Dan Forumaša

Raznoliko brbljanje i ini razgovorčići
Kegelmaniac
Raspisani lik

Dan Forumaša

Post Postao/la Kegelmaniac »

Bilo bi lijepo da odredimo "dan forumaša u kuglanju", jedan dan u godini kada bi se sakupili na roštilju i malo prokomentirali o kuglanju uz finu papicu i čašicu dobrog vina. Mislim da bi razmijenili iskustva, popričali o forumu, o stanju u kuglanju. Tko zna, možda se i potrudimo pa pomognemo igračima da se osnuje udruga igrača ili nešto drugo što bi bio prvi korak u procesu zvanom "pomognimo kuglanju". Popričali bi sigurno o ovoj i drugim kvalitetnim temama sa foruma, ali malo se i družili ili zezali te možda vidjeli neke prijatelje koje dugo nismo i koji više nisu aktivni u kuglanju, ali vole ovaj sport i misle da eventualno mogu pomoći.
Osobno bih se potrudio da se nađe par dobrih i spremnih ljudi (sponzora) da nam pomognu sa klopom, cugom i prostorom...

Zaboravio sam - pristup svima iz HKS-a za sada bi bio zabranjen!

ZrntscheZ
Forumsko piskaralo
Lokacija: Kneževina Međimurje, 46 24' 10.32''N 16 25' 17.81''E

Re: Dan Forumaša

Post Postao/la ZrntscheZ »

hmmm....

ideja sama po sebi nije loša..
ali...
trenutno je 262 registrirana korisnika...
naravno neki su rijetko ovdje, ne bi svi došli zbog neodgovarajućeg termina, udaljenosti i tko zna kojih sve ne razloga još...
al recimo nek nas se 20% skupi to je 50 ljudi...
svaka čast onome tko će to organizirati...ako si fakat voljan pozabavit se time, mislim da imaš punu podršku velikog dijela ekipe ovdje...
nije bitno koliko padne od pogođene kugle...cifra se stvara s većim brojem srušenih drva iz promašaja :roll:

el'bolanjo
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la el'bolanjo »

moras uzet u obzir da sigurno ima ljudi koji su se prijavili vise puta pod razlicitim nickovima (sto mislis kako mali zubrinic ima toliko glasova za kadetsku reprezentaciju) i da dobar dio ekipe krije svoj indetitet. Znam puno ljudi koji prate forum , a kazu da nisu prijavljeni, sigurno bi se pojavili na jednoj takvoj manifestaciji...Uostalom rostilj i piva..doc ce oni koji nemaju pojma o kuglanju :D

Mesko
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Mesko »

el'bolanjo je napisao/la:Uostalom rostilj i piva..doc ce oni koji nemaju pojma o kuglanju :D
istina....hhh

sasa
Forumsko piskaralo

Post Postao/la sasa »

na ostalim forumima normalno je da se ljudi druže na nekim mjestima (kave, roštilji, izlasci...) - nama je prirodna kuglana

stoga ja predlažem turnir, i kako je nikola to negdje na forumu spomenuo, neka bude turnir u sprintu
kad nam već hks neće organizirati prh možemo se mi i sami družiti 'sprintajući' :)

newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 »

el'bolanjo je napisao/la:moras uzet u obzir da sigurno ima ljudi koji su se prijavili vise puta pod razlicitim nickovima (sto mislis kako mali zubrinic ima toliko glasova za kadetsku reprezentaciju) i da dobar dio ekipe krije svoj indetitet. Znam puno ljudi koji prate forum , a kazu da nisu prijavljeni, sigurno bi se pojavili na jednoj takvoj manifestaciji...Uostalom rostilj i piva..doc ce oni koji nemaju pojma o kuglanju :D
Pa što ako dođu i oni koji nemaju pojma o kuglanju? Možda je ovo dobar način da ga zavole i nauče nešto. Ljudi žele doći tamo gdje je dobro društvo i druženje...to može biti samo dobro!

el'bolanjo
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la el'bolanjo »

malo sam nespretno napisao...mislio sam samo rec da je pivo i rostilj primamljivo svima..ne samo forumasima

Mojem se vodstvu u klubu svidja forum, a za rostilj i pivo su uvijek...pa ako se ko primi ozbiljne organizacije, neka njih zica za kuglanu...

SLAVONAC

Post Postao/la SLAVONAC »

Ja sam za, ali ipak mislim da dalje od Zagreba meni bi bilo predaleko, ali, ako je onako kako ja mislim, večina forumaša je iz Zagreba ili okolice možda bi bilo zgodno da se tu negdje nađemo, pa se bolje upoznamo, izaberemo neke naše predstavnike, pojedemo taj roštilj, popijemo piće i dogovorimo se za dalju suradnju. A osobno, nemam ništa protiv, da i dio susreta provedemo na stazama, ili uz dobar Slavonski fiš paprikaš, ili uz pikantni čobanac.

0013
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la 0013 »

Super ideja.Bilo bi i logično da je u Zg il okolici, ipak je to forum ZKS-a :)

Kegelmaniac
Raspisani lik

Post Postao/la Kegelmaniac »

Našli smo kuhara iz Slavonije koji je provjeren :P
Moramo se uskladiti još samo oko datuma (dana foruma) i mjesta održavanja.
Ima li netko neki prijedlog? Saša, mislim da bi ti kao tajnik mogao ovdje ipak malo više pomoći? Na koju kuglanu si mislio? Zabok?

Odgovorite