Postavi pitanje

Raznoliko brbljanje i ini razgovorčići
heku
Tipka sa dve ruke

Re: Postavi pitanje

Post Postao/la heku »

Poštovani!
Daj Slavonac saberi se.Oni čitaju ove naše komentare ali misle si samo vi budale trubite vidiš kako to sve jednostavno prolazi po njihovim pravilima.Ne budi lijen malo sam pročitao Zakon o športu i u čl.71 ti lijepo piše.Vrijedi 6 mjeseci ako nije određeno da vrijedi i manje i točka.Ne više nego manje.A nigdje nisam pročitao da ovaj naš sport spada u više rizične jer tamo se ni jedan sport ne nabraja taksativno.E sad ljudi koji žive sa svojim frustracijama tu nema pomoći.Zamisli kada se u Omorici održavala ako se ne varam- NBC skupština pa da su ga pustili unutra koji bi to rusvaj bio sa pravilima ala Divlji Zapad .Ako nema kod nas ima razumnih ljudi drugdje.Pozdrav!

Fantom
Tek protipkao

Post Postao/la Fantom »

Očigledno je da naše vodstvo razmišlja da je potreba liječničkog svakih 6 mjeseci rezervirana samo za 1. HKL. Niže lige i ovako odgovaraju lokalnom vodstvu, pa se vrh nema namjeru mješati u to, kao i večim problemima u našem sportu. A vezano uz regiju zapad je i pitanje dvojne registracije. Vrijedi li ona još uvijek i za starije od 23 ?

Fantom
Tek protipkao

Post Postao/la Fantom »

Nigdje nisam vidio da je objevljen natječaj za izbornika, pa ako je slučajno objavljen recimo samo u rječkom novom listu ili u glasu koncila, obavijestite nas da vidimo što se traži od kandidata?

SLAVONAC

Post Postao/la SLAVONAC »

Vidiš
Zadnja izmjena: SLAVONAC, dana/u 11 lis 2015, 18:23, ukupno mijenjano 1 put.

kegelmaniak
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la kegelmaniak »

Većina ljudi na forumu kao i u kuglanju već godinama zna za sve to u RZ. I žalosno je što nitko do sada nije na to reagirao. Naravno, klubovima u RZ (niže lige) i paše ovakvo stanje iz očitih razloga. Ovo zapravo i nije sramota regije zapad nego je prvenstveno sramota HKS jer to dopušta a ne bi smio.
Istok i sjever su daleko uredenije regije kao i centar te se nemaju što sramiti. Za jug zapravo ni neznam da postoji :)

Čunj
Tek protipkao

Post Postao/la Čunj »

Nažalost, predsjednik regije Zapad je Tonči Mikac. Pametnom je i ova informacija dovoljna, onima koji nisu shvatili - Tonči Mikac je generator svih problema u regiji Zapad jer sve to dopušta i dopušta da mu ishlapljeli starac kojeg svi mrze, ne zbog godina i ishlapljelosti nego zbog svega ovoga što (ne)radi na svoju sramotu ali i na sramotu svih nas u kuglanju. Netko će kad/tad to nekome prijaviti, Slavonac je najbliže tome i onda će opet Mikac pričati kako nije imao pojma niti je znao što se događa jer se baš u tom trenutku koncentrirao na ispravljanje doplomskog nekom studentu baš u vrijeme kad je pitanje problema i lječničkih pregleda kao i sranja koje radi Majnarić bilo aktualno.
Ovo je isključiva sramota aktualnog predsjednika Tončija Mikca. Ali mala je korist od očiju ako je um slijep! I da, on čita forum isto kao i Majnarić i kao i Mezak i kao svi oni koji se svakodnevno boje da će pročitati nešto što im ne paše i što bi ih moglo diskreditirati i kompromitirati. Ali s godinama polako sve izlazi na vidjelo. Ovaj forum pomaže da se neke stvari koje su stajale u ladicama stave na svijetlo dana i da ljudi shvate tko su i što su ljudi koji su godinama zabetonirani na svojim pozicijama u savezu, regionalnim savezima i ostalim funkcijama gdje rade štetu i za tu štetu još uzimaju novce. Kažu da protiv lopovluka u Hrvatskoj nema pomoći. Mali lopovi rade pod okriljem noći, a veliki rade pod okriljem moći!
Ali, većina je glasala za njih što znači da svi mi koji ovdje na forumu kritiziramo nismo baš pri zdravoj pameti i da je normalno u našoj državi kada netko radi kontra svih zakona, kada ekipa mlati lovu, sukobi interesa i ostale nepodobštine koje prate naš mili savez.

Ukoliko pojedinci u regiji Zapad žele riještit problem, neka prijave (može i anonimno) predsjednika Mikca i ovog njihovog Majnarića svim nadležnim institucijama pa neka institucije rade svoj posao ukoliko se radi (a radi se) mimo Zakona o sportu. Naravno da prijava HKS-u kao što Cezar piše znači gubljenje novaca i živaca ali postoje nadležne institucije koje bi mogle, a i morale bi stisnuti našeg brižnog predsjednika Tončija Mikca da počne raditi ono što je obećao. Nakon nekog vremenskog odmaka meni se čini da je više napravio kao dopredsjenik nego kao predsjednik jer kao dopredsjenik nije napravio ništa a kao predsjednik radi samo probleme.

Albet Camus je u Kugi napisao: "Dobra volja, ako nije prosvijećena, može učiti isto toliko zla koliko i zloba".

heku
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la heku »

Poštovani!
E jeb... Slavonac.Da sam ja jedan pijunčić baš i ne stoji a ovo na kraju citiram - biti sabran ako ja - valjda je trebalo stajati kao ja ,jer onda bitno mjenja sadržaj rečenice i ima smisla. E sad ću ti ponoviti neke stvari neka znaju svi.Ovdje se konstantno događaju povezane stvari i imamo što imamo.Svi znate tko sam neću ponavljati.Na prošlom plenumu sam postavljao pitanja nisu ušla ni u zapisnik(pogledaj mu zapisničara zato stalno sudi).Snimao sam kamerom i dalje to čuvam ali imaju džonove od obraza.Dalje delegat Istre se svađa sa mnom da što ja tu imam postavljati pitanja- igračina od formata(plače da kako od mene može izgubiti na domaćoj kuglani i što će mu reći žena doma) SVAŠTA.Gorane ne mora kupiti ni sa pivom ne znam što vide u njemu(znam ali neću reći)ZNA SE.Da se idem tući sa njim i Predsjedavajućim neću ne vrijede toliko.I o njemu znam dosta u 6 mjeseci puno toga vidiš.E sad što je poveznica .Uništi što možeš više klubova ako treba ih i ugasi meni bolje.Ne mogu prežaliti brisanje KK Kvarnera koji je bio pojam i u bivšoj državi.I sada bi bio marka.Ali vidiš kako se sve vrati pa te maknu i nisi više glavni Zna se u kojem klubu.Netko sina prodaje sve ove godine a nitko ga "kupiti" neće.A na ovom plenumu su donesli odluku da ako se polovica klubova bude žalila 3 liga se neće igrati na Ad Turresu.Hoće li se žaliti prije početka ili na kraju kada budu počašćeni sa pijačom a neki bogme i sa hranom.A kad sam postavio pitanje od kuda je ispravan hitac. dali sa daske položnice ili možeš bacati sa strane to zato jer pola njegove ekipe baca deset DESET centimetara van daske položnice,a to njegovi suci na Mlaki ne vide.Toliko o igračima koji nemaju pojma o kuglanju a o voditelju da ne govorim.A tek kad svome junioru Vukoviću govori "razbij tu tarapanu" umjesto da sa manjom snagom dobije preciznost i bude igračina.Pitaj maloga što sam mu rekao na kuglani evo to su takvi vodeći ljudi.
A za kraj ću ti reći da sam ga još lani prijavio u ministarstvo sporta i nisam dobio odgovor.A sada ću to ponoviti DORH u ali u pravničkoj formi ,izaći će ovaj puta van.
Eto vidiš to ti je prljavi veš Zapada o kojem plače DV.( Nisam ni zagrebao ispod ovo svi vide a ispod!)

heku
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la heku »

Poštovani!
Pa dovoljno je u natječaj staviti da izbornik mora znati 5 jezika i evo me taj sam.

zeljar
Raspisani lik

Post Postao/la zeljar »

Heku samo naprijed. Ali mislim da si napravio jedan gaf. Nemaju oni đonove od obraza nego OBRAZE OD ĐONOVA.
Slavonac očito nije čitao sve tvoje komentare pa te svrstao kao pobočnika NM. Medjutim ti si jedan od njegovih najžešćih protivnika. A što
se tiče zapisnika mislim da se tu radi o krivotvorenju istog. Ako imaš tonski zapis to ti je dokaz. A oni neka dalje čine kaznena djela.

SLAVONAC

Post Postao/la SLAVONAC »

Pozdrav
Zadnja izmjena: SLAVONAC, dana/u 11 lis 2015, 18:24, ukupno mijenjano 1 put.

Odgovorite