Mi smo spremni izazvati reprezentativce!

Raznoliko brbljanje i ini razgovorčići
KAJTA
Tek protipkao

Re: Željko Petrović, Izbornik

Post Postao/la KAJTA »

Bulka i el bolanja,
ako vam netko predloži nešto u ovom slučaju vas se izaziva na susret vaš odgovor govori sve o vama
sada mi je žao što sam djelić svoga kuglačkog iskustva i zanja da za vas ,pokušao i vama usaditi u kuglanje a tebe sam bulka u našem nedavnom susretu učinio smiješnim,sjeti se
ako ovi dečki a skupit će se ih dosta igrat će protiv vas onime što vi nemate u sebi igrat će kuglačkim srcem protiv vas
bulka
Tek protipkao

Post Postao/la bulka »

KAJTA je napisao/la:Bulka i el bolanja,
ako vam netko predloži nešto u ovom slučaju vas se izaziva na susret vaš odgovor govori sve o vama
sada mi je žao što sam djelić svoga kuglačkog iskustva i zanja da za vas ,pokušao i vama usaditi u kuglanje a tebe sam bulka u našem nedavnom susretu učinio smiješnim,sjeti se
ako ovi dečki a skupit će se ih dosta igrat će protiv vas onime što vi nemate u sebi igrat će kuglačkim srcem protiv vas
Da sve te riječi poredaš nekim drugačijim redoslijedom možda bi se i dala napravit jedna dobra i razumljiva rečenica.
el'bolanjo
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la el'bolanjo »

Mene se nije izazivalo jer nisam reprezentativac, ali je beskrajno smiješno zauzimati stav i izazivati na nekakav nepostoječi meč i potpisat se pseudonimom..."izazivam mirka filipovića jer mislim da sam jači od njega"..potpis : ...Jonny Bravo (jel sad jasno koliko je bedasto)...nisam spominjao vaše kvalitete kao kuglača. Kao i svi vi mislim da je napravljeno mnogo propusta u izboru reprezentacije.
bulka
Tek protipkao

Post Postao/la bulka »

el'bolanjo je napisao/la:Mene se nije izazivalo jer nisam reprezentativac, ali je beskrajno smiješno zauzimati stav i izazivati na nekakav nepostoječi meč i potpisat se pseudonimom..."izazivam mirka filipovića jer mislim da sam jači od njega"..potpis : ...Jonny Bravo (jel sad jasno koliko je bedasto)...nisam spominjao vaše kvalitete kao kuglača. Kao i svi vi mislim da je napravljeno mnogo propusta u izboru reprezentacije.
Ja se kladim da će pobjedit Jonny Bravo. I zakaj bi to bilo bedasto?
el'bolanjo
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la el'bolanjo »

aj ne zajebaji, pretpostavljam ko su svi ovi što vas izazivaju...nek još profil otvori Bore63 i Špiljarovski i kladim se na njih hehehe
ZrntscheZ
Forumsko piskaralo
Lokacija: Kneževina Međimurje, 46 24' 10.32''N 16 25' 17.81''E

Post Postao/la ZrntscheZ »

da ih odam sve? :shock:
ma neću...dobar sam... ;)
nije bitno koliko padne od pogođene kugle...cifra se stvara s većim brojem srušenih drva iz promašaja :roll:
Janica
Tek protipkao

Re: Mi smo spremni izazvati reprezentativce!

Post Postao/la Janica »

"poznata skijašica" - Lovro,
al potpisao sam se na forumu sto puta tak da mislim da svi znate!
Pitanje je jedino hoće li mene ova fantomska ekipa u svojim redovima.
Ja sam se prijavio jer završava prvenstvo i kak mi se čini do 9 mjeseca nema kuglanja osim turnira.

Inače tek toliko da se zna, uz "osječke tablice" kuglao bi uvijek.
dario
Tek protipkao

Post Postao/la dario »

Di je Leko? Ako nema Leke - nema izazova
zorislaw
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la zorislaw »

koji Lovro?
Janica
Tek protipkao

Post Postao/la Janica »

koji zorislav :lol:
Odgovorite