Dan Forumaša

Raznoliko brbljanje i ini razgovorčići
SLAVONAC

Re: Dan Forumaša

Post Postao/la SLAVONAC »

Pozdrav forumašima . Kratko je trajala ideja o danu forumaša a kako sam ja za, potaknuo bi ideju opet sa nekoliko konkretnih prijedloga. Predlažem slijedeće : Za dan forumaša izabrao bi vikend na godišnjicu smrti gospodina Vlade Šojata, u dogovoru sa njegovom obitelji i sa njegovim matičnim klubom kk Grmoščica. Ako ne griješim mislim da ni njegova obitelj a ni njegov klub ne bi imali ništa protiv da se na taj dan nađe makar i pedesetak zaljubljenika u kuglu iz lijepe naše odaju počast gospodinu Vladi a poslije nastave sa druženjem na njegovoj kuglani malo uz kuglu ( naprimjer jedna borbena partija ) uz poneko pičence, uz malo klope i čašicu razgovora. Za prvu ruku razmislite a bolji Vladini prijatelji ispipajte malo teren sa obitelji i kk Grmoščica. Ako Vam se moj prijedlog ne sviđa iznesite svoj a ako niste za zaboravite. Pozdrav.

andrej kovač
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la andrej kovač »

Ja bi volio da se sastanu kuglači na datum Vladine smrti,samo ne vidim nikakvu poveznicu tog dana s danom forumaša.Složio bi se da bi se trebao organizirati memorijalni turnir u znak sječanja na Vladu Šojata na datum njegove smrti ili oko tog datuma,pa da se svi skupa prisjetimo njegovih legendarnih dogodovština i priča.

OS187DC
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la OS187DC »

TI,TI, Grašak=Slavonac ovo je odlična ideja, dobiti ćeš LLX pregaču za čobanac. Ma da ne bi bilo loše malo neku krmenadlicu okreniti na žici onako kako je on to volio... :D Ne bi bilo loše da dan forumaša bude vezan uz g.Šojata jer moje je mišljenje o njemu da je i on veći dio života proveo u nekoj kuglačkoj opoziciji nego u vladajućima. Naravno obitelj to treba dopustiti.. Lijepi pozdrav

el'bolanjo
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la el'bolanjo »

Kaj nije naš SLAVONAC vrsni kuhar fiš-paprikaša...sad bi dao poveznicu na članak, al onda bi otkrio indetitet dotičnog...al može i čobanac

Odgovorite