Postavi pitanje

Raznoliko brbljanje i ini razgovorčići
pravda i nepravda
Zna gdje su sva slova

Re: Postavi pitanje

Post Postao/la pravda i nepravda »

Pitanje za gospodina Filipocića. Da li drugu ligu može suditi samo jedan sudac.

Nikola
Raspisani lik

Post Postao/la Nikola »

pravda i nepravda je napisao/la:
27 lip 2020, 18:00
Pitanje za gospodina Filipocića. Da li drugu ligu može suditi samo jedan sudac.
Ako je za Filipovića može. Ako nije Filipocić će odgovoriti... :lol: :lol: :lol:

pravda i nepravda
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la pravda i nepravda »

Ali ga i vi iz sudačke organizacije mutite. Zašto onda 1. ili 1.B ligu ne bi sudio samo jedan sudac nego vi klubovima iz ovih liga nabijate enormne troškove što se tiče suđenja, odnosno prevoznih troškova istih. I molio bih objašnjenje koja je to bitna razlika između A i B sudaca kada B suci ne mogu biti GS na 4. stupnju takmičenja.

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp »

Da, zbilja ne znam di ovi klubovi iz IV. stupnja nađu tih 600 kn više za suđenje :roll:
Luko Del Ponte

KORANA
Tek protipkao

Post Postao/la KORANA »

lukodp je napisao/la:
28 lip 2020, 16:35
Da, zbilja ne znam di ovi klubovi iz IV. stupnja nađu tih 600 kn više za suđenje :roll:
Pa kad ti za glavnog sudca dodje sudac iz Zaboka a ti si domaćin na Plitvicama pa kad vidiš koji mu putni trošak moraš platiti malo se smiješak ukiseli :(

newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 »

KORANA je napisao/la:
29 lip 2020, 08:18
lukodp je napisao/la:
Pa kad ti za glavnog sudca dodje sudac iz Zaboka a ti si domaćin na Plitvicama pa kad vidiš koji mu putni trošak moraš platiti malo se smiješak ukiseli :(
Bolje platiti dva suca koji dođu suditi nego jednoga koji će odspavati utakmicu bez obzira kaj se dogodilo.

lukodp
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la lukodp »

KORANA je napisao/la:
lukodp je napisao/la:
Zašto dolazi iz Zaboka?
Luko Del Ponte

cezar
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la cezar »

Iz istog razloga što sam i ja išao suditi u Otočac. Savezi nemaju sudaca sa odgovarajučim licencom.
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.

newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 »

KORANA je napisao/la:
lukodp je napisao/la:
Al ti se možda vrati kad ti iz auta sa sucem izađe tvoj igrač i drugi sudac?

Nikola
Raspisani lik

Post Postao/la Nikola »

pravda i nepravda je napisao/la:
28 lip 2020, 02:01
Ali ga i vi iz sudačke organizacije mutite. Zašto onda 1. ili 1.B ligu ne bi sudio samo jedan sudac nego vi klubovima iz ovih liga nabijate enormne troškove što se tiče suđenja, odnosno prevoznih troškova istih. I molio bih objašnjenje koja je to bitna razlika između A i B sudaca kada B suci ne mogu biti GS na 4. stupnju takmičenja.

Koliko znam ja sam svima cijelu sezonu trazio najjeftinije opcije kako bi troskovi bili sto manji. I problemi su bili sa sucima najvise na Zapadu i to ponajvise zbog loseg planiranja brojeva u nekim sredinama, a ne zbog A ili B liste. Pravilnici se izmjene svakih par godina i prilagode po potrebi.Razlika izmedju sudaca postoji i neki suci su s razlogom vec godinama B lista, a neki su zadnjih godina s razlogom pali sa A na B listu. Pise ti u Pravilniku o radu i organizaciji kuglackih sudaca tko sto smije suditi. Nikome nije u interesu da imaju vece troskove. Recimo da se nadovezem na Koranu, ja vec dvije godine nagovaram dvije sutkinje B liste da polazu za A i one ne zele i onda mora dolaziti A sudac izvana. Znaci mogu si pomoci a ne zele. Dva kluba iz istog mjesta igraju kontra vikende doma, a svaki ima po 3 suca i jedni drugima ne mogu suditi! Da li je za to sudacka organizacija kriva? I da dogodilo se da je sudac koji zivi pokraj Zapresica dosao suditi, dovezao je i pomocnog suca kao i igraca domace ekipe iz Zagreba jer sam tako dogovorio sa domacinima pa ne vidim sada svrhu prigovaranja kada se tada nitko nije zalio..

Odgovorite