Postavi pitanje

Raznoliko brbljanje i ini razgovorčići
lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Re: Postavi pitanje

Post Postao/la lukodp »

:lol: Julio ; :roll: Samo sam čekao na ovakav komentar...
Kojundžić, Vlakevski, Radoš, Mušanić, Kasumović ... njima nije problem?
Generalno, znaći, ne treba nam na forumu argumentirano raspravljanje nego odmah sve spuštati na osobnu razinu po principu da su glupi, kratkovidni i ispranog mozga svi koji ne misle kao ja.
Mogli ste bar otići na fejs pa pogledati daleko kvalitetniju raspravu na točno ovu temu. Jedino kaj tamo pišu pod imenom i prezimenom pa je to onda malo drugačije...
Imate ovdje raspravu pa udrite, ovaj forum ionako nema nekog smisla više :cry: :
https://www.facebook.com/groups/1718935088327995/
Luko Del Ponte

julio
Raspisani lik

Post Postao/la julio »

samo ti živi u svom filmu i budi dobar i poslušan student jer sada bilo što kontra mikca ne bi bilo dobro za tebe i tvoje ocjene

Krunoslav
Forumsko piskaralo

Post Postao/la Krunoslav »

lukodp je napisao/la:
17 pro 2019, 14:34
:lol: Julio ; :roll: Samo sam čekao na ovakav komentar...
Kojundžić, Vlakevski, Radoš, Mušanić, Kasumović ... njima nije problem?
Generalno, znaći, ne treba nam na forumu argumentirano raspravljanje nego odmah sve spuštati na osobnu razinu po principu da su glupi, kratkovidni i ispranog mozga svi koji ne misle kao ja.
Mogli ste bar otići na fejs pa pogledati daleko kvalitetniju raspravu na točno ovu temu. Jedino kaj tamo pišu pod imenom i prezimenom pa je to onda malo drugačije...
Imate ovdje raspravu pa udrite, ovaj forum ionako nema nekog smisla više :cry: :
https://www.facebook.com/groups/1718935088327995/
Ja ti nisam na fejsu pa ne znam, pa mi objasni čemu služi ovo prvenstvo, ako sam plaćaš kotizaciju platiš "malo bogatstvo", ako to radi klub, onda mu možda nije u interesu da mu se igrači nedajbože ozlijede (Mertojak, Zaprešić) jer igraju ligu prvaka. Što je nagrada pobjedniku koji je uplatio "malo bogatstvo"?

pravda i nepravda
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la pravda i nepravda »

Nagrada ne može biti bolja. Medalja od 5 - 10 kuna i diploma od 0,50 kuna. Ali je na diplomi potpis prof., dr. (ima još tu razno-raznih titula) a to je je neprocjenjivo. Pravo bogastvo-

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp »

julio je napisao/la:
18 pro 2019, 13:18
samo ti živi u svom filmu i budi dobar i poslušan student jer sada bilo što kontra mikca ne bi bilo dobro za tebe i tvoje ocjene
:lol:
Svi smo mi u svom filmu. Neki više neki manje... ;) Evo, baš o ovome i govorim ... Argumentirano kao da sam ja tema a ne pojedinačno RH. :roll:
Luko Del Ponte

julio
Raspisani lik

Post Postao/la julio »

ti si prvi počeo sa provokativnom izjavom kako žene mogu a muški ne mogu , kao da je duh mikca pele pisao a ne ti
strašan komentar i usporedba u pm
u muškoj konkurenciji možeš osvojiti 10x prvenstvo hrvatske i ako tvoj mentor to ne odobri nečeš ni prismrditi reprezentaciji dok u ženskoj konkurenciji moraš doći gdje tvoj mentor i profesor kaže ili nema upada a ni love .
rasprava na fejsu a tebe nema , nema te jer ne smiješ komentirati , znaš da to čita tvoj profesor i sve je u redu . nisi ti ni prvi ni zadnji koje je mikac okrenuo

Pozitivac
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Pozitivac »

Vidio sam raspravu u kojoj je Newform dobro argumentirao sve što je potrebno pametnom čovjeku da shvati suštinu i besmisao državnog prvenstva u ovom formatu i u ovo vrijeme.
Luko, da je Mertojaku interesantno i financijski isplativo Mertojak bi došao. Da je Zaprešiću interesantno i on bi došao. Došao je samo Vlakevski koji je tek dobio putovnicu i vjerujem da je bio motiviran otići i dokazati se i Krvavica koji se prvi puta plasirao pa je vjerujem sa guštom otišao vidjeti može li se probiti dalje. Prvenstvo bez igrača iz ta dva kluba je smiješno i negledljivo.

Ako imaš samo trošak, ako nemaš šansu za ulazak u reprezentaciju, ako te u finalu gleda 6 ljudi i ako nema nikakve nagrade što bi trebalo motivirati igrače i klubove koji riskiraju ozljedu i izdvajaju znatna sredstva za takav format prvenstva? Prošle godine je Mušanić bio prvak i što je dobio? Znači on kao najbolji igrač Hrvatske u kup formatu nije igrao na pojedinačnom prvenstvu svijeta na koje se kvalificirao. Zar samo ta činjenica nije demotivirajuća za otići tamo?
Već ako ne daješ šansu prvaku Hrvatske da se kvalificira na svjetsko, onda budi pametan i vrati stari sustav. Na kuglani od 6 staza u subotu kvalifikacije 120 hitaca cijeli dan. Drugi dan 12 najboljih na ukupni rezultat - finale po plasmanu. Svi se sjećamo kakva su to prvenstva bila, kuglane su bile pune jer oni koji su ispali malo su proslavili i podružili se navečer dok je drugi dan bila ludnica. Pogotovo u zadnjoj satnici. Zbog čega se ukinulo nešto što je bilo dobro? Organizator je bio zadovoljan jer je imao kuglanu punu dva dana, ugostitelji su bili zadovoljni jer su imali dobrar promet. Igrači su bili zadovoljni jer su se družili u tom vikendu i bio je užitak igrati u zadnjoj satnici.
PRH mora biti vikend i praznik kuglanja, HKS mora dovesti na kuglanu kremu našeg sporta. I bivše i sadašnje osvajače, organizirati skupštinu, proglasiti najbolje igrače u toj godini, podijeliti plakete najzaslužnijim klubovima i igračima i onda svi zajedno pogledati finale. Zar je to teško?
Kup format ostavite izbornicima neka treniraju sa igračima pred svjetsko. Vratite nam kuglanje!!

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp »

julio je napisao/la:
19 pro 2019, 09:25
ti si prvi počeo sa provokativnom izjavom kako žene mogu a muški ne mogu , kao da je duh mikca pele pisao a ne ti
u muškoj konkurenciji možeš osvojiti 10x prvenstvo hrvatske i ako tvoj mentor to ne odobri nečeš ni prismrditi reprezentaciji dok u ženskoj konkurenciji moraš doći gdje tvoj mentor i profesor kaže ili nema upada a ni love .
rasprava na fejsu a tebe nema , nema te jer ne smiješ komentirati , znaš da to čita tvoj profesor i sve je u redu . nisi ti ni prvi ni zadnji koje je mikac okrenuo
Nema me jer nisam sudac :roll: a i ja sam više za forum ;). Koji se prati jednako kao i fejs btw...
A uspredba m-ž mi nije išla u tom smjeru. Nego na činjenicu da su gotovo sve bolje igračice došle i nije im problem odigrati dok je kod muških to problem. Konkretno mislim na termin i format natjecanja koji se spominje kao problem.
A ova ideja od Lovre (fejs) i dio što je napisao Pozitivac se i meni sviđa i potpuno se slažem s time.
Bolanča, Marinović i Totić imaju mjesto u repki bez obzira na pojedinačno... Upitna je jedino forma i motiv. Također mi nije jasno zašto se nastup na pojedinačnom PRH gleda samo kroz prizmu financija i nastupa (eventualnog) u repki. :?
Luko Del Ponte

pravda i nepravda
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la pravda i nepravda »

Da li može netko objasniti što se dogodilo na utakmici 11. kola 2. HKL regija centar između KK "Centar" i KK "Ponikve" odigrane na Pongračevu. Iz zapisnika je vidljivo da je gost nakon prvog bloka vodio 3 : 0 i plus 100 čunjeva. Na kraju rezultat 5 : 3 za domaćina i skoro plus 1500 čunjeva. Vidljivo je iz ekipnog zapisnika da su u 2. bloku nastupila sva 3 igrača domaćina dok gosti u 2. bloku nisu nastupili iako su imena dvojice gostujućih igrača navedena u zapisniku. Da li suci nemaju obvezu upozoriti voditelja ekipe da prijavi igrače slijedećeg bloka ili je nešto drugo u pitanju.

newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 »

lukodp je napisao/la:
19 pro 2019, 15:01
julio je napisao/la:
19 pro 2019, 09:25
Nema me jer nisam sudac :roll: a i ja sam više za forum ;). Koji se prati jednako kao i fejs btw...
A uspredba m-ž mi nije išla u tom smjeru. Nego na činjenicu da su gotovo sve bolje igračice došle i nije im problem odigrati dok je kod muških to problem. Konkretno mislim na termin i format natjecanja koji se spominje kao problem.
A ova ideja od Lovre (fejs) i dio što je napisao Pozitivac se i meni sviđa i potpuno se slažem s time.
Bolanča, Marinović i Totić imaju mjesto u repki bez obzira na pojedinačno... Upitna je jedino forma i motiv. Također mi nije jasno zašto se nastup na pojedinačnom PRH gleda samo kroz prizmu financija i nastupa (eventualnog) u repki. :?
Pitanje je odmora, rekuperacije i priprema za LP i prvenstvo. Ipak i to malo love što dobiju dobiju od kluba, a ne od repke. Cure su (većinom) puno mlađe od muških, tako da su vezane i uz stipendije i kategorizacije...

Odgovorite