Postavi pitanje

Raznoliko brbljanje i ini razgovorčići
cezar
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Re: Postavi pitanje

Post Postao/la cezar »

newform1 je napisao/la:Inače, stanje u regiji centar je takvo, da eventualno osim Endija (dok im djevojčice još malo stasaju) i onih klubova koji su "vlasnici" kuglana nitko drugi ne može ni sanjati, a kamoli imati ambicije za rang više. Zagreb će vrlo skoro biti s brojem klubova koji će se moći izbrojati na prste dvije ili jedne ruke...
Ako sam te dobro shvatio želiš reći da klubovi koji se natječu u RC nemaju ambicija ući u prvu ligu. Pa ako je to tako onda je KK Sidra trebao reći da se natječu van konkurencije ili ne gristi zadnje kolo a znale su da neće ići u kvalifikacije ako budu prve .
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.
newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 »

cezar je napisao/la:
newform1 je napisao/la:Inače, stanje u regiji centar je takvo, da eventualno osim Endija (dok im djevojčice još malo stasaju) i onih klubova koji su "vlasnici" kuglana nitko drugi ne može ni sanjati, a kamoli imati ambicije za rang više. Zagreb će vrlo skoro biti s brojem klubova koji će se moći izbrojati na prste dvije ili jedne ruke...
Ako sam te dobro shvatio želiš reći da klubovi koji se natječu u RC nemaju ambicija ući u prvu ligu. Pa ako je to tako onda je KK Sidra trebao reći da se natječu van konkurencije ili ne gristi zadnje kolo a znale su da neće ići u kvalifikacije ako budu prve .
Zašto se ne boriti za 1. mjesto? Trebale su pustiti utakmicu? To bi bilo sportski? U ZG nema kluba više koji bi imao mogućnosti za takve ambicije.
zeljar
Raspisani lik

Post Postao/la zeljar »

Sedam ekipa na kvalifikacijama za 1. ligu po 1.300,00 kuna. Na računu HKS-a 9.100,00 kuna.

Troškovi za jedan dan: 7 sati kuglanja x 6 staza x 30,00 kuna (moja procjena) 1.260,00 kuna. Glavni sudac 8 sati x 45 kuna = 360,00 kuna.
Dva pomoćna suca x 7 sati x 40,00 kuna = 560,00 kuna. Ukupno za jedan dan 2,180,00. Troškovi za dva dana, odnosno ukupni troškovi iznose 4.360.00 kuna.

Mislim da na kvalifikacijama nema nagrada (pehara i medalja) i dobit je HKS-a 4.740,00 kuna. Ako mi je matematika netočna ispravite me.
cezar
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la cezar »

newform1 je napisao/la:
cezar je napisao/la:
Zašto se ne boriti za 1. mjesto? Trebale su pustiti utakmicu? To bi bilo sportski? U ZG nema kluba više koji bi imao mogućnosti za takve ambicije.
Ne nisam mislio da su trebale pustiti ali kao što sam rekao takvi klubovi koji nemaju ambicija neka nastupaju van konkurencije.
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.
newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 »

Ne nisam mislio da su trebale pustiti ali kao što sam rekao takvi klubovi koji nemaju ambicija neka nastupaju van konkurencije.

Pa ionak ko da igraju van konkurencije. Svi iz Zagreba.
zdalp
Tek protipkao

Post Postao/la zdalp »

Molim da mi netko odgovori: - na koji način se igra zagrebačka ljetna liga narodnim načinom? -Hvala!
sasa
Forumsko piskaralo

Post Postao/la sasa »

zdalp je napisao/la:Molim da mi netko odgovori: - na koji način se igra zagrebačka ljetna liga narodnim načinom? -Hvala!
5 igrača u ekipi po 5 hitaca u 8 serija?
zdalp
Tek protipkao

Post Postao/la zdalp »

Hvala Saša!
heku
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la heku »

Poštovani!
Rušimo rekorde.Svi gledaju a nitko ništa ne pita!!!Preko sedamdeset čitača !!!Svaka čast.Evo skoro počinje prvenstvo deveti mjesec je blizu, a ipak me nešto svrbe prsti.Pustimo drugu i niže lige ali prva i prva b lige.Jel imaju sve kuglane "pravilne"i valjane ateste za takmičenje.Za neke znam iz iskustva- da bi interesantno bilo nakon koliko godina treba mjenjati čunjeve(jel 3?)-da su čunjevi kriminalni neću spominjati kuglane.A tek segmenti ploča sve prolazi.Bogme vruće je ali poslije litre gemišta i dobre loze i meni svašta pada na pamet.Za sada dosta.
Ps Samo ne znam kada bi probao napraviti kugle za koliko vremena ih mogu atestirati i "baciti" u promet :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
bubimir
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la bubimir »

za forumaše obavezno uvesti alkotest... gspdn. Heku vi ste do sada super pisali.. a ovaj članek nikak nemrem skužiti kaj je pisac htio reči..?? doma bi sami proizvodili kugle??? a u vezio atesta pa zna se tko je zadužen za izdavanje licenci za kuglanu .. ako kuglana nema licencu nikaj od kuglanja
Odgovorite