Mi smo spremni izazvati reprezentativce!

Raznoliko brbljanje i ini razgovorčići
KAJTA
Tek protipkao

Re: Mi smo spremni izazvati reprezentativce!

Post Postao/la KAJTA »

Zorislav leko, sada bovlingaš prije petrovičev suigrač u Oglasniku a sada savjetnik za reprezentaciju ,Lovro
Vidim da nas se boje za susret,vidiš kako Bulka nervozan ali sam ga namazao u nastupu u ligi,kaže da ne razumije,

tomcat
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la tomcat »

Kako vas nije sram omalovažavati svoje ,možda suigrače ali sportske prijatelje na taj način.Pa zar su oni krivi što su pozvani?J....e rukovodstvo klubova zašto im se ne suprostave i vaše vrle trenere koji vas ni predložili nisu pa bi se možda razmislilo od strane izbornika.Ovako ispadate smiješni ali bi volio da vas Petrović suprostavi šestorki ili osmorki koju će na kraju izabrati,siguran sam da ne možete dobiti.

andrej kovač
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la andrej kovač »

tomcat je napisao/la:Kako vas nije sram omalovažavati svoje ,možda suigrače ali sportske prijatelje na taj način.Pa zar su oni krivi što su pozvani?J....e rukovodstvo klubova zašto im se ne suprostave i vaše vrle trenere koji vas ni predložili nisu pa bi se možda razmislilo od strane izbornika.Ovako ispadate smiješni ali bi volio da vas Petrović suprostavi šestorki ili osmorki koju će na kraju izabrati,siguran sam da ne možete dobiti.
Evo tomcat da se i mi u nečemu složimo,da ne budemo stalno malo zločesti,kako ti kažeš.Apsolutno te podržavam u prve tri rečenice tvog posta,a u temi repka za det....sam se i sam djelomično osvrnuo na ovu temu.

zorislaw
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la zorislaw »

ako Petrović i dalje bude slušao moje savjete neće vam pomoći ni Janica ni Ivica

zorislaw
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la zorislaw »

Kajta kaže: vidiš kako Bulka nervozan ali sam ga namazao u nastupu
pa nisi valjda dopustio da te svugdje maže? o isusek zar je istinit onaj tvoj prvi post

domi
Tek protipkao

Post Postao/la domi »

andrej kovač je napisao/la:
tomcat je napisao/la:Kako vas nije sram omalovažavati svoje ,možda suigrače ali sportske prijatelje na taj način.Pa zar su oni krivi što su pozvani?J....e rukovodstvo klubova zašto im se ne suprostave i vaše vrle trenere koji vas ni predložili nisu pa bi se možda razmislilo od strane izbornika.Ovako ispadate smiješni ali bi volio da vas Petrović suprostavi šestorki ili osmorki koju će na kraju izabrati,siguran sam da ne možete dobiti.
Evo tomcat da se i mi u nečemu složimo,da ne budemo stalno malo zločesti,kako ti kažeš.Apsolutno te podržavam u prve tri rečenice tvog posta,a u temi repka za det....sam se i sam djelomično osvrnuo na ovu temu.
I ja se slažem sa gore navedenim komentarom . Mislim da je krajnje vrijeme da se prestane napadati dečke koji su u repki i da ih se prestane omalovažavati na ovaj način. Većina tih igrača su moji dobri prijatelji i ja im od sveg srca želim da što bolje igraju na svjetskom prvenstvu, a ne da ih sad izazivam na nekakvu utakmicu. Njima sad treba mira,treba ih ostaviti da rade najbolje što mogu i da naprave što je bolji rezultat. Uostalom, nisu se oni sami pozvali u reprezentaciju. Ako je izbornik tako odabrao, onda on treba odgovarati, a ne sami dečki.

Janica
Tek protipkao

Post Postao/la Janica »

Niti u jednom trenutku mi nije bila namjera uvrijediti niti jednog od svojih kuglačkih kolega i prijatelja. Napisao sam i zašto bi igrao takvu utakmicu, a u početku sam mislio da bi to bilo baš zgodno jer bi se skupili svi na jednom mjestu i možda napokon vratili ono zajedništvo koje je naš sport imao.

Ne pada mi na pamet provocirati i omalovažavati reprezentativce jer ja da sam dobio poziv nositi naš dres odazvao bi se.

Igrači nisu niti u jednom trenutku krivi za ovu situaciju!

domi
Tek protipkao

Post Postao/la domi »

Janica je napisao/la:

Niti u jednom trenutku mi nije bila namjera uvrijediti niti jednog od svojih kuglačkih kolega i prijatelja. Napisao sam i zašto bi igrao takvu utakmicu, a u početku sam mislio da bi to bilo baš zgodno jer bi se skupili svi na jednom mjestu i možda napokon vratili ono zajedništvo koje je naš sport imao.

Ne pada mi na pamet provocirati i omalovažavati reprezentativce jer ja da sam dobio poziv nositi naš dres odazvao bi se.

Igrači nisu niti u jednom trenutku krivi za ovu situaciju!
Tu se potpuno slažem s tobom.
Biti će vremena za analize poslije prvenstva.

tomcat
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la tomcat »

Javno izazivati ih na neku utakmicu i misliti kako su oni drugi bolji od izbora, oprosti Lovro to je za njih uvreda koji su se neki nit krivi nit dužni našli u toj situaciji.Sljedeći vikend če imati veći broj igrača šansu da pokaže kroz nekoliko oglednih svoje kvalitete pa če valjda izborniku biti lakše ali opet taj ali, on odlučuje za večinu koja će ići i nadam se odgovara za to.

bulka
Tek protipkao

Post Postao/la bulka »

KAJTA je napisao/la:Zorislav leko, sada bovlingaš prije petrovičev suigrač u Oglasniku a sada savjetnik za reprezentaciju ,Lovro
Vidim da nas se boje za susret,vidiš kako Bulka nervozan ali sam ga namazao u nastupu u ligi,kaže da ne razumije,

Pobjedio si me i čestito sam ti, bio si bolji taj dan. Ali, ako se ne varam Kandit je oba puta pobjedio Bjelovar. Ne čini jedan igrač ekipu. Ipak si ti na kraju otišao kao gubitnik.

Odgovorite