Postavi pitanje

Raznoliko brbljanje i ini razgovorčići
zeko
Zna gdje su sva slova

Re: Postavi pitanje

Post Postao/la zeko »

Ionak od tih prvenstava nitko nema koristi, samo suci i ovi bjeloglavi supovi iz NBC-a, zaštićena vrsta kojoj ni korona nemre niš. Zašparali bute lovu, sexali prek vikenda (ko može), cure i žene će peglati kartice svojih naivnih dečkića i glupih muževa, pijanci uveseliti vlasnike kafića, žene vas neće moći varati jer ostajete doma i tak dalje...... pronađite se

pravda i nepravda
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la pravda i nepravda »

Pitanje za našu sudačku elitu (međunarodne suce): Da li na utakmicama Lige prvaka je obvezatno nanošenje maziva na čunjsko postolje prije prvog i trećeg bloka ako se igra na četverostaznoj kuglani. Naime, gledao sam snimku utakmice između KK "Neumarkt" i KK "Mertojak" i nisam vidio da
se vrši nanošenje maziva prije trećeg (zadnji) bloka. Je li moguće da smo mi iznimka od NBC i po ovom pitanju.

Nikola
Raspisani lik

Post Postao/la Nikola »

pravda i nepravda je napisao/la:
23 ožu 2020, 13:40
Pitanje za našu sudačku elitu (međunarodne suce): Da li na utakmicama Lige prvaka je obvezatno nanošenje maziva na čunjsko postolje prije prvog i trećeg bloka ako se igra na četverostaznoj kuglani. Naime, gledao sam snimku utakmice između KK "Neumarkt" i KK "Mertojak" i nisam vidio da
se vrši nanošenje maziva prije trećeg (zadnji) bloka. Je li moguće da smo mi iznimka od NBC i po ovom pitanju.
Samo prije prvog bloka, neovisno o broju staza...

pravda i nepravda
Zna gdje su sva slova

Nikola, hvala na brzom odgovoru. A sada ako možeš da nam objasniš zašto je kod nas u RH različito. Je smo li pametniji ili gluplji od ostalih jer isti očigledno nismo. Hvala unaprijed na odgovoru.

Nikola
Raspisani lik

Post Postao/la Nikola »

Gle, u pravilniku lige prvaka pise da se vrsi mazanje krizista jednom prije utakmice. Za sva ostala natjecanja 240 hitaca prema Sportakom pravilniku. Nismo posebni nego je tako stavljeno odavno u pravilnik i stoji vec godinama. Na nekim kuglanama mi se cini da samo simuliraju da se sprica, a na nekima rade poplavu dolje. Ja ne bih imao nista protiv da se to obavi jednom prije pocetka, ali kako treba - niti previse, niti nimalo.

Krunoslav
Forumsko piskaralo

Post Postao/la Krunoslav »

Nikola što bi napravio da ti igrači istog kluba nastupe u gaćama različite boje recimo jedan u crnim drugi u crvenim?

cezar
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la cezar »

A - 17 - 3 - 1
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.

pravda i nepravda
Zna gdje su sva slova

cezar je napisao/la:
06 tra 2020, 08:11
A - 17 - 3 - 1
kada smo već na mandatnim kaznama meni je zanimljiva odredba A 15 3. Predviđena je mandatna kazna ako nema mjerača vremena. Neka mi onda netko objasni kako kuglane koje nemaju nikako mjerače vremena mogu dobiti licencu. Nadam se odgovoru od gospode Pintarića, Jurišića ili nekog drugog.

cezar
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la cezar »

pravda i nepravda je napisao/la:
06 tra 2020, 11:36
cezar je napisao/la:
06 tra 2020, 08:11
A - 17 - 3 - 1
kada smo već na mandatnim kaznama meni je zanimljiva odredba A 15 3. Predviđena je mandatna kazna ako nema mjerača vremena. Neka mi onda netko objasni kako kuglane koje nemaju nikako mjerače vremena mogu dobiti licencu. Nadam se odgovoru od gospode Pintarića, Jurišića ili nekog drugog.
A koje su to danas kuglane sa pločama koje nemaju mjerače vremena ?
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.

cezar
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la cezar »

Ups sada sam se sjetio jedne prije dvije sezone sam igrao u Trilju tamo nije bilo mjerača vremena.Pravda i nepravda jesi možda mislio na tu kuglanu?

Odgovorite