Mi smo spremni izazvati reprezentativce!

Raznoliko brbljanje i ini razgovorčići
SLAVONAC

Re: Mi smo spremni izazvati reprezentativce!

Post Postao/la SLAVONAC »

Prokomentirao bih samo ovaj spisak igrača sa svoga stajališta a na to imam pravo zar ne. Gledajući nakon završetka lige tablice igrača lige priznali li mi to ili ne pozvani su gotovo svi igrači plasirani među prvih deset. Sviđalo se to nama ili ne i svaki drugi izbornik bi vjerovatno pozvao večinu tih igrača. Zašto? Pa sa svojim igrama tokom prvenstva dokazali su da ako nisu najbolji tu su negdje. Nadalje da li netko izborniku može narediti ili zabraniti da ne zove nekoga po svojoj procjeni ili obrnuto da nekoga ne pozove zbog nekih njemu osobnih razloga. U ovom dijelu ispada da branim sadašnjeg izbornika. Ne, ja samo postavljam pitanje da li bi bilo koji izbornik drukčije reagirao. Siguran sam da bi on imao svoje favorite i da bi opet pojedinci bili nezadovoljni. Meni osobno više smeta druga stvar, a to je: Ova imena su zadnjih desetak godina uvijek u ili blizu repke, ali ti isti ljudi ekipno ne osvajaju ništa i vjerovatno neće opet osvojiti ništa, jer najrealnije rečeno proći Makedoniju i Srbiju biti će jako teško. Otvorimo oči i neće biti teško zaključiti koji nas pakao čeka, i šta nakon toga, ako ne prođemo prvi krug. Promijenit će mo izbornika, čekati novo prvenstvo sa istim igarčima, i moliti boga da dobijemo lakšu grupu. Zato gospodo skidam Vam kapu na postignutim rezultatima, želim Vam još puno uspješnih godina u kuglanju, zaradite još gomilu novaca, zaslužujete to, budite sa nama, budite uzor, pomognite ako treba ali povucite se dostojanstveno, dozvolite promjene i pustite nekoga drugoga da proba nešto više osvojiti od Vas, jer možda će taj drugi biti lošiji od Vas, ali će biti i mlađi i možda će imati više sreće od Vas. SRETNO. Volio bih da sam u nekim stvarima fulao, i da će biti OK ali nisam ni malo optimista.

arcy
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la arcy »

kazem je napisao/la:Ma pitam te pravno,papirnato,većinom ili već kako jeli moguće da do toga dođe.
Novi IO bi po meni trebao raspisati natjećaj za izbornka. Jasno definirati očekivanja i ciljeve te bez puno filozofije odabrati osobu koja ponudi realan program u realnim rokovima izvršenja. IO naravno treba procijeniti dali kandidati mogu provesti svoj vlastiti program i dali HKS takav program može i želi pratiti.
Pa tako je u većini ostalih "malih" sportova.
Moje je mišljenje da bez podrške SVIH kuglačkih djelatnika u RH nitko neće polučiti dobre rezultate sa reprezentacijom bilo da su u njoj stari i potrošeni igrači ili mladi i neiskusni.

kazem
Tek protipkao

Post Postao/la kazem »

Lako je za programe to se sve da prepisati mislim da nam treba nešto slično što je radio Tonči.Mi sad imamo izbornika koji radi priprema muške i ženske,juniore itd.On je katica za sve jer svi dosada su bili otjerani.Sjetite se samo Solde dok je vodio žene i kako je završilo?Treba odrediti trenere za sve selekcije koji će pratiti rad cijelu godinu i raditi sa njima kroz godinu.Očito je da rad sa mladima u klubovima nejde kako treba a izbornik ne vodi računa puno o njima a to se vidi iz njihove forme ove sezone.Prije su se i članovi IO uključivali u rad a sad čini mi se tajniku i izborniku ne treba nitko dovoljni su sami sebi ali i među njima nema baš puno ljubavi u zadnje vrijeme.

zorislaw
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la zorislaw »

Slavonac kaže:Ova imena su zadnjih desetak godina uvijek u ili blizu repke, ali ti isti ljudi ekipno ne osvajaju ništa i vjerovatno neće opet osvojiti ništa, jer najrealnije rečeno proći Makedoniju i Srbiju biti će jako teško
S tom konstatacijom se apsolutno ne slažem a najbolji primjer je nogometna rep. Engleske otkat se promijenio trener!

SLAVONAC

Post Postao/la SLAVONAC »

Misliš li da bi Capello uspio bez podrške svih ostalih.

zorislaw
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la zorislaw »

mislim da je osnovno pitanje u svemu ovome koliko se cijeni, uvažava i poštuje čovjek što vodi nacionalnu vrstu

Tara
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Tara »

arcy je napisao/la:Ekipa od ostatka lige ovoj desetorici iz Ravne Gore može jedino poslužiti da glumi repku BiH.
1. Branislav Bogdanović
2. Mario Mušanić
3. Matko Bulka
4. Stanko Čota
5. Bore Juričević
6. Danijel Funda
7. Zlatko Filipančić
8. Darko Kasumović
9. Marko Zrile
10. Luka Ukalović

Ovih 10 (ja bih svakako pozvao na ogledna natjecanja i igrače koji su to kroz ligu zaslužili a po meni to su: Barišić, Kovači, Špiljar) ne može izgubiti niti jednu utakmicu protiv bilo kojeg sastava ostatka lige.
Nažalost mislim da imamo male izglede proći grupu. Uz vrhunsku atmosferu (što Petrović ne zna napraviti) svaki treba u prvoj i trećoj utakmici dati 120 %.
To nam je jedina šansa.
Nažalost ovi dolje za sada mogu samo gledati i učiti od gore navedenih. I strpljivo trenirati uz puno žganaca.
Mario Fridl, Matija Mance, Igor Šarkezi,Nikola Uzelac.
Ja Uzelca ne bi stavljala u isti kos sa preostalom trojicom!

andrej kovač
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la andrej kovač »

Tara je napisao/la:
arcy je napisao/la:Ekipa od ostatka lige ovoj desetorici iz Ravne Gore može jedino poslužiti da glumi repku BiH.
1. Branislav Bogdanović
2. Mario Mušanić
3. Matko Bulka
4. Stanko Čota
5. Bore Juričević
6. Danijel Funda
7. Zlatko Filipančić
8. Darko Kasumović
9. Marko Zrile
10. Luka Ukalović

Ovih 10 (ja bih svakako pozvao na ogledna natjecanja i igrače koji su to kroz ligu zaslužili a po meni to su: Barišić, Kovači, Špiljar) ne može izgubiti niti jednu utakmicu protiv bilo kojeg sastava ostatka lige.
Nažalost mislim da imamo male izglede proći grupu. Uz vrhunsku atmosferu (što Petrović ne zna napraviti) svaki treba u prvoj i trećoj utakmici dati 120 %.
To nam je jedina šansa.
Nažalost ovi dolje za sada mogu samo gledati i učiti od gore navedenih. I strpljivo trenirati uz puno žganaca.
Možeš objasniti i nama koji imamo drukčije stajalište od tebe.Samo da ti dam nekoliko podataka,pa da malo argumentiranije daješ zaključke.Prvo,26.igrač lige je,drugo,u ligi je limitiran rezultatom od 609 čunjeva,drugi dio,prvi mi se nije niti dao gledati,jer spada u prošlost što se tiće forme za reprezentaciju,na jednoj utakmici je čak i mijenjan na 60 hitaca s rez. od 260 čunjeva,tako da ne shvaćam po čemu to on odskaće od ostale trojice.Sve u svemu,on je super lik,lijepo odgojen,pristojan,ali ipak ne spada u klasu reprezentativca sada,što ne znači da to neće postati (klasa),ali kako je jedan prije napisao,još mu za to treba puno "žganaca" pojesti.Molim te da kad nešto izjavljuješ u odnosu na druge,da to i argumentiraš,pa da i mi ostali shvatimo zašto ti to misliš.

Tara
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Tara »

andrej kovač je napisao/la:
Tara je napisao/la:
1. Branislav Bogdanović
2. Mario Mušanić
3. Matko Bulka
4. Stanko Čota
5. Bore Juričević
6. Danijel Funda
7. Zlatko Filipančić
8. Darko Kasumović
9. Marko Zrile
10. Luka Ukalović

To nam je jedina šansa.
Možeš objasniti i nama koji imamo drukčije stajalište od tebe.Samo da ti dam nekoliko podataka,pa da malo argumentiranije daješ zaključke.Prvo,26.igrač lige je,drugo,u ligi je limitiran rezultatom od 609 čunjeva,drugi dio,prvi mi se nije niti dao gledati,jer spada u prošlost što se tiće forme za reprezentaciju,na jednoj utakmici je čak i mijenjan na 60 hitaca s rez. od 260 čunjeva,tako da ne shvaćam po čemu to on odskaće od ostale trojice.Sve u svemu,on je super lik,lijepo odgojen,pristojan,ali ipak ne spada u klasu reprezentativca sada,što ne znači da to neće postati (klasa),ali kako je jedan prije napisao,još mu za to treba puno "žganaca" pojesti.Molim te da kad nešto izjavljuješ u odnosu na druge,da to i argumentiraš,pa da i mi ostali shvatimo zašto ti to misliš.
Mislim prvenstveno na to, bez uvrede Sharky i Mario, da ovaj put po rezultatima ne moze biti u istom kosu sa Sarcem (nije visi niti za Grmoscicu dobar, a kamoli za repku) i Fridlom! Moze ici u isti kos sa Manceom....tu se slazem! S obzirom da je Mance juniorski prvak HRV, a Nikola nije bio ni blizu, trebao bi Matija ici na prvo mesto, pa onda Nikola. Al ne mozete porediti nekog ko je 70(? ne da mi se sad pretrazivat po netu koji su tocno, mislim da je vec dosta puta bilo napisano) u ligi i nekog ko je 26 u ligi! Svaka cast Sharkiju, za svetsko zlato i svetski rekord, al od stare slave se ne zivi!!!

0013
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la 0013 »

Po meni najbolji junior ove godine je onaj kojeg nema na spisku, Bruno Milinković 21 Igrač lige i mislim da je u velikoj prednosti pred Uzelcem i Fridlom (govorim samo o juniorima), Mance je juniorski prvak hrvatske, 27. igrač lige definitivno zaslužuje bit na popisu, Uzelac hm, ništa posebno nije odigrao ove sezone, 4-5 utakmica i to je to, mada da sam izbornik pozvao bi ga jer je više puta dokazao da na svjetskim prvenstvima odigra odlično.

Odgovorite