Čestitke,zahvale,pozdravi i dobre vijesti!!!

Raznoliko brbljanje i ini razgovorčići
Pele
Zna gdje su sva slova

Re: Čestitke,zahvale,pozdravi i dobre vijesti!!!

Post Postao/la Pele » 02 svi 2016, 09:13

Još sam nešto zaboravio!!! Možda se sa pregledava ćemo moglo nešto dogovoriti pa bi se neki nedostaci (ako ih ima??) mogli sakriti kao što se to radilo do sada u puno slučajeva!! Čujem da je novi čovjek u pitanju pa zašto ga ne "naučiti "poslu" ??
Krv nije voda ,svi nešto trebamo u ovo teško vrijeme.....

Ivča
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Ivča » 02 svi 2016, 11:22

Pele je napisao/la:Još sam nešto zaboravio!!! Možda se sa pregledava ćemo moglo nešto dogovoriti pa bi se neki nedostaci (ako ih ima??) mogli sakriti kao što se to radilo do sada u puno slučajeva!! Čujem da je novi čovjek u pitanju pa zašto ga ne "naučiti "poslu" ??
Daj ponovi. Nisam razumio što si htio reći.
Najbolje dane provedoh po noći

Nikola
Raspisani lik

Post Postao/la Nikola » 02 svi 2016, 11:25

Ivča je napisao/la:
Pele je napisao/la:Još sam nešto zaboravio!!! Možda se sa pregledava ćemo moglo nešto dogovoriti pa bi se neki nedostaci (ako ih ima??) mogli sakriti kao što se to radilo do sada u puno slučajeva!! Čujem da je novi čovjek u pitanju pa zašto ga ne "naučiti "poslu" ??
Daj ponovi. Nisam razumio što si htio reći.
Nitko nije..

heku
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la heku » 02 svi 2016, 17:43

Poštovani!
E moj Pele s... li ga s... -Prvo pogledaj što u hrv. pravopisu znači glasnogovornik.Da ti pojasnim,onaj tko u ime neke službene institucije ovlašten je davati izjave ili onaj koji u ime nekoga javno i bučno zastupa nečije mišljenje.Ja protiv kampa nisam dao Bog da ga ima pa skoro svako mjesto i da bude kuglana.Ali u hotelu nagurati šest staza tamo kamo ne stanu koga se tu prešlo.Da li vlasnika ili izvođača.Čini mi se i jednoga i drugoga.A meni stavljati u usta (čiji si ti bukač) pročitaj do kraja o glasnogovorniku da sam protiv kuglana pa ja bi da mogu i spavao na njoj.A treniram i dva puta na dan.A još da se moraju zadovoljiti neki standardi koji su zadani moraju.Ne može daska biti 520 ako mora biti 550 mislim da se slažeš.Ovo navodim kao prmjer da ne idem dalje u detalje.Samo toliko.Zato te baš ostali i ne razumiju.
PS Živjele kuglane samo da ih ima pa makar i ispravne sa točnim mjerama.

cezar
Forumsko piskaralo
Kontakt:

Post Postao/la cezar » 03 svi 2016, 11:34

heku je napisao/la:Poštovani!
E moj Pele s... li ga s... -Prvo pogledaj što u hrv. pravopisu znači glasnogovornik.Da ti pojasnim,onaj tko u ime neke službene institucije ovlašten je davati izjave ili onaj koji u ime nekoga javno i bučno zastupa nečije mišljenje.Ja protiv kampa nisam dao Bog da ga ima pa skoro svako mjesto i da bude kuglana.Ali u hotelu nagurati šest staza tamo kamo ne stanu koga se tu prešlo.Da li vlasnika ili izvođača.Čini mi se i jednoga i drugoga.A meni stavljati u usta (čiji si ti bukač) pročitaj do kraja o glasnogovorniku da sam protiv kuglana pa ja bi da mogu i spavao na njoj.A treniram i dva puta na dan.A još da se moraju zadovoljiti neki standardi koji su zadani moraju.Ne može daska biti 520 ako mora biti 550 mislim da se slažeš.Ovo navodim kao prmjer da ne idem dalje u detalje.Samo toliko.Zato te baš ostali i ne razumiju.
PS Živjele kuglane samo da ih ima pa makar i ispravne sa točnim mjerama.
E moj heku sada ti cjepidlačiš za pišljivih 30 cm :lol: :lol:
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.

heku
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la heku » 03 svi 2016, 13:57

Poštovani!
E vidiš Cezare ja bi da je kugla ne 16 nego 16,5 pa bi više rušio.To je samo pola centimetra.Kakav bi to rusvaj među čunjevima bio. :mrgreen: :mrgreen:

Pele
Zna gdje su sva slova

Post Postao/la Pele » 04 svi 2016, 00:40

E momci da pojasnim! Puno komentara a koliko vas je tu kuglanu u Poreču vidjelo? Objekat je prema informacijama tek dovršen. Možda ste ga vidjeli na Facebooku?
Pa evidentno je da ste informacije dobili od nekog koji je jako zainteresiran da sve to prikaže kao jednu ruźnu priću i
totalni debakl HKS i neispunjenje jednog obećanja! Izgleda nažalost da od takvog scenarija -ćorak!
Kuglana očito radi,rezultati koliko je vidljivo odlični,šta sada? Teško će biti priznati da je tekući predsjednik ,kojega navodno zovu BOG,ispunio svoje prvo obećanje,uz već još nekoliko. Žalim momci!
A sada o onom što navodno mnogi ili svi ne razumiju!?
Koliko kuglana ima u Hrvatskoj koje su evidentno propuštene kod pregleda,jer su nedostaci vidljivi iz aviona,pa posjeduju valjanu čak i međunarodnu dozvolu! Kako je ona stigla? Moram priznati ne znam,ali sam predložio da se isti sistem primjeni i kod ove nove kuglane,jer je po rezultatima evidentno da je odlično izvedena!!
Sada očekujem da Heku objasni ono što ja nisam mogao ili nisam dovoljno......

julio
Raspisani lik

Post Postao/la julio » 04 svi 2016, 09:43

Pele je napisao/la:E momci da pojasnim! Puno komentara a koliko vas je tu kuglanu u Poreču vidjelo? Objekat je prema informacijama tek dovršen.
pitaj mađare što misle o kuglani :oops:
Pele je napisao/la: Koliko kuglana ima u Hrvatskoj koje su evidentno propuštene kod pregleda,jer su nedostaci vidljivi iz aviona,pa posjeduju valjanu čak i međunarodnu dozvolu!
kao npr zadar ili velebit ? :lol:

heku
Tipka sa dve ruke

Post Postao/la heku » 04 svi 2016, 12:53

Poštovani!
Bez daljnje diskusije prenosim ovo i tu prestaje moja diskusija.Svatko neka uzme ono što mu paše.
Ako je kuglana izvedena po svim propisima ostaje nam nejasno slijedeće a proizlazi iz priče ONIH koji su
prošle subote igrali na njoj :
*zašto se ne igra na stazama 1 i 6 ?
*zašto na novoj kvalitetnoj kuglani toliko često pada remen na elevatoru-staza 5?
*zašto nema pomoćnog tehničkog osoblja na međunarodnoj utakmici već za raspetljavanje čunjeva među
čunjeve trče igrači hrvatske reprezentacije?
*zašto je na tako kvalitetnoj kuglani centralni pisač izvan prostora kuglane u unutar kuglane nema niti laptopa?
*zašto reprezentacija trenira na čunjevima bez kuglica kad u raspisu za svjetsko piše da će se igrati sa čunjevima
koji imaju kuglice,istog proizvođača?
*zašto je tako puno čunjeva palo od čunjeva koji su došli „od pozadi“ – to kuglači razumiju,izrazito kod muških hitaca?
*zašto u zakazano vrijeme međunarodne utakmice na istoj igraju penzioneri iz Austrije? Zato jer oni uredno plaćaju
korištenje kuglane, zato jer je to hotelska kuglana po svim gabaritima i opremom a ne visoko sportski objekat.
*zašto je osobno g.Pele išao među čunjeve i vršio „špricanje“ na njegov osebujan način a ne netko tko radi i tko
je zadužen za kuglanu?
Mislim da je dosta pitanja na koja i sam Pele ne može dati objektivne odgovore,ali neka kuglački puk zna.

PS Šteta da mi slika ne može stati.

newform1
Forumsko piskaralo

Post Postao/la newform1 » 04 svi 2016, 12:58

Slika bi baš lijepo sjela... :lol:

Odgovorite