Postavi pitanje

Raznoliko brbljanje i ini razgovorčići
lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Re: Postavi pitanje

Post Postao/la lukodp »

cezar je napisao/la: Kuglana je uredno rastavljena,uskladištena i čeka kupca ??????!!!!!!!
Jel to provjerena informacija?
Ako je povoljna cijena da je sastavimo negdje ;) ...
Iako, ako ovi moji iz Kt nisu htjeli uzeti rabljene ploče iz Čakovca po cijeni od nekoliko tisuća kuna, čist sumnjam da bi ovo prošlo ali ... nikad se ne zna.
Samo me zanima koliko je info točan, pa da vidimo ...
Luko Del Ponte

cezar
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la cezar »

lukodp je napisao/la:
cezar je napisao/la: Kuglana je uredno rastavljena,uskladištena i čeka kupca ??????!!!!!!!
Jel to provjerena informacija?
Ako je povoljna cijena da je sastavimo negdje ;) ...
Iako, ako ovi moji iz Kt nisu htjeli uzeti rabljene ploče iz Čakovca po cijeni od nekoliko tisuća kuna, čist sumnjam da bi ovo prošlo ali ... nikad se ne zna.
Samo me zanima koliko je info točan, pa da vidimo ...
Evo Luko za tebe i sve druge zainteresirane vlasnik objekta gdje je bila kuglana je gospodin MATKO PETRIČEVIĆ broj mobitela je 098 875 545 ako ga nije promijenio
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.

Pozitivac
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Pozitivac »

Nije mi jasno koja je prednost televizora koji će zamijeniti klasičnu semaforsku stijenu. Vidim da u Zaprešiću rade taj novi model. Lijepo izgleda ali što je sa servisima? Tko će to servisirati? Koliko to košta? Čini mi se da opet proizvođači nešto guraju a pitanje je tko si to može priuštiti i kasnije održavati. Ne bio bio problem da to vode neke ozbiljne firme ali Milivojević i Pavlic se nikako ne uklapaju u takvu priču. Pavlic ponekada pokuša prevariti i samog sebe dok Milivojević do Zaprešića nije napravio niti jednu kuglanu za koju možeš reći da je vrhunska uključujući i Bačku Topolu tako da me strah i za Zaprešić ali Oršić kaže da su u Zaprešiću svi monteri iz Njemačke. Za sada kuglana izgleda odlično ali bojim se da bi sva ta elektronika mogla biti problem jer u Hrvatskoj ne postoji nitko ozbiljan tko to može popraviti u dan-dva. Ali drago mi je da će se konačno u Hrvatskoj napraviti kuglana za koju možemo reći da je najmodernija u svijetu i jedva čekam da Zaprešić otvori kuglanu i organizira turnir kako bih mogao baciti koju kuglu.
https://www.facebook.com/174124713847/p ... =3&theater

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp »

Hočeš reći da u Hrvatskoj nema servisa za televizore? :roll: :mrgreen:
Zar nije Milivojević zastupnik Funka? Koliko ja vidim u Zaprešiću se radi Pauly kuglana... Al dobro, kaj ja znam...
Kod elektronike nema problema. Kada nešto ne radi, ili kupiš novo ili probaš speć u rolu :lol: ...
Šalu na stranu, kuglana izgleda odlično. A znajući ozbiljnost ljudi oko tog kluba ne sumnjam da su razmišljali o stvarima kao što su servisi, održavanje i cijena...
Luko Del Ponte

cezar
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la cezar »

Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.

Pozitivac
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Pozitivac »

lukodp je napisao/la:Hočeš reći da u Hrvatskoj nema servisa za televizore? :roll: :mrgreen:
Zar nije Milivojević zastupnik Funka? Koliko ja vidim u Zaprešiću se radi Pauly kuglana... Al dobro, kaj ja znam...
Kod elektronike nema problema. Kada nešto ne radi, ili kupiš novo ili probaš speć u rolu :lol: ...
Šalu na stranu, kuglana izgleda odlično. A znajući ozbiljnost ljudi oko tog kluba ne sumnjam da su razmišljali o stvarima kao što su servisi, održavanje i cijena...
Milivojević i Pavlic su zamjenili zastupstva. Interesantan poslovni model :)
Ne sumnjam u ekipu iz Zaprešića, oni su primjer gdje bez spletki i muljaži na temelju vizije i rezultata možete ostvariti svoje snove. Vjerujem da svi kuglači sanjaju imati takvu kuglanu.
Hoće li drugi dio sezone igrati na novoj kuglani?

julio
Raspisani lik

Post Postao/la julio »

meni izgleda odlično , šteta da nema slika cijele kuglane iznutra
konačno jedan kuglački centar koji je svima blizu i gdje bi reprezentacija trebala trenirati

cezar
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la cezar »

Forumaši imam pitanje na koje još nisam dobio odgovor. Pitanje glasi : Koju licencu (HRV ili WNBA) ne kategoriju (1-2-3 ili 4) moraju imati kuglane na kojima se igra 1.HKL

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp »

Tzv. WNBA
Odnosno licencu pregledavača koji ima WNBA šaru za pregledavanje kuglana. Kategorizacija tu nije bitna (bar ne što se tiće NBC-a, HKS-u je bitna), bitno da kuglana ima "međunarodnu" licencu.
Sve jasno, kaj ne? :mrgreen:
Luko Del Ponte

cezar
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la cezar »

Znači prva liga se može igrati samo na kuglanama sa WNBA licencom ako sam dobro shvatio.

Odgovorite