Postavi pitanje

Raznoliko brbljanje i ini razgovorčići
julio
Raspisani lik

Re: Postavi pitanje

Post Postao/la julio » 04 ožu 2019, 11:58

zeko je napisao/la:ko upada u prvu ligu?
još nije sigurno

kulen
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la kulen » 07 ožu 2019, 14:23

zeko je napisao/la:ko upada u prvu ligu?
a tko ispada :o :o :o :o

cezar
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la cezar » 07 ožu 2019, 21:35

i to još nije sigurno
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.

Orson
Zna gdje su sva slova
Kontakt:

Post Postao/la Orson » 11 ožu 2019, 09:38

Bjelovar je osigurao ostanak (čak ima solidne šanse izboriti 4. mjesto i potencijalni NBC-kup), a Velebit zahvaljujući junačkoj borbi u Zagrebu ima u sljedećem kolu meč loptu na vlastiti servis što znači da ispada Kandit. S juga upada Šubićevac, a sa sjevera nećemo znati do zadnjeg kola, najviše šanse dajem Novskoj.

Neron
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Neron » 11 ožu 2019, 23:05

Orson. Bez uvrede. Ali ako Bjelovar postane cetvrti klub lige onda to sve govori o ligi i buducnosti kuglanja u hrvatskoj. A tko ispada i tko ce uci je manje bitno jer definitvo kuglanje odlazi k vragu kada je prosjek godina u kuglanju u rangu sa Jozom Manolicem.

Orson
Zna gdje su sva slova
Kontakt:

Post Postao/la Orson » 12 ožu 2019, 09:30

Kaj bi se vređal, ja se načelno s tobom slažem. Samo mislim da prestrogo sudiš dovođenje Blažeka, čovjek je došao u polusezoni da klub uopće ima dovoljno igrača i hvala mu na doprinosu. Nitko na njemu ne gradi budućnost kluba, a čak i s njime Bjelovar u prosjeku ima jednu od mlađih ekipa u ligi. Što onda reći za treći klub u ligi kojega rezultatski neusporedivo više nego Bjelovar nose penzioneri? Vrhunski, ali ipak penzioneri. Tko igra u Medveščaku? To ti ništa ne govori o budućnosti kuglanja u Zagrebu i Hrvatskoj?

Neron
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Neron » 12 ožu 2019, 10:27

Da. O tome i govorim. Nije moj stav usmjeren protiv Bjelovara i Blazeka. Nego opcenito stanju u nasem kuglanju koje izgleda kao veteranski zbor. Osobno bi volio da Bjelovar prestigne Osijek i zasjedne na 4mjesto a to ce se vidjeti vec slijedece kolo.

julio
Raspisani lik

Post Postao/la julio » 12 ožu 2019, 15:25

Neron je napisao/la:Da. O tome i govorim. Nije moj stav usmjeren protiv Bjelovara i Blazeka. Nego opcenito stanju u nasem kuglanju koje izgleda kao veteranski zbor. Osobno bi volio da Bjelovar prestigne Osijek i zasjedne na 4mjesto a to ce se vidjeti vec slijedece kolo.
zalažeš se za mlade a onda bi najmlađu ekipu u hrvatskoj volio vidjeti iza bjelovara :lol:

Neron
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Neron » 12 ožu 2019, 15:38

zalažeš se za mlade a onda bi najmlađu ekipu u hrvatskoj volio vidjeti iza bjelovara :lol:[/quote]

Da. Iz razloga sto ih vodi gospodin Musanic. Julio mozda ga poznas ;) . Svaka cast deckima ali taj momak mi nikako ne sjeda na zeludac pa eto iz tog razloga bi volio da Bj bude ispred vas.

Krunoslav
Forumsko piskaralo

Post Postao/la Krunoslav » 12 ožu 2019, 16:30

Neron je napisao/la:zalažeš se za mlade a onda bi najmlađu ekipu u hrvatskoj volio vidjeti iza bjelovara :lol:
Da. Iz razloga sto ih vodi gospodin Musanic. Julio mozda ga poznas ;) . Svaka cast deckima ali taj momak mi nikako ne sjeda na zeludac pa eto iz tog razloga bi volio da Bj bude ispred vas.[/quote]

Po tom kriteriju tko vodi naš savez? dal ti on pada na želudac? Onda ti je draža srpska liga?

Odgovorite