa mi smo svi prijatelji i kolege preko 10, 15 godina i nisam mislio da ako bi ja u nekoj revijalnoj utakmici kuglao protiv naših reprezentativaca, da bi ih time vrjeđao i provocirao.
Znam da se pravdam, al evo još samo da kažem da ne mislim u niti jednom trenutku da sam bolji od ovih reprezentativaca, u svako slučaju ne zaslužujem biti među 8 u hr

Eto tako sam ja to shvatio, čini mi se da sam pogriješio.

milan
Tek protipkao

Post Postao/la milan » 21 ožu 2009, 08:18

Lovro nemaš se kaj opravadavati, svi znamo da si legenda i da ništa loše nisi mislio..

OS187DC
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la OS187DC » 27 ožu 2009, 14:53

Momci tu se ne vrijedjaju igrači nego način rada stručnog stožera, a takav meč bi bio jako dobar trening reprezentaciji da vide gdje griješe. Ja se kladim na izazivače. Janice šta se bojiš kuri vatru nek se krčka grah u loncu. :D

arcy
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la arcy » 27 ožu 2009, 19:48

Ekipa od ostatka lige ovoj desetorici iz Ravne Gore može jedino poslužiti da glumi repku BiH.
1. Branislav Bogdanović
2. Mario Mušanić
3. Matko Bulka
4. Stanko Čota
5. Bore Juričević
6. Danijel Funda
7. Zlatko Filipančić
8. Darko Kasumović
9. Marko Zrile
10. Luka Ukalović

Ovih 10 (ja bih svakako pozvao na ogledna natjecanja i igrače koji su to kroz ligu zaslužili a po meni to su: Barišić, Kovači, Špiljar) ne može izgubiti niti jednu utakmicu protiv bilo kojeg sastava ostatka lige.
Nažalost mislim da imamo male izglede proći grupu. Uz vrhunsku atmosferu (što Petrović ne zna napraviti) svaki treba u prvoj i trećoj utakmici dati 120 %.
To nam je jedina šansa.
Nažalost ovi dolje za sada mogu samo gledati i učiti od gore navedenih. I strpljivo trenirati uz puno žganaca.
Mario Fridl, Matija Mance, Igor Šarkezi,Nikola Uzelac.

batina
Tek protipkao

Post Postao/la batina » 27 ožu 2009, 20:40

arcy je napisao/la:Ekipa od ostatka lige ovoj desetorici iz Ravne Gore može jedino poslužiti da glumi repku BiH.
1. Branislav Bogdanović
2. Mario Mušanić
3. Matko Bulka
4. Stanko Čota
5. Bore Juričević
6. Danijel Funda
7. Zlatko Filipančić
8. Darko Kasumović
9. Marko Zrile
10. Luka Ukalović
Ako pozove tih deset igrača Petrović bi priznao da je sve što je do sada radio jedna velika zabluda a to si neće priuštiti makar po cijenu neuspjeha!

arcy
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la arcy » 27 ožu 2009, 20:46

Pa oni su ovaj vikend u Ravnoj Gori. Nisu se sami pozvali. A kad je Petrović u pitanju sve je moguće. Osim ...

kazem
Tek protipkao

Post Postao/la kazem » 27 ožu 2009, 21:22

Osim ako ga ne smijene u Rijeci.Pa jeli to moguće Arcy?

arcy
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la arcy » 27 ožu 2009, 21:31

Tko mene pita ali da me se pita ...

kazem
Tek protipkao

Post Postao/la kazem » 27 ožu 2009, 21:40

Ma pitam te pravno,papirnato,većinom ili već kako jeli moguće da do toga dođe.

Odgovorite