Postavi pitanje

Raznoliko brbljanje i ini razgovorčići
Odgovorite
pravda i nepravda
Zna gdje su sva slova

Re: Postavi pitanje

Post Postao/la pravda i nepravda »

cezar je napisao/la:
30 lip 2020, 20:10
Ajde da sada malo raspravljamo o nečem drugom. Konkretno o raspisu za iduću natjecateljsku sezonu. Evo o čemu se radi. Za neupućene KK Šubićevac je ispao iz 1. HKL i trebao je nastupati u 1.BHKLJ ali je odustao od lige. To njihovo odustajanje je ove godine spasilo Klek da ne ispadne iz 1.B (predzadnji) i moj Željezničar KA iz 2. HKLZ (predzadnji) ali je zeznulo predzadnju ekipu 2.HKLJ koja sada ispada u 3.HKLJ mada po Propozicije ekipnog prvenstva RH za sezonu 2019./2020. nije trebala ispasti. Tu se još govori da prvak i drugo plasirana ekipa 2.HKLJ ne žele igrati 1.B HKLJ pa je pitanje tko će biti 10 ekipa u 1.B HKLJ. A ima još .........
Ako nitko od dvije prvoplasirane ekipe iz druge lige Jug ne želi u 1.B ligu onda to mjesto popunjava 11.plasirani iz druge lige Zapad..... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

cezar
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la cezar »

pravda i nepravda je napisao/la:
01 srp 2020, 08:06
cezar je napisao/la:
30 lip 2020, 20:10
Ajde da sada malo raspravljamo o nečem drugom. Konkretno o raspisu za iduću natjecateljsku sezonu. Evo o čemu se radi. Za neupućene KK Šubićevac je ispao iz 1. HKL i trebao je nastupati u 1.BHKLJ ali je odustao od lige. To njihovo odustajanje je ove godine spasilo Klek da ne ispadne iz 1.B (predzadnji) i moj Željezničar KA iz 2. HKLZ (predzadnji) ali je zeznulo predzadnju ekipu 2.HKLJ koja sada ispada u 3.HKLJ mada po Propozicije ekipnog prvenstva RH za sezonu 2019./2020. nije trebala ispasti. Tu se još govori da prvak i drugo plasirana ekipa 2.HKLJ ne žele igrati 1.B HKLJ pa je pitanje tko će biti 10 ekipa u 1.B HKLJ. A ima još .........
Ako nitko od dvije prvoplasirane ekipe iz druge lige Jug ne želi u 1.B ligu onda to mjesto popunjava 11.plasirani iz druge lige Zapad..... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Hahaha baš si ti neki šaljivđija da ako od dvije prvoplasirane ekipe iz druge lige Jug ne želi u 1.B ligu onda će to mjesto popuniti dugo plasirana ekipa iz druge lige Zapad ( Kupa) mada tu kombinaciju nisam nigdje pročitao u Propozicije ekipnog prvenstva RH za sezonu 2019./2020. Sada ide ono " A ima još ....." Ako niko od dvije prvoplasirane ekipe iz druge lige Jug ne želi u 1.B i uđe drugoplasirana ekipa iz druge lige Zapad Bojovnik Trilj je "neslužbeno" najavio da i on odustaje od 1.B lige jer bi on bio jedini klub iz Regije Jug i 9 puta bi morao putovati na Zapad (Plitvice, Slunj, Ogulin, Ozalj, Ravna Gora, Bakar, Rijeka 2 puta i Poreč). Ako se to dogodi onda bi još jedan klub iz 2. HKLJ ne planski ispao u 3.HKLJ sada te ja pitam jel ti je ovo smiješno.
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.

pravda i nepravda
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la pravda i nepravda »

Cezare, nema potrebe za ljutnju ako se netko malo našali na ovom forumu. I sam sam primjetio da u regiji Jug ima puno, puno problema. Najprije radi samovolje klubova koji ne žele napredovati a zatim i HKS-a koji radi mimo Pravilnika i ostalih svojih akata. Koliko me sjećanje služi da li nije rečeno da KK "Šubićevac" koji ispada iz prve lige može u 1.B ligu a ako to ne želi u 3. ligu Jug. I gle čuda on i će igrati u 2.ligi Jug. Zašto je to tako nadam se da će HKS dati pisano obrazloženje na svojim stranicama. Očito ih netko iz Šibenika drži u šaci. A što je najzanimljivije u šibensko-kninskoj županiji ima samo jedan, ponavljam samo jedan klub koji daje delegata u HKS i pleše kako HKS svira i obrnuto.
Da se malo vratim na regiju Jug. Za sada ispadaju 4 ekipe iz druge lige jer su u drugu ligu došli "Šubićevac", "Vrlika i dva kluba iz treće lige.
Ukoliko OTP ili Hrvatski vitezovi ne žele u 1.B ligu ispada još jedan klub. I na kraju ako Bojovnik Trilj također odustane od 1.B lige ispast će i šesti klub.
I na kraju paradoks. Ako bude ovakav scenarij u 1.B ligi igrati će 10 klubova iz regije Zapad. A 1.B liga zvat će se 1.B liga Jug.

cezar
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la cezar »

Ma ne ljutim se ja na nikoga nego me smetaju te nebuloze i zakulisne radnje koje si i sam uočio
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.

Raljo
Nevini

Post Postao/la Raljo »

Da li bi mi netko možda mogao reći, kaj se događa sa Lepoglavom u 1B ligi. Vidim da im je otišlo pet igrača. Hoće li prijavljivati 1B ili će u 2. ligu?

cezar
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la cezar »

Raljo je napisao/la:
11 srp 2020, 11:42
Da li bi mi netko možda mogao reći, kaj se događa sa Lepoglavom u 1B ligi. Vidim da im je otišlo pet igrača. Hoće li prijavljivati 1B ili će u 2. ligu?
Odustati od natjecanja u 1.B i prijaviti se da će igrati 2. ligu mogli su do 10.07.( jučer) a ako to nisu napravili jučer a ne žele igrati 1.B onda sele u 3. ligu.

Raljo
Nevini

Post Postao/la Raljo »

cezar je napisao/la:
11 srp 2020, 12:53
Raljo je napisao/la:
Odustati od natjecanja u 1.B i prijaviti se da će igrati 2. ligu mogli su do 10.07.( jučer) a ako to nisu napravili jučer a ne žele igrati 1.B onda sele u 3. ligu.
Pravilnik i datume znam, to mi nisi trebao pojašnjavati, nego ako znaš kaj se događa.

fizzo
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la fizzo »

Raljo je napisao/la:
1B bi trebalo ionako ukinuti i vratiti na staro. Pogotovo na sjeveru gdje iz Zg osim Torbara i Gorice niko ne želi igrati i sad je situacija da je 8 od 12 klubova s istoka što nema smisla...osim za njih s istoka :lol:

cezar
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la cezar »

fizzo je napisao/la:
12 srp 2020, 11:47
Raljo je napisao/la:
1B bi trebalo ionako ukinuti i vratiti na staro. Pogotovo na sjeveru gdje iz Zg osim Torbara i Gorice niko ne želi igrati i sad je situacija da je 8 od 12 klubova s istoka što nema smisla...osim za njih s istoka :lol:
A u 1.B na jugu od 10 klubova 9 je sa zapada a sa juga je jedino Bojovnik Trilj.

rambo
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la rambo »

cezar je napisao/la:
11 srp 2020, 12:53
Raljo je napisao/la:
Prijavila Lepoglava 1.B, a i drugu ekipu u 3. HKLS

Odgovorite