Čestitke,zahvale,pozdravi i dobre vijesti!!!

Raznoliko brbljanje i ini razgovorčići

Re: Čestitke,zahvale,pozdravi i dobre vijesti!!!

PostPostao/la lukodp » 17 pro 2018

Neron je napisao/la:Kako je vidljivo na stranicama HKS-a svecano su dodjeljena priznanja najboljim igracima i igracicama.
Hrvoje Marinovic najbolji igrac Hrvatske?! Po cemu to?
Ana Jambrovic najbolja juniorka i seniorka hrvatske ,- bez daljnjeg vjerujem da je juniorka ali seniorka nije bila.
Pozega Luka najbolji mladji i stariji junior. Hm
Tamara Sinkovic najbolja mladja juniorka . E to je tek slag na tortu. Djete nije svojilo nista ni prosle ni ove sezone konstantno su tri mladje juniorke ispred nje koje osvajaju sve ali ocito nisu iz pravog kluba. Niti ih se zove u reprezentaciju. Sramota za HKS sramota za mikca sramota za jagica i i sve te uguze u odborima oko njih. Ali znam da to njih ne dira ali bih volio da toj djeci i njihovom roditeljima objasne svoje kriterije da im ubiju svu zelju za kuglanjem i bavljenjem sprotom. Fuuuuj

Kriteriji su tu:
http://kuglanje.hr/bilten
Kao i zbroj bodova.
Slušam tvoj prijedlog za izmjenu kriterija kako bi u obzir ušli i oni koji "osvajaju sve ali nisu iz pravog kluba".
Luko Del Ponte
lukodp
Forumsko piskaralo

PostPostao/la Neron » 17 pro 2018

Luko i vi ste upali u mlin i ne vidite dalje od nosa. Ajde pogledajte rezultate mladjih juniorki pa recite nesto. Izuzmi reprezentaciju jer nisu nikada pozvane. Glasas kako kazu plenki i bandic u ovom slucaju mikac. Pusa bok. Na vase kriterije senecu udostojiti niti link otvoriti.
Neron
Zna gdje su sva slova

PostPostao/la lukodp » 17 pro 2018

Najlakše je pljuvat. Lijepo sam ti napisao da onda ti predlozis postenije kriterije pošto smatras da ovi nisu dobri. Mozda i nisu savršeni, nista nije. Ali ajde konkretno obrazloži zašto je po tebi netko nezasluženo zapostavljen.
Recimo zašto se boduje plasman kluba iz lige kod juniora? Zašto nije više bodova za pojedinacno, manje za nastup na SP i osvajanje medalje... itd.
Najlakse je reći da nesto ne valja, daj predlozi riješenje ili bar točno detektiraj problem.
Ti kriteriji su itekako podlozni promjenama samo ne argumentima koji se ovdje iznose.
Luko Del Ponte
lukodp
Forumsko piskaralo

PostPostao/la newform1 » 18 pro 2018

Kriteriji su poznati i kao takvi daju neke rezultate. Da li je netko razmišljao o raznim mogućnostima možemo razgovarati. Tako imamo situaciju da je u U23 muški, Luka najbolji, a u RH nije osvojio ni boda. Igrom slučaja (?) odigrao je sjajno SP (pojedinačno sprint i kombinacija) i to ga je doguralo do 1. mjesta. Kod djevojaka, svi znamo tko je bila najbolja u ml. juniorkama. Zašto Amela nije bila na SP, a bila je više nego dominantna cijele sezone?
Dakle, ne želim umanjivati postignuća nikoga, od trenera do igrača, no kriterije treba mijenjati kada se ovakve stvari pokazuju. Ekipna prvenstva nisu i ne mogu biti primarna u osvajanju hrpe bodova, nego pojedinačne discipline, s tim da ostaje problem vrednovanja prvenstava RH i SP.
OK. Uočili smo neke probleme i nelogičnosti, koće li HKS imati snage nešto mijenjati?
newform1
Forumsko piskaralo

PostPostao/la Neron » 18 pro 2018

Bodovanje je podlozno promjenama?!. Samo aku su u kortis zkk mlaka. Mikcu osobno i par njegovih uguza. Kao prvo veliki postotak bodova nosi plasman maticnog kluba u prvenstvu kojem navedena igra. I bas slucajno oni su prvaci i cura na to dobije 80 bodova. Bude pozvana u repku i vec na to dobije 40 bodova. Drugi curetak igra u drugoj ligi. U no name klubu. Biva ispred mikcevih talnetica na pojedinacnim prvenstvima i po prosjeku cunjeva jaca na kraju lige s time da kugla na puno losijim kuglanama. Naravno da ne biva pozvana u repku jer tko je ona za njega. I sada ces ti meni reci da dajemo konkretne prijedloge kada se iz aviona vidi kako stvari funkcioniraju. I nemoj mi pricati da je najlakse pljuvati jer ste toliko gadljivi u vrhu HKS da ne vidite da vas ljudi vise ni ne pozdravljaju koliko ste se otudjili od biti kuglanja i bavljenja sportom uopce. Ne prozivam tebe osobno da se razumijemo ali dizanjem ruke im dajes legitimitet za ova sranja koja svakodnevno rade.
Neron
Zna gdje su sva slova

PostPostao/la Krunoslav » 18 pro 2018

lukodp je napisao/la:Kriteriji su tu:

Luko, daj mi objasni način bodovanja jer za trenutni poredak za igrača lige Marinović ima 50, a Bolanča 30 (Bolanča trenutno 5. a Marinović 13.) :shock:
Krunoslav
Forumsko piskaralo

PostPostao/la cezar » 18 pro 2018

Krunoslav je napisao/la:

Luko, daj mi objasni način bodovanja jer za trenutni poredak za igrača lige Marinović ima 50, a Bolanča 30 (Bolanča trenutno 5. a Marinović 13.) :shock:

To ti je bodovanje od sezone 2017./2018.http://www.kuglanje.hr/files/lige/2017_ ... c_lige.pdf kad je Marinović završio kao drugi igrač lige a Bolanča četvrti
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.
cezar
Forumsko piskaralo

PostPostao/la Krunoslav » 18 pro 2018

cezar je napisao/la:
Krunoslav je napisao/la:

To ti je bodovanje od sezone 2017./2018.http://www.kuglanje.hr/files/lige/2017_ ... c_lige.pdf kad je Marinović završio kao drugi igrač lige a Bolanča četvrti

Cezare sve 5 zar smo već u 2019. po kojem kalendaru se to računa? Ako je tako, trebalo bi prvenstvo završiti do kraja godine i novo zapoćeti s Novom godinom :D
Krunoslav
Forumsko piskaralo

PostPostao/la cezar » 18 pro 2018

Krunoslav je napisao/la:Cezare sve 5 zar smo već u 2019. po kojem kalendaru se to računa? Ako je tako, trebalo bi prvenstvo završiti do kraja godine i novo zapoćeti s Novom godinom

Kažeš zar smo već u 2019. godini a za koju godinu je bilo ovo pojedinačno prvenstvo :lol: po kojem je to kalendaru :o :lol:
Najlakše je ljudima reći ono što im se sviđa, to stvarno može svatko, a reći im istinu za to treba imati hrabrosti.
cezar
Forumsko piskaralo

PostPostao/la lukodp » 18 pro 2018

Računa se za 2018. sezona 2017/2018. Ova se jos igra kolko ja znam.
Što se kriterija tiće, iskreno neki dan sam ih pogledao prvi put detaljnije i odmah mi je uskočilo to što sam i napisao da se boduje plasman kluba kod juniora sto po meni ne bi trebalo. Naravno da ce oni u repki biti u prednosti, ali zar osvajanje medalje na SP nije vrijedno bodovanja...
Nisam siguran ali za izradu i doradu kriterija je neka druga komisija nadležna.
Da li će biti prihvaceno ili ne ovisi o IO.
Ovo oko izbora u repku ne mogu komentirati ...
Sustav vam je slican kao i u državi, ako imas većinu koja te podržava radiš kako mislis da je najbolje. Sve dok oporba ne naraste pa više nemaš većinu :mrgreen:
Kaj se pozdravljanja tiće, pozdravljaju me oni koje poznajem, za ostale ne znam... ako netko ima problem s mojim glasanjem slobodno me može kontaktirati pa mozemo raspraviti na pivi... ja nisam u repki pa mogu ;)
Luko Del Ponte
lukodp
Forumsko piskaralo

PrethodnaSljedeća

Natrag na Brbljanje

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.