Postavi pitanje

Raznoliko brbljanje i ini razgovorčići
Neron
Zna gdje su sva slova

Re: Postavi pitanje

Post Postao/la Neron » 12 ožu 2019, 17:36

Cuj ti krunoslava. Srpska liga. Vidim da ti je mozdani kapacitet vrlo bogat. Znaci ako mi se Musanic kao osoba ne svidja i smatram ga istim likom kao sto je i mikac onda je meni po tome draza srpska liga. Imam pravo na vlastito misljenje. A to je da mi je drazi klub Bjelovar nego Osijek poglavito radi Musanica . Ne da mi se tu raspredati o njihovom liku i djelu jer imam svasta za napisati ali kada vidim tko to cita napose ti Krunoslave to je uzalud trosenje slova po tipkovnici.

Orson
Zna gdje su sva slova
Kontakt:

Post Postao/la Orson » 12 ožu 2019, 19:33

Kad smo se već ponovno dotakli starosti, napravio sam nove aktualne prosjeke starosti ekipa.
slika

Za usporedbu evo i onih iz studenoga 2016.
slika

Prosjek godina u ženskoj ligi ostao je gotovo isti, a muška liga je prosječno starija za dvije i pol godine, koliko je, baš zanimljivo, prošlo od prethodnoga izračuna.

Krunoslav
Forumsko piskaralo

Post Postao/la Krunoslav » 13 ožu 2019, 08:17

Neron je napisao/la:Cuj ti krunoslava. Srpska liga. Vidim da ti je mozdani kapacitet vrlo bogat. Znaci ako mi se Musanic kao osoba ne svidja i smatram ga istim likom kao sto je i mikac onda je meni po tome draza srpska liga. Imam pravo na vlastito misljenje. A to je da mi je drazi klub Bjelovar nego Osijek poglavito radi Musanica . Ne da mi se tu raspredati o njihovom liku i djelu jer imam svasta za napisati ali kada vidim tko to cita napose ti Krunoslave to je uzalud trosenje slova po tipkovnici.
Ha ha "piroman" jedan, našao si se uvrijeđen :D a meni Osijek draži Bjelovara

Neron
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Neron » 13 ožu 2019, 08:56

Ma navijaj ti bracek za koga god zelis. Ali i dalje se iz tvojih postova vidi manjak inteligencije. A Orson je detaljno bacio statistiku na stol koja potvrdjuje kako nase kuglanje odlazi u tesku mirovinu.

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp » 13 ožu 2019, 10:10

Izgleda da žene ne stare ;)
Orson, jel bi mogao izvući to i za 1.B lige? Ili npr. vidjeti koliko je bilo nastupa juniora u ekipnom prvenstvu... Naravno ako imaš vremena...
Moje mišljenje je da fali neko kontinuirano natjecanje za mlade (juniori, kadeti...), pogotovo ekipno, u kojem bi im bio zagarantiran nastup svaki vikend u sezoni. E sad, večina će odmah reći da nema novaca, vremena (školske obveze) i da nema termina na kuglanama. To djelomično i stoji, ali smatram da bi bilo prostora za organizaciju takve vrste natjecanja. Možda i odustati od ovih brzih disciplina (sprint, tandemi, čak i parovi za juniore) kako bi malo "otvorili" prostora za neku ligu.
Kompromisno riješenje je obveza klubovima da imaju nastupe juniora u nekom obliku i postotku. Meni osobno se to ne sviđa ali i to bi bio izgleda, korak naprijed.
Luko Del Ponte

newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 » 13 ožu 2019, 10:27

Već sam par puta pisao o tome i ponavljam se: 1B liga u ovakvom obliku nema smisla. Ona bi trebala biti inkubator mladih igrača, a ne rekreativni izlet staraca koje ni žene više doma ne podnose. Za početak, može se uvesti prijelazno razdoblje u kojem bi MORALA igrati dva juniora (240 hitaca), a onda unutar 2 ili 3 godine četvorica uz mogućnost igranja 2 starija igrača. To bi bila i konačna verzija - 4 juniora (ili čak do 28 godine - na žalost, većina mladih nam otpadne nakon 23. godine jer ne vide perspektivu) i dva starija igrača.
Ova ideja sa 28 godina mi se čini dobra i mislim da ima smisla...

Orson
Zna gdje su sva slova
Kontakt:

Post Postao/la Orson » 13 ožu 2019, 10:39

2019.
slika

2016.
slika

Krunoslav
Forumsko piskaralo

Post Postao/la Krunoslav » 13 ožu 2019, 12:04

Neron ti si sigurno iz Gudovca

Krunoslav
Forumsko piskaralo

Post Postao/la Krunoslav » 13 ožu 2019, 12:06

newform1 je napisao/la:Već sam par puta pisao o tome i ponavljam se: 1B liga u ovakvom obliku nema smisla. Ona bi trebala biti inkubator mladih igrača, a ne rekreativni izlet staraca koje ni žene više doma ne podnose. Za početak, može se uvesti prijelazno razdoblje u kojem bi MORALA igrati dva juniora (240 hitaca), a onda unutar 2 ili 3 godine četvorica uz mogućnost igranja 2 starija igrača. To bi bila i konačna verzija - 4 juniora (ili čak do 28 godine - na žalost, većina mladih nam otpadne nakon 23. godine jer ne vide perspektivu) i dva starija igrača.
Ova ideja sa 28 godina mi se čini dobra i mislim da ima smisla...
Onda bi samo Zabok mogao igrati (ako je do 28 godina) :| :cry:

julio
Raspisani lik

Post Postao/la julio » 13 ožu 2019, 12:44

Neron je napisao/la:zalažeš se za mlade a onda bi najmlađu ekipu u hrvatskoj volio vidjeti iza bjelovara :lol:
Da. Iz razloga sto ih vodi gospodin Musanic. Julio mozda ga poznas ;) . Svaka cast deckima ali taj momak mi nikako ne sjeda na zeludac pa eto iz tog razloga bi volio da Bj bude ispred vas.[/quote]

da , poznajem ga i mislim o njemu sve najbolje a oni sa visokim kvocijentom inteligencije kao ti znaju da nisam ja mušanić ili ti sudeći po komentarima ispadaš iz te skupine

Odgovorite