Postavi pitanje

Raznoliko brbljanje i ini razgovorčići

Re: Postavi pitanje

PostPostao/la julio » 04 ožu 2019

zeko je napisao/la:ko upada u prvu ligu?

još nije sigurno
julio
Raspisani lik

PostPostao/la kulen » 07 ožu 2019

zeko je napisao/la:ko upada u prvu ligu?

a tko ispada :o :o :o :o
kulen
Tipka sa dve ruke

PostPostao/la cezar » 07 ožu 2019

i to još nije sigurno
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.
cezar
Forumsko piskaralo

PostPostao/la Orson » 11 ožu 2019

Bjelovar je osigurao ostanak (čak ima solidne šanse izboriti 4. mjesto i potencijalni NBC-kup), a Velebit zahvaljujući junačkoj borbi u Zagrebu ima u sljedećem kolu meč loptu na vlastiti servis što znači da ispada Kandit. S juga upada Šubićevac, a sa sjevera nećemo znati do zadnjeg kola, najviše šanse dajem Novskoj.
Orson
Zna gdje su sva slova

PostPostao/la Neron » 12 ožu 2019

Orson. Bez uvrede. Ali ako Bjelovar postane cetvrti klub lige onda to sve govori o ligi i buducnosti kuglanja u hrvatskoj. A tko ispada i tko ce uci je manje bitno jer definitvo kuglanje odlazi k vragu kada je prosjek godina u kuglanju u rangu sa Jozom Manolicem.
Neron
Zna gdje su sva slova

PostPostao/la Orson » 12 ožu 2019

Kaj bi se vređal, ja se načelno s tobom slažem. Samo mislim da prestrogo sudiš dovođenje Blažeka, čovjek je došao u polusezoni da klub uopće ima dovoljno igrača i hvala mu na doprinosu. Nitko na njemu ne gradi budućnost kluba, a čak i s njime Bjelovar u prosjeku ima jednu od mlađih ekipa u ligi. Što onda reći za treći klub u ligi kojega rezultatski neusporedivo više nego Bjelovar nose penzioneri? Vrhunski, ali ipak penzioneri. Tko igra u Medveščaku? To ti ništa ne govori o budućnosti kuglanja u Zagrebu i Hrvatskoj?
Orson
Zna gdje su sva slova

Da. O tome i govorim. Nije moj stav usmjeren protiv Bjelovara i Blazeka. Nego opcenito stanju u nasem kuglanju koje izgleda kao veteranski zbor. Osobno bi volio da Bjelovar prestigne Osijek i zasjedne na 4mjesto a to ce se vidjeti vec slijedece kolo.
Neron
Zna gdje su sva slova

PostPostao/la julio » 12 ožu 2019

Neron je napisao/la:Da. O tome i govorim. Nije moj stav usmjeren protiv Bjelovara i Blazeka. Nego opcenito stanju u nasem kuglanju koje izgleda kao veteranski zbor. Osobno bi volio da Bjelovar prestigne Osijek i zasjedne na 4mjesto a to ce se vidjeti vec slijedece kolo.

zalažeš se za mlade a onda bi najmlađu ekipu u hrvatskoj volio vidjeti iza bjelovara :lol:
julio
Raspisani lik

zalažeš se za mlade a onda bi najmlađu ekipu u hrvatskoj volio vidjeti iza bjelovara :lol:[/quote]

Da. Iz razloga sto ih vodi gospodin Musanic. Julio mozda ga poznas ;) . Svaka cast deckima ali taj momak mi nikako ne sjeda na zeludac pa eto iz tog razloga bi volio da Bj bude ispred vas.
Neron
Zna gdje su sva slova

PostPostao/la Krunoslav » 12 ožu 2019

Neron je napisao/la:zalažeš se za mlade a onda bi najmlađu ekipu u hrvatskoj volio vidjeti iza bjelovara :lol:

Da. Iz razloga sto ih vodi gospodin Musanic. Julio mozda ga poznas ;) . Svaka cast deckima ali taj momak mi nikako ne sjeda na zeludac pa eto iz tog razloga bi volio da Bj bude ispred vas.[/quote]

Po tom kriteriju tko vodi naš savez? dal ti on pada na želudac? Onda ti je draža srpska liga?
Krunoslav
Forumsko piskaralo

PrethodnaSljedeća

Natrag na Brbljanje

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.