Postavi pitanje

Raznoliko brbljanje i ini razgovorčići
lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Re: Postavi pitanje

Post Postao/la lukodp »

Nikola je napisao/la:
cezar je napisao/la:Danas je objavljen kalendar natjecanja za sezonu 2016./17. http://www.kuglanje.hr/files/Dokumenti/ ... 6_2017.pdf u tom rasporedu ne vidim kada bi trebala počet 1.B liga zapad/jug koje imaju 5 klubova u ligi ???? Koliko vidim lige trebaju u većini slučajeva početi u 9 mjesecu a prvenstva u ligama završavaju u 3 mjesecu a finale KUP-a u 6 mjesecu ???? Prvenstva zbubana u 6 mjeseci a nakon toga pauza od 3 do 9 mjeseca. Kada će županijski savezi organizirati svoja pojedinačna i parovna natjecanja pa nakon toga regionalna u tjednu ..... ???? Odnosno tko će organizirat ta natjecanja po regijama kad su ukinuti voditelji regija ????
Ukinuti su samo voditelji liga, za regije su ostali isti voditelji. Jedini posao im je organizacija prvenstava regije.
Tak je Nikola. A kalendar je ... nemam komentara. Cezar je sve napisao. Kad su već zbubana u 6 mjeseci mogli su onda zbubat još koji tjedan pa da ne radimo liječnički dva puta :roll: . Pojedinačno županije će biti vjerovatno prije ligaške sezone, što nije bilo nikada od kada sam ja u kuglanju ...
Luko Del Ponte
Ivča
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Ivča »

Obratite se str. službama HKS-a da vam nađu termine za prvenstva Regija. Ne vidim problem.
Najbolje dane provedoh po noći
zeljar
Raspisani lik

Post Postao/la zeljar »

A tko će financirati voditelje Regija. Da li svaka Regija nema svoju Natjecateljsku komisiju. Neka gospoda odrade svoje posao.
lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp »

Ivča je napisao/la:Obratite se str. službama HKS-a da vam nađu termine za prvenstva Regija. Ne vidim problem.
:lol:
Sve mi se čini da su stvarni članovi SVIH "stručnih" službi u HKS-u samo tri-četiri čovjeka koji donose sve odluke bez nekih večih konzultacija okolo. Termini za regije još koliko toliko (a biti će i tu problema) ali županije će svoja izlučna natjecanja igrati ili prije ligaške sezone ili preko tjedna. Obje solucije su stravično loše.
Jedan od glavnih povoda za smanjivanje 1.HKL na 10 klubova je i rasterećenje kalendara. Ja to rasterećenje ne vidim na ovome primjeru, upravo suprotno.
Luko Del Ponte
newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 »

lukodp je napisao/la:
Ivča je napisao/la:Obratite se str. službama HKS-a da vam nađu termine za prvenstva Regija. Ne vidim problem.
:lol:
Sve mi se čini da su stvarni članovi SVIH "stručnih" službi u HKS-u samo tri-četiri čovjeka koji donose sve odluke bez nekih večih konzultacija okolo. Termini za regije još koliko toliko (a biti će i tu problema) ali županije će svoja izlučna natjecanja igrati ili prije ligaške sezone ili preko tjedna. Obje solucije su stravično loše.
Jedan od glavnih povoda za smanjivanje 1.HKL na 10 klubova je i rasterećenje kalendara. Ja to rasterećenje ne vidim na ovome primjeru, upravo suprotno.
Rasterećenje kalendara...i rasterećenje od viška klubova... Naročito u Zagrebu. Tko će više plaćati kuglane 12 mjeseci kad im je potrebna sam 5 i pol mjeseci... Pola klubova ionako već i sad funkcionira na način da plaćaju samo termine za utakmice...
lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp »

newform1 je napisao/la: Rasterećenje kalendara...i rasterećenje od viška klubova... Naročito u Zagrebu. Tko će više plaćati kuglane 12 mjeseci kad im je potrebna sam 5 i pol mjeseci... Pola klubova ionako već i sad funkcionira na način da plaćaju samo termine za utakmice...
Kak je to regulirano u ZG? Mislim na plačanje termina na kuglanama? Kod nas u SMŽ je uglavnom tako da klubovi imaju termine besplatno u svojim gradovima. Mi plačamo (ciglenica) koliko kuglamo, po mjesečnom računu... pošto nemamo kuglanu u svom "gradu"...
Luko Del Ponte
newform1
Forumsko piskaralo

lukodp je napisao/la:
newform1 je napisao/la: Rasterećenje kalendara...i rasterećenje od viška klubova... Naročito u Zagrebu. Tko će više plaćati kuglane 12 mjeseci kad im je potrebna sam 5 i pol mjeseci... Pola klubova ionako već i sad funkcionira na način da plaćaju samo termine za utakmice...
Kak je to regulirano u ZG? Mislim na plačanje termina na kuglanama? Kod nas u SMŽ je uglavnom tako da klubovi imaju termine besplatno u svojim gradovima. Mi plačamo (ciglenica) koliko kuglamo, po mjesečnom računu... pošto nemamo kuglanu u svom "gradu"...
Klubovi sami plaćaju svoje termine, jedino ne znam kak ide s "vlasnicima" kuglana: Grma, Medvjedi...
Ivča
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Ivča »

lukodp je napisao/la:Ovih 1.300,00 kn kotizacije za kvale... Jel to odma i kotizacija za nastup u ligi iduće sezone ili samo za kvale? Malo mi je to puno, ovak na prvu ne razmišljajući. Jel se i prijašnjih godina toliko plačalo?
Nadalje, kvale za žene se neće održati jer iz RC nije prijavljen nitko. Vjerovatno nije jer prvak nema ambicija, viceprvak još manje, za ostale ne znam... Ali to se onda moglo tako prikazati a ne da RC nije prijavila (što vjerovatno i nije). :lol:
Zanimljiv mi je ovaj odnos ZKS-HKS :). Čist jedna opaska :mrgreen:

:D :D :D
Vidim da su to danas u HKS-u popravili. To Mezinjo valjda po direktivi malo lupa po ZKS-u.
Najbolje dane provedoh po noći
newform1
Forumsko piskaralo

Ivča je napisao/la:
lukodp je napisao/la:Ovih 1.300,00 kn kotizacije za kvale... Jel to odma i kotizacija za nastup u ligi iduće sezone ili samo za kvale? Malo mi je to puno, ovak na prvu ne razmišljajući. Jel se i prijašnjih godina toliko plačalo?
Nadalje, kvale za žene se neće održati jer iz RC nije prijavljen nitko. Vjerovatno nije jer prvak nema ambicija, viceprvak još manje, za ostale ne znam... Ali to se onda moglo tako prikazati a ne da RC nije prijavila (što vjerovatno i nije). :lol:
Zanimljiv mi je ovaj odnos ZKS-HKS :). Čist jedna opaska :mrgreen:

:D :D :D
Vidim da su to danas u HKS-u popravili. To Mezinjo valjda po direktivi malo lupa po ZKS-u.
Nije šija nego vrat...
HKS-u je ionako svejedno šta napišu, njima je sve to isto. Ipak, za razliku od HKS-a Regija centar i ZKS rade prema pravilnicima i transparentno. Ni regija ni ZKS nisu i ne mogu biti krivi što odgovorni u HKS-u nisu u stanju posložiti ni jedan dokument koji bi bio istinit i prema pravilnicima. Pele i ekipa će ionako reći da kakve veze ima sad da li ih nije prijavila Regija ili su one same odustale. Ko da je to bitno. Bitno je samo da se u određenom trenutku digne ruka kad Mikac trzne obrvom i nakon toga nešto pojede i popije. Naravno, na tuđi račun...
newform1
Forumsko piskaralo

Inače, stanje u regiji centar je takvo, da eventualno osim Endija (dok im djevojčice još malo stasaju) i onih klubova koji su "vlasnici" kuglana nitko drugi ne može ni sanjati, a kamoli imati ambicije za rang više. Zagreb će vrlo skoro biti s brojem klubova koji će se moći izbrojati na prste dvije ili jedne ruke...
Odgovorite